Zhejiang, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Gemiddelde Lood Tijd:
Peak season lead time: one month
Off season lead time: one month
Belangrijkste Markten:
South America, Southeast Asia/ Mideast, East Asia(Japan/ South Korea)
Betalingsvoorwaarden:
LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

wisselstroomdynamo, startmotor, spanningsregelaar fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 24V startmotor voor de Aanzet van de Auto van Hino P11c ..., Startmotor voor Mercedes Actros 0001372005, Alternator voor Landrover (54022470) en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2014
Audited Supplier
 Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1
 Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1
 Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1
 Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1
  •  Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1
  •  Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1
  •  Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1
  •  Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1

Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-99 Piece US $ 80
100+ Piece US $ 40
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen, RMB
Havenplaats: Ningbo, China
Productiecapaciteit: 30000 PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
M008T60971
driving Type
Anker Changed
Controle systeem
Elektromagnetische-Operated
DC Form
Gemeenschappelijke Starter Motor

Extra Informatie.

Handelsmerk
RQNRQN
Verpakking
Carton Pallet
Standaard
SGS INTERTEK
Oorsprong
China
Gs-Code
85114099
Productiecapaciteit
30000 PCS/Month

Beschrijving

Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1
Auto Aanzet M008T60971 24V 5.0KW 11T VOOR ISUZU 6HH1

OEM Nr.: M008T60971 1-81100-4142 19167
Model: 24V 5.0KW 11teeth Elektronisch CW
DE FIT VOOR: ISUZU 6HH1 6HK1
40-103
 
OEMOEM VerwijzingBOM
VOOR HITACHIE02GES096 
VOOR HITACHIH8981412061 
VOOR ISUZU1811003080 
VOOR ISUZU1811003191 
VOOR ISUZU1811004142 
VOOR ISUZU1811004173 
VOOR ISUZU8980608540 
VOOR ISUZU8981412060 
VOOR ISUZU8981412061 
VOOR JCB71440163 
VOOR JCB71440494 
VOOR MITSUBISHIM008T60971 
VOOR MITSUBISHIM008T60972 
VOOR MITSUBISHIM008T60973 
VOOR MITSUBISHIM008T61371 
VOOR MITSUBISHIM8T60971 
VOOR MITSUBISHIM8T60972 
VOOR MITSUBISHIM8T60973 
VOOR MITSUBISHIM8T61371 
Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1

NIEUWE 100%
De Identificatie van de kwaliteit: ISO/TS16949
Wij kunnen vergadering aan uw vraag graveren
Verpakking: Pallet
Minimum Orde: 1-100PCS
De datum van de levering is 1-45 dagen na het bevestigen van de orde

Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1
Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1
Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1
Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1
Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1
Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1
Auto Starter M008T60971 24V 5.0KW 11T FOR ISUZU 6HH1

Q: 1. How controleert u de kwaliteit van de producten?

A: Auto inspectiemachine en het hand testen samen vó ó R verpakking


Q: 2. What is uw betaling termijn?
A: Wij keuren gewoonlijk T/T (30% storting, het saldo vó ó R levering. ) goed
De kosten van steekproeven kunnen door Paypal, de Western Union, MoneyGram worden betaald

Q: 3. Would u stemt ermee in om ons embleem te gebruiken?
A: Als u goede hoeveelheid hebt, kunnen wij uw embleem maken

Q: 4. Can Ik krijg een steekproef voor verwijzing?
A: Wij verstrekken vrije steekproeven voor het testen, moet u de steekproef en koerierskosten betalen

Q: 5. What is uw MOQ?
A: MOQ kan slechts 1 stuk zijn

Q: 6. What is uw levertijd?
A: Gewoonlijk vergt het 5-45 werkdagen afhangt van punten en hoeveelheid

Q: 7. What is uw garantietijd van de producten?
A: 12 maanden

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Alvin
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken