Zhejiang, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Gemiddelde Lood Tijd:
Peak season lead time: one month
Off season lead time: one month
Belangrijkste Markten:
South America, Southeast Asia/ Mideast, East Asia(Japan/ South Korea)
Betalingsvoorwaarden:
LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

wisselstroomdynamo, startmotor, spanningsregelaar fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 24V startmotor voor de Aanzet van de Auto van Hino P11c ..., Startmotor voor Mercedes Actros 0001372005, Alternator voor Landrover (54022470) en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2014
Audited Supplier
 Auto Aanzet voor KOMATSU S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t

Auto Aanzet voor KOMATSU S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-99 Piece US $ 80
100+ Piece US $ 40
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen, RMB
Havenplaats: Ningbo, China
Productiecapaciteit: 30000 PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
0-23000-1170
driving Type
Anker Changed
Controle systeem
Elektromagnetische-Operated
DC Form
Gemeenschappelijke Starter Motor

Extra Informatie.

Handelsmerk
RQNRQN
Verpakking
Carton Pallet
Standaard
SGS INTERTEK
Oorsprong
China
Gs-Code
85114099
Productiecapaciteit
30000 PCS/Month

Beschrijving

Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t
Auto Aanzet voor KOMATSU S4d105 (0-23000-1170 24V 5.5kw 12t)

OEM Nr.: 0-23000-1170 0-23000-1530 600-813-3280 600-813-3230
Model: 24V Elektronische 5.5KW 12teeth
DE FIT VOOR: KOMATSU S4D105 PC150 PC120

OEM Nr
VOOR KOMATSU6008133230
VOOR KOMATSU6008133231
VOOR KOMATSU6008133330
VOOR KOMATSU6008133460
VOOR KOMATSU6008133462
VOOR KOMATSU6008133490
VOOR KOMATSU6008136210
VOOR KOMATSU6008136211
VOOR KOMATSU6008136212
VOOR NIKKO0230001170
VOOR NIKKO0230001172
VOOR NIKKO0230001330
VOOR NIKKO0230001530
VOOR NIKKO0230002110
VOOR NIKKO0230002111
VOOR NIKKO0230002112
VOOR NIKKO0233001340


NIEUWE 100%
De Identificatie van de kwaliteit: ISO/TS16949
Wij kunnen vergadering aan uw vraag graveren
Verpakking: Pallet
Minimum Orde: 1-100PCS
De datum van de levering is 1-45 dagen na het bevestigen van de orde

Wij voorzien aanzetten van verschillende voertuigtypes. En wij leveren ook de autodelen, enkel zoals rotoren en stators. Als u nodig hebt kunnen wij de delen volgens uw vereisten maken

O. E. M NO. Toepassing
2-1526-Nd WAI

Wai-OUDE 16-990

2-1526-Nd wai-ref

AES 16990N

ACE CM16990

LESTER 16990 17390

SIALIA 1760057

BOSCH-REMFD SR9948X

PIC 190-801 190-801A 190-801B 190-801D 190-801E 190-801F 190-801H 190-801K

Toyota 28100-360E3 28100-36E03

VEELZIJDIGE 104668 89332

COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING 1987559C1 A170746

CUMMINS 3904466 3920403 3920643 3926960 3957585 3957594

Delco-REMFD 10465540

LUCAS-REMFD S9106 S9107 S9920 S9971 S9986

NIPPONDENSO 128000-021 128000-0210 128000-0212 128000-0216 128000-054 128000-0540 128000-0542 128000-0543 128000-0544 128000-0545 128000-227 128000-2270 128000-248 128000-2480 128000-950 128000-9500 128000-9501 128000-9504 228000-062 228000-0620 228000-195 228000-1951 228000-1952 228000-1953 228000-467 228000-4670 9712809-021 9712809-950
Geval, Doorwaadbare plaats, Veelzijdige Laders, Tractoren; Cummins 3.9L, 5.9L Dieselmotoren
1. Spec.: Tand: 13T
Voltage/Macht: 12V /2.5KW
2. Gebruikt voor: Geval, Doorwaadbare plaats, Veelzijdige Laders, Tractoren; Cummins 3.9L, 5.9L Dieselmotoren
3. OEM referentienummer:
2-1526-Nd WAI
Wai-OUDE 16-990
2-1526-Nd wai-ref
AES 16990N
ACE CM16990
LESTER 16990 17390
SIALIA 1760057
BOSCH-REMFD SR9948X
PIC 190-801 190-801A 190-801B 190-801D 190-801E 190-801F 190-801H 190-801K
Toyota 28100-360E3 28100-36E03
VEELZIJDIGE 104668 89332
COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING 1987559C1 A170746
CUMMINS 3904466 3920403 3920643 3926960 3957585 3957594
Delco-REMFD 10465540
LUCAS-REMFD S9106 S9107 S9920 S9971 S9986
NIPPONDENSO 128000-021 128000-0210 128000-0212 128000-0216 128000-054 128000-0540 128000-0542 128000-0543 128000-0544 128000-0545 128000-227 128000-2270 128000-248 128000-2480 128000-950 128000-9500 128000-9501 128000-9504 228000-062 228000-0620 228000-195 228000-1951 228000-1952 228000-1953 228000-467 228000-4670 9712809-021 9712809-950

4. Verpakking: 1 set/CTN
5. Betaling: 30% storting door T/T

6. Het verschepen tijd: 30-45 dagen na storting

Wij leveren ook andere reeks staters zoals NIPPODENSODENSO, BOSCH, MITSUBISHI, HINO, DAEWOO, KOMATSU, CUMMINS, Nissan. YANMAR, VOERMAN. Enz. Onthaal om ons aan te gaan

Als u de vraag hebt, gelieve met ons te contacteren
Wij kunnen de beste concurrentie van de beste prijs voorzien

Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t
Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t
Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t
Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t
Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t
Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t
Auto Starter for Komatsu S4d105 0-23000-1170 24V 5.5kw 12t

Q: 1. How controleert u de kwaliteit van de producten?

A: Auto inspectiemachine en het hand testen samen vó ó R verpakking


Q: 2. What is uw betaling termijn?
A: Wij keuren gewoonlijk T/T (30% storting, het saldo vó ó R levering. ) goed
De kosten van steekproeven kunnen door Paypal, de Western Union, MoneyGram worden betaald

Q: 3. Would u stemt ermee in om ons embleem te gebruiken?
A: Als u goede hoeveelheid hebt, kunnen wij uw embleem maken

Q: 4. Can Ik krijg een steekproef voor verwijzing?
A: Wij verstrekken vrije steekproeven voor het testen, moet u de steekproef en koerierskosten betalen

Q: 5. What is uw MOQ?
A: MOQ kan slechts 1 stuk zijn

Q: 6. What is uw levertijd?
A: Gewoonlijk vergt het 5-45 werkdagen afhangt van punten en hoeveelheid

Q: 7. What is uw garantietijd van de producten?
A: 12 maanden

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Alvin
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken