Zhejiang, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Gemiddelde Lood Tijd:
Peak season lead time: one month
Off season lead time: one month
Belangrijkste Markten:
South America, Southeast Asia/ Mideast, East Asia(Japan/ South Korea)
Betalingsvoorwaarden:
LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

wisselstroomdynamo, startmotor, spanningsregelaar fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 24V startmotor voor de Aanzet van de Auto van Hino P11c ..., Startmotor voor Mercedes Actros 0001372005, Alternator voor Landrover (54022470) en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2014
Audited Supplier
 Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k
 Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k
 Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k
 Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k
  •  Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k
  •  Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k
  •  Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k
  •  Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k

Startmotor M3t56174 24V 5.5kw 10t voor Rupsband S6k

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-99 Piece US $ 80
100+ Piece US $ 40
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen, RMB
Havenplaats: Ningbo, China
Productiecapaciteit: 30000 PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
M3T56174
driving Type
Anker Changed
Controle systeem
Elektromagnetische-Operated
DC Form
Gemeenschappelijke Starter Motor

Extra Informatie.

Handelsmerk
RQNRQN
Verpakking
Carton Pallet
Standaard
SGS INTERTEK
Oorsprong
China
Gs-Code
85114099
Productiecapaciteit
30000 PCS/Month

Beschrijving

Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k
Startmotor M3T56174 24V 5.5KW 10T VOOR RUPSBAND S6K
OEM Nr.: M3T56174 M3T56184 34766-10903 34766-20900
LESTE: 18239 WAI: 2-2087-MI
Model: 24V Elektronische 5.5kw 10teeth
DE FIT VOOR: RUPSBAND S6K FD50 70
OEM Nr.: M2T78381 M2T78382 ME087950
Verpakking: Pallet
Minimum Orde: 1-100PCS
De datum van de levering is 1-45 dagen na het bevestigen van de orde

GEBRUIKT VOOR
MITSUBISHI FD20 01.1983-
MITSUBISHI FD25 01.1983-01.1991
MITSUBISHI FD30 01.1983-
MITSUBISHI FD35
DE VORKHEFTRUCK VAN MITSUBISHI ENG. S4E, S6E, S6K, S6F
Graafwerktuigen van de RUPSBAND 320, 320N, 320B, 320L 320BL
 
OEMOEM VerwijzingBOM
VOOR RUPSBAND0R1091 
VOOR RUPSBAND1146864 
VOOR RUPSBANDOR1091 
VOOR LUCASLRS01889 
VOOR LUCASLRS1889 
VOOR MITSUBISHI3436600101 
VOOR MITSUBISHI3476610900 
VOOR MITSUBISHI3476610902 
VOOR MITSUBISHI3476610903 
VOOR MITSUBISHI3476620900 
VOOR MITSUBISHI3476620901 
VOOR MITSUBISHI34766O10903 
VOOR MITSUBISHIM003T56172 
VOOR MITSUBISHIM003T56174 
VOOR MITSUBISHIM003T56181 
VOOR MITSUBISHIM003T56181ZC 
VOOR MITSUBISHIM003T56182 
VOOR MITSUBISHIM003T56182ZC 
VOOR MITSUBISHIM003T56183 
VOOR MITSUBISHIM003T56183ZC 
VOOR MITSUBISHIM3T56172 
VOOR MITSUBISHIM3T56174 
VOOR MITSUBISHIM3T56181 
VOOR MITSUBISHIM3T56181ZC 
VOOR MITSUBISHIM3T56182 
VOOR MITSUBISHIM3T56182ZC 
VOOR MITSUBISHIM3T56183 
VOOR MITSUBISHIM3T56183ZC 
Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k

Wij leveren als volgt mitshibushitype ook STARTMOTOR

ISUZU
8972095483 8972095484
WAI: 2-2320-hallo LESTER: 17801
HITACHI: S14-101A
ISUZU
12V, 9T
ISUZU
8971769800
M008T85371
ISUZU 4HF1
24V, 3.7KW, 11T
ISUZU
5811001290 5811001930
8943334380 8943634280 5811001280 5811001281
WAI: 2-2230-hallo
HITACHI: S24-03C S25-121 S25-120A
LESTER: 18193 18280 18284 18285
ISUZU 4BC2
24V, 3.5KW, 9T
ISUZU
8944234520
WAI: 2-2100-hallo
HITACHI: S24-07
LESTER: 18281
ISUZU 4JB1
24V, 3.5KW, 9T
ISUZU
8944339120 8944339122 8971125940 8971366880
HITACHI: S14-204A S13-114
ISUZU 4JB1
12V, 2.2KW, 9T
ISUZU
8970324640 8970324642
8970655260
WAI: 2-2233-hallo
HITACHI: S25-163A S25-163B S25-163C
ISUZU 4HF1 4HG1
24V, 4.0KW, 11T

1) voor: S6KT, D330, 3204, 3116, 3406, C9, C10, 3304, 3306, 3408, 3512
2) voor ISUZU: 6WG1, 6HK1, 6HK1T, 6RB1, 6SD1, 6BG1, 6BG1T, 6BD1, 4HK1, 4BG1, 4BD1, 4JB1, 4LE1, 4LE1, 4LE2, 4LE2T, 4JG1, 4JJ1, 6UZ1T, 6WG1T, 6WF1, 6WA1, 3LD1, 3LB1
3) voor MITSUBISHI: S4S, S4E, 4D56, 4M40, 4D31, 4D34, 6D14/T, 6D15/T, 6D16/T, 6D22, 6D24, 6D31, 6D34, 6dB1, 8DC9, 8DC11
4) voor KOMATSU: 4D92, 4D94E, 4D95/6D95, 4D102/6D102, 4D105/6D105, S6D108, 6D110, 6D120, S6D125, 6D130, 6D140, S6D155, S6D170, 4D120, 4D130, 6D114, 6D107, NH220
5) voor YANMAR: 4TNV94/98, 4TNV88/84, 4TNE94/98, 4TNE88/84, 3D88, 3D84-2/3, 4D84-2/3, 4D88, 4D88E, 3TNV88, 3TNV84, 3TNE84, 4TNV94L
6) voor HINO: WO4D, W06D, H06CT, H07CT, H07D, J08C, EB300, EF750, EH100, EH700, K13, EM100, EK100T, F17C, M10U, P11C
7) voor: 4BT, 6BT 5.9, 6CT 8.3, M11, L10, NH220, NT855, KT19, N14, A2300, B3.3, B5.9
8) voor DAEWOO: DB58/T D1146/T D2366/T
9) voor Nissan: TD27, TD42, ED6, FD6, FE6T, NE6/ND6, PD6T, PE6T, PF6, RD8, RE8, RF8
10) voor KUBOTA: V2203, V2403, V3300, V1505, D905, V1703, V1305, D722, D1105, V1903
11) voor: F6L912 F6L913 F5L912


CUMMINS
4BT3.3 4BT3.9 6BT5.9 6CT8.3 M11
NH220 K19 K38 6D114 NT855
KOMATSU
3D84 4D94 4D95 S6D95 S6D102 S6D105
S6D107 S6D108 S6D110 S6D114 S6D125
S6D130 S6D140 S6D1155 S6D170
MITSUBISHI
4D31 4D32 4D34 S4K 4M40 6D31T
8DC8 6D34T 6D14T 6D15T 6D16T
6D22T 6D24T 8DC9 S4E S4F
HINO
EF550 H06CT H07CT J05E J08E EP100 EK100
H17C J08C K13C W04D/E WO6D
ISUZU
4JB1 4JC1 4JG1 4BB1 4BC2 4BD1 4BG1
6BB1 6BD1 6BG1 6SD1 4HK1 6HK1 6RB1
HITACHI
EP100 6BD1T 6BG1T
DAEWOO
DB58 D1146 D2366
YANMAR
3D84-2/3 4D84-2/3 4NTE88/94/98 4NTV88/94/98

Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k
Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k
Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k
Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k
Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k
Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k
Starter Motor M3t56174 24V 5.5kw 10t for Caterpillar S6k

Q: 1. How controleert u de kwaliteit van de producten?

A: Auto inspectiemachine en het hand testen samen vó ó R verpakking


Q: 2. What is uw betaling termijn?
A: Wij keuren gewoonlijk T/T (30% storting, het saldo vó ó R levering. ) goed
De kosten van steekproeven kunnen door Paypal, de Western Union, MoneyGram worden betaald

Q: 3. Would u stemt ermee in om ons embleem te gebruiken?
A: Als u goede hoeveelheid hebt, kunnen wij uw embleem maken

Q: 4. Can Ik krijg een steekproef voor verwijzing?
A: Wij verstrekken vrije steekproeven voor het testen, moet u de steekproef en koerierskosten betalen

Q: 5. What is uw MOQ?
A: MOQ kan slechts 1 stuk zijn

Q: 6. What is uw levertijd?
A: Gewoonlijk vergt het 5-45 werkdagen afhangt van punten en hoeveelheid

Q: 7. What is uw garantietijd van de producten?
A: 12 maanden

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Alvin
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken