Shanghai Huijue Network Communication Equipment Co., Ltd.

telecom- kast fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Multimode UPC van 12 Kern Koord van het Flard van de Vezel van de Metalen kap Optische

Multimode UPC van 12 Kern Koord van het Flard van de Vezel van de Metalen kap Optische

Referentie FOB Prijs:
US $ 3,00- 20,00  / Piece
MOQ: 10 Pieces
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 500000 PCS/Month

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: HJ-FOP
  • Bedrading Devices : Geïntegreerde Bedrading
  • Certificaat : CE , ISO , RoHS , GS
  • Conditie : Nieuw
Extra Informatie..
  • Trademark: HJ or Neutral, or OEM
  • Packing: Individual Box or According to Customers' Request
  • Standard: 0.9MM SC UPC 12 Core
  • Origin: Shanghai
  • HS Code: 8517622990
  • Production Capacity: 500000 PCS/Month
Beschrijving

Multimode UPC van 12 Kern Koord van het Flard van de Vezel van de Metalen kap Optische 


Gedetailleerde Beelden

Overzicht
De koorden van Optic Patch van de vezel zijn de fundamentele passieve componenten van Optical Fiber Telecommunication System, worden gebruikt om nauwkeurige steun voor precisiegroepering van vezel optische componenten te bereiken
HJ voorziet koorden van uitstekende kwaliteit van het optische vezelflard, 100% geteste kwaliteitswaarborg vó ó R levering, van de volgzame normen van ISO en RoHS
Ons producten gamma behandelt zowel enige wijze als multi-mode flardkoorden, en is beschikbaar voor alle belangrijke types van vezelschakelaar


Het Milieu van de verrichting
- Het werk Temperatuur: - 25~+70º C Storage Temperature: - 40~+85º C
- Vochtigheid ≤ 95% (0-35º C)
- Luchtdruk: 62kpa~106kPa.


Eigenschappen
De prestaties en de stabiliteit Environmental van uitstekende kwaliteit
Goede Herhaalbaarheid, en Ruilbaarheid
De beschikbare diameters van de vezelkabel: 0.9mm, 2.0mm, 0mm
De kernen van de vezel: Simplex, Duplex of multi-vezel 4 vezels, 6 vezels, 8 vezels, 12 vezels, 24 vezels
De Types van vlecht: Bundel, Gepantserd Lint, Waterdicht,
De Wijze van de vezel: Single-Mode, Multi-Mode (OM1/OM2/OM3/OM4)
De Types van schakelaar: LC, FC, SC, ST, MU, E2000, ENZ.
De Lengte van het Koord van het flard: Op bestelling van klanten
Volgzaam aan CEI, TIA/EIA, de normen van NTT

De Specificatie van Technicial
 


Punt

Parameter

Schakelaar

LC, FC, SC, ST, MU, E2000, ENZ.

De Tellingen van de vezel

Simplex, Duplex

Toepasselijke wijze Fiber

SM/MM

Pools Type

PC

UPC

APC

Het verlies van het tussenvoegsel

≤ 0.3dB

≤ 0.3dB

≤ 0.3dB

Het verlies van de terugkeer

≥ 45 dB (PC)

≥ 50 dB (UPC)

≥ 55 dB (APC)

Mechanische Duurzaamheid

> 600 Keer

> 600 Keer

> 600 Keer

Treksterkte (N)

≥ 55

≥ 55

≥ 55

De Kleur van de schakelaar

Blauw

Blauw

Groen

 
De Gids van de orde

 
 
MODEGEK

De Tellingen van de vezel

De Diameter van de vezel

Schakelaar

Pools Type

S1        (=SM G652D)

S09        (=Simplex 0.9mm)

1        (=FC)

P        (=PC)

S2        (=SM G657A1)

S20        (=Simplex 2.0mm)

2        (=SC)

U        (=UPC)

S3        (=SM G657A2)

S30        (=Simplex 3.0mm)

3        (=LC)

A        (=APC)

M1        (=MM Om1)

D09      (=Simplex 0.9mm)

4        (=ST)

 

M2        (=MM Om2)

D20      (=Duplex 2.0mm)

5        (=E2000)

 

M3        (=MM Om3)

D30      (=Duplex 3.0mm)

 

 

M4        (=MM Om4)

4C09      (=4 Kern 0.9mm)

 

 

 

8C09      (=8 Kern 0.9mm)

 

 

 

12C09      (=12 Kern 0.9mm)

 

 

 

4C20      (=4 Kern 2.0mm)

 

 

 

8C20      (=8 Kern 2.0mm)

 

 

 

12C20      (=12 Kern 2.0mm)

 

 

Verpakking & Levering


Certificaten





Het Profiel van het bedrijf

Shanghai Huijue Network Communication Equipment Co., Ltd.
Shanghai , China
Heeft Geregistreerd in : 2019
Soort Bedrijf : Trading Company

Productlijst