Anhui, China
Zakelijk Range:
Auto Parts
Management System Certification:
ISO 9001
import & export mode:
Have Own Export License
Belangrijkste Markten:
North America, South America, Europe, Southeast Asia/ Mideast, Africa, East Asia(Japan/ ...

turbocharger, chra, vnt onderdelen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit K03 5303-970-0025 de TurboKern 058145703jv 058145703n Chra ..., De Turbocompressor van de Motor 787556-5017s 787556-0016 ..., De Verkenner van Nissan, Navara BV45 TurboKern 53039880337 en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2013
Audited Supplier
 Turbocompressor H1c 3522778 3522777 van de Vrachtwagen van Cummins

Turbocompressor H1c 3522778 3522777 van de Vrachtwagen van Cummins

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-4 Piece US $ 230
5+ Piece US $ 220
Betalingscondities: T / T, PayPal, Western Union
Productiecapaciteit: 20000 Piece/Pieces / Year
Verpakking: Mold Foam. Plastic Bag. Strong Canton and Pallet

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
H1C
Materiaal behuizing
Ijzer
certificaat
ISO9001 , CE

Extra Informatie.

Handelsmerk
refone
Verpakking
Mold Foam. Plastic Bag. Strong Canton and Pallet
Standaard
ISO9001
Oorsprong
China
Gs-Code
8414803000
Productiecapaciteit
20000 Piece/Pieces / Year

Beschrijving

Turbocompressor H1c 3522778 3522777 van de Vrachtwagen van Cummins

De Beschrijving van de turbocompressor

Het Aantal van het deel3522778
Vorige Versie3522777
OE aantalCBU1344R, J919113, J919115, J919117, J919121, 3802289, J907026, J907028
Voertuig OE Nr3802289, J919115, J919117, J919121, J919113, J907026, J907028, J907029, 1240544H91, 3802115, 3802289, 3907026, 3907027, 3907028, 3907029
Jaar1989-10
BeschrijvingDiverse vrachtwagen, J.I. Geval
Het Aantal van het Deel van de fabrikant3522777
CHRA3523317
Turbo ModelH1C, H1C-8243AF/E18DA11
Motor6BTA-590, 6T-590, 6T590, 6BTA590
De Fabrikant van de motorCummins, J.I Geval
De Huisvesting van het lager3530591
Het Wiel van de turbine3519336
Het Wiel van bedrijf3599639
Achter plaat3522801
Het schild Number van de hitte3519302
De Uitrusting van de reparatie4027309
De Dekking van de compressor3522390
Pakking (turbineinham)409039-0000
Pakking (olieafzet)210021
Langs vervangen)466563-0001
Cummins Truck Turbocharger H1c 3522778 3522777

Toepassingen

1986 - DAF Truck 45/50/1900/2000 met 6T, 6BTA Engine

1986 - Cummins Various met 6T, 6BTA Engine

1989-10 J.I. Case Various met 6BTA-590, 6T-590 Engine



De Fabriek van Refone
Cummins Truck Turbocharger H1c 3522778 3522777
Verpakking en Shipping
Cummins Truck Turbocharger H1c 3522778 3522777
Ons pakket
1. Het schuim van de vorm
2. Plastic zak
3. De sterke Pallet van het Kanton
Gelieve zich te maken niet over pakket ongerust, beloven wij dat onze turbocompressor u intactly. bereikt

Onze Dienst
1. Snelle Levering
2. De gouden dienst Aftersale: Neem backfor van foto'sSending testend Send nieuwe turbo aan klant
3. Garantie: 12 maanden
4. Welkom om ons te contacteren! Wij zullen binnen 24 uren terugkoppelen!

Ons vervoer
1. TNT, DHL, Fedex, UPS, EMS
2. Door overzees, door de lucht
3. Neem uw vereisten in overweging

De Informatie van het bedrijf
Co. van de Macht van Refone Auto, Ltd. Is een gespecialiseerd bedrijf belast met de vervanging van de productieturbocompressor, prestatiesdelen voor turbo en die een high-tech onderneming in zich het onderzoeken, het ontwikkelen, productie andmarketing turbocompressor en turbovervangstukken voor auto & techniekmachine is
Wij hebben werden één van de grootste leveranciers van turbocompressoren in China
** Wij verheugen ons op het vestigen van behulpzame verhouding op lange termijn met u

Waarom kies de V.S.?
1. De Garantie van de kwaliteit: 1 jaar
2. Getest in evenwicht brengen van de hoge snelheid
3. Van de aanbieding OEM, ODM evenals van R&D de diensten
4. De gemakkelijke en doeltreffende naverkoopdienst

Gelieve te voelen vrij om ons te contacteren, zullen wij ons beste proberen om u het meest voldaane aan antwoord te geven
Mej. Susy Ling
Mobiele telefoon: +86 18133658732
Tel.: +86 551 65617152
FAX: +86 551 65613152
Website: www.cnrefone.com

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Susy Ling
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken