Shanghai, China
Zakelijk Range:
Bouw & Decoratie Materialen, Ijzerwaren & Gereedschap, Industriële Apparaturen & ...
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek, Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000
Belangrijkste Markten:
North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, ...

wiellader, maaidorser, tractor fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Single Roller Drum Vibratory Road (WR214), De hete Verkoop China maakte Wiel de Lader van de Jonge os ..., Y27 de vier-Kolom van het Metaal van het Blad Stempelende ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2008
Audited Supplier
 110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
 110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
 110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
 110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
 110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
 110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
 110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
  •  110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
  •  110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
  •  110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
  •  110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
  •  110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
  •  110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele
  •  110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele

110ton aan Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het 630tonH Frame de Dubbele Onstabiele

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $40000.0 - 150000.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 500PCS/Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
JW36
Type
Algemene Machine van het Ponsen
Punch Shape
Gesloten Punch
Slider Movement
Single Actie
Slider Drive Mechanism
Crank Druk
Controlling Mode
Kunstmatig
Automatische gradering
Automatisch
Energiebron
Pneumatisch
Precisie
High Precision
Certificaat
GS , CE , RoHS , ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
WORLD
Verpakking
Steel Box
Standaard
press capacity from 110ton to 630ton
Oorsprong
China
Gs-Code
84629910
Productiecapaciteit
500PCS/Year

Beschrijving

110ton aan 630tonH frame dubbele onstabiele de persmachine van de ponsenmacht

Eigenschappen:

1. Staal gelast lichaam, thermische behandeling;
2. Natte koppeling, hydraulische overbelastingsbeschermer;
3. Dubbele trapas,
4. Quadranglar acht oppervlaktenleibaan;
5. Auto smering, elektrische matrijzenaanpassing;
6. PLC controle
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine


Details
1) Natte type pneumatische koppeling en rem, lager lawaai en het langere de dienstleven. De verbindingen van uitstekende kwaliteit verzekeren om het probleem van het olielek te belemmeren

2) Dubbele trapassenpitmen die totaal zijkrachten elimineren door omgekeerde omwenteling. Het gelaste kader van de staalplaat met hoge intensiteit van machinelichaam

3) Acht kant verlengde gids met hoge precisie. Het hydraulische systeem van de overbelastingsbescherming
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine
110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine


Parameteres van het frame van H machtspers:   Metaal die de Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen van het Frame van H stempelen
PUNTCODEEENHEIDJW36-110JW36-160JW36-200JW36-250
Nominale Capaciteit  KN1100160020002500
De Lengte van de Slag van de diaSmm180200250280
De Snelheid van de Slag van de diaVast  spm50453530
Veranderlijk (facultatief)  spm35-5535-5525-4020-35
Max. Matrijs Gesloten HoogteH2mm400450500550
De matrijs Gesloten Aanpassing van de Hoogtetmm90100110120
De Grootte van het zijruitF-BEmm650800900950
HoogteFmm350400450460
Afstand tussen PostenGmm1750190022902570
De Grootte van de lijstF-BDmm7007609001000
L-RCmm1650180022002500
DikteH3mm140150170180
De Grootte van de Bodem van de diaF-BBmm600700800900
L-Ramm1350150019002200
De Hoogte van de Oppervlakte van de lijstH1mm1035103511351235
Algemene AfmetingenF-BAmm2050240026502900
L-RBmm2400265031503450
HoogteHmm3450395042804800
De Macht van de motor  KW1118.52230
(Benaderend) gewicht  kg18000220003300042000
PUNTCODEEENHEIDJW36-315JW36-400JW36-500
Nominale Capaciteit  KN315040005000
De Lengte van de Slag van de diaSmm280300300
De Snelheid van de Slag van de diaVast  spm302020
Veranderlijk (facultatief)  spm20-3515-2415-23
Max. Matrijs Gesloten HoogteH2mm550600650
De matrijs Gesloten Aanpassing van de Hoogtetmm120130130
De Grootte van het zijruitF-BEmm95010001100
HoogteFmm460550600
Afstand tussen PostenGmm257028103200
De Grootte van de lijstF-BDmm100011001200
L-RCmm250027003000
DikteH3mm190200210
De Grootte van de Bodem van de diaF-BBmm90010001100
L-Ramm2200240002700
De Hoogte van de Oppervlakte van de lijstH1mm128513401340
Algemene AfmetingenF-BAmm300031503400
L-RBmm345037004200
HoogteHmm490055006000
De Macht van de motor  KW374555
(Benaderend) gewicht  kg430005600077000


Opties:                                                                                                                                                                             Het certificaat van de kwaliteit:
- licht gordijn voor veiligheid - ISO 9001
- omschakelaar voor regelbare slagsnelheid - Ce
- veranderlijke snelheidsmotor voor regelbare slagsnelheid - SGS inspectie indien nodig
- kussen
- het hydraulische apparaat van de matrijzen snelle verandering

Garantie en de dienst:
- é é N jaargarantie voor gehele pers
- alle vervangstukken zijn beschikbaar aangezien wij de meeste delen in onze fabriek veroorzaken
- het is gemakkelijk om de elektrische delen te krijgen aangezien allen internationale beroemde merken zijn
- wij kunnen technische steun via e-mail, telefoon of video verlenen
- wij kunnen ingenieurs sturen voor de dienst, installatie of opleiding met redelijke extra kosten
- Het Engelse verrichting en onderhoudshandboek wordt voorzien van de pers
- Alle markeringen van de veiligheidswaarschuwing en controleborden zijn in het Engels

Ons producten gamma:
- J23 en JH23 welgezinde zonderlinge pers, capaciteit van 6.3ton aan 125ton.
- JH21 cframe enige onstabiele pers, capaciteit van 25ton aan 400ton.
- JH31 semi-rechte zij enige onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 400ton.
- JW31 het frame van H enige onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 400ton.
- JH25 cframe dubbele onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 315ton.
- JW36 het frame van H dubbele onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 500ton.
- JX36 de dichte pers van de type grote lijst met dubbele krukas, capaciteit van 400ton aan 1000ton.
- JS36 de dichte pers van het typetoestel, capaciteit van 300ton aan 1250ton.
- JS31 de dichte pers van het typetoestel, capaciteit van 160ton aan 1000ton.
- hydraulische scherende machine
- hydraulische persrem en cnc persrem

110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine110ton to 630ton H Frame Double Crank Punching Power Press Machine

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Savvy Wang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken