Shanghai, China
Zakelijk Range:
Bouw & Decoratie Materialen, Ijzerwaren & Gereedschap, Industriële Apparaturen & ...
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek, Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000
Belangrijkste Markten:
North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, ...

wiellader, maaidorser, tractor fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 3m3 de Lader van het Wiel van het VoorEind van de emmer 5ton, 165HP aan de Bulldozer van de Tractor 320HP, Vergelijkt het Hydraulische Graafwerktuig van het kruippakje ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2008
Audited Supplier
 De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
 De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
 De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
 De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
 De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
 De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
 De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
  •  De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
  •  De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
  •  De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
  •  De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
  •  De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
  •  De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen
  •  De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen

De mechanische AutoDelen die van de Machine van het Ponsen de Pers van de Macht stempelen

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $10000.0 - 70000.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 2000PCS

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
JH21
Type
Algemene Machine van het Ponsen
Punch Shape
Open Punch
Slider Movement
Single Actie
Slider Drive Mechanism
Crank Druk
Controlling Mode
Kunstmatig
Automatische gradering
Automatisch
Energiebron
Mechanische aandrijving
Precisie
High Precision
Certificaat
GS , CE , RoHS , ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
WORLD
Verpakking
Steel Pallet
Standaard
press capacity from 25 tons to 400 tons
Oorsprong
China
Gs-Code
84629910
Productiecapaciteit
2000PCS

Beschrijving

Van de de markt de hete verkoop van Thailand autodelen die machtspers stempelen

C frame wordt de mechanische machtspers wijd gebruikt voor bladmetaal het stempelen van, het doordringen van, het in orde maken van en het buigen van proces. De machtspers kon met enige stempelmatrijs en progressieve matrijs werken om de delen van het huistoestel, TVsteunen, autodelen, werktuigen en gelijkaardige het stempelen delen te veroorzaken. De pers kon met NC voeder decoiler systeem werken om als automatische perslijn te handelen

Eigenschappen:
1. Staal gelast lichaam, aanmakende behandeling, hoge starheid, nauwkeurigheid en stabiliteit;
2. Verticale gevestigde trapas, compacte structuur;
3. De trapas ondergaat het malen behandeling na hoge frequentie het doven;
4. Verlengde rechthoekige leibaan met een oppervlakte van bronsplaat;
5. Pneumatische dubbele saldocilinder, die het diablok en het stempelgewicht in evenwicht brengt om lawaai en effect te verminderen;
6. PLC controle en ingevoerde veiligheids dubbele klep;
7. Natte koppeling en hydraulische overbelastingsbeschermer
8. Ce- certificaat

Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press

Details:
1. Gelast die c het frame van het staal plaat lichaam, thermische behandeling, door cnc het boring en malend centrum, hoge starheid en precission wordt veroorzaakt
2. Natte type pneumatische koppeling met de klep van de veiligheidssolenoï De, lager lawaai en het langere de dienstleven
3. De de beste kwaliteitstoestellen, de struiken, de cilinders, link staven en de balschroef verzekeren de hoge prestaties, de hoge betrouwbaarheid en het langere de dienstleven
4. Het hydraulische overbelasting beschermde uitgeruste systeem is standaard. De pers zal met de versie van de oliedruk als overbelasting ophouden om de pers en de matrijs te beschermen. Het is gemakkelijk om aan normale status terug te stellen
5. PLC controle, Omron of het merk van Panasonic, uitstekende kwaliteit met globale garantie
6. De dubbele knopen van de handencontrole, het controlebord van het aanrakingsscherm, nokkencontrolemechanisme met codeur
7. De dia past motor aan is uitgerust op de rug van de dia. Deze positie is beter om de motor te beschermen en de pers is op deze wijze compacter. De dia is gemotoriseerd aangepast met digitale displayer.
8. Systeem van de het vetsmering van het centrum is het auto standaard uitgerust en de smeringsfrequentie kan zijn setted met touchscreen. In ondertussen, is het hand dunne systeem van de oliesmering ook uitgerust

Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press

Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press



Opties:                                                                                                                                                                                                 Het certificaat van de kwaliteit:
- licht gordijn voor veiligheid - ISO 9001
- omschakelaar voor regelbare slagsnelheid - Ce
- veranderlijke snelheidsmotor voor regelbare slagsnelheid - SGS inspectie indien nodig
- kussen
- het hydraulische apparaat van de matrijzen snelle verandering

Garantie en de dienst:
- é é N jaargarantie voor gehele pers
- alle vervangstukken zijn beschikbaar aangezien wij de meeste delen in onze fabriek veroorzaken
- het is gemakkelijk om de elektrische delen te krijgen aangezien allen internationale beroemde merken zijn
- wij kunnen technische steun via e-mail, telefoon of video verlenen
- wij kunnen ingenieurs sturen voor de dienst, installatie of opleiding met redelijke extra kosten
- Het Engelse verrichting en onderhoudshandboek wordt voorzien van de pers
- Alle markeringen van de veiligheidswaarschuwing en controleborden zijn in het Engels

Ons producten gamma:
- J23 en JH23 welgezinde zonderlinge pers, capaciteit van 6.3ton aan 125ton.
- JH21 cframe enige onstabiele pers, capaciteit van 25ton aan 400ton.
- JH31 semi-rechte zij enige onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 400ton.
- JW31 het frame van H enige onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 400ton.
- JH25 cframe dubbele onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 315ton.
- JW36 het frame van H dubbele onstabiele pers, capaciteit van 110ton aan 500ton.
- JX36 de dichte pers van de type grote lijst met dubbele krukas, capaciteit van 400ton aan 1000ton.
- JS36 de dichte pers van het typetoestel, capaciteit van 300ton aan 1250ton.
- JS31 de dichte pers van het typetoestel, capaciteit van 160ton aan 1000ton.
- hydraulische scherende machine
- hydraulische persrem en cnc persrem

Specificaties:   De zonderlinge het stempelen van het metaal Machine van de Pers van de Macht van het Ponsen
PUNTCODEEENHEIDJH21-25JH21-45JH21-60Jh21-80JH21-100JH21-125
Nominale CapaciteitPeKN25045060080010001250
De Lengte van de Slag van de diaSmm80120140160160180
De Slagen van de diaVast  spm1008070605550
Veranderlijk (facultatief)  spm60-12050-9545-8540-7535-6535-65
Max. Matrijs Gesloten HoogteH2mm250270300320335350
De matrijs Gesloten Aanpassing van de Hoogtetmm506070809090
De Diepte van de keelC1mm210225270310330350
Afstand tussen Postend1mm450515560610670670
De Grootte van de Bodem van de diaFBBmm250340400460520520
LRamm360410480540620620
De Grootte van het Gat van de steelDiameterDmm405050507070
DiepteImm656070659090
De Grootte van de lijstFBDmm400440520600640680
LRCmm72082593095010601100
DikteH3mm80110130140145155
De Diameter van het Gat van de lijst¢ mm150150150180180200
Algemene AfmetingenFBAmm150015851540176520002040
LRBmm94510751200120013001320
HoogteHmm212023902570272530103035
De Macht van de motor  KW35.55.57.57.511
(Benaderend) gewicht  kg245035505150645086509550
PUNTCODEEENHEIDJH21-160JH21-200JH21-250JH21-315JH21-400
Nominale CapaciteitPeKN16002000250031504000
De Lengte van de Slag van de diaSmm200200220220250
De Slagen van de diaVast  spm4545303030
Veranderlijk (facultatief)  spm30-5530-5520-3520-3520-35
Max. Matrijs Gesloten HoogteH2mm400450500500550
De matrijs Gesloten Aanpassing van de Hoogtetmm100110120120120
De Diepte van de keelC1mm400430450450490
Afstand tussen Postend1mm7369109809801050
De Grootte van de Bodem van de diaFBBmm580650700700750
LRamm7008809509501020
De Grootte van het Gat van de steelDiameterDmm7070707070
DiepteImm100100130130130
De Grootte van de lijstFBDmm760840880880950
LRCmm11751390150015401700
DikteH3mm165180190190210
De Diameter van het Gat van de lijst¢ mm220240260260280
Algemene AfmetingenFBAmm23052600266027202850
LRBmm14201540164016801750
HoogteHmm32153800385038504140
De Macht van de motor  KW1518.5223037
(Benaderend) gewicht  kg1360019200232002660029500

Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press
Mechanical Punching Machine Auto Parts Stamping Power Press

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Savvy Wang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken