Jiangsu, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
59
year of establishment:
2001-06-27

injectie afgietsel machine, spuitgietmachine, plastic injectie machine fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Horizontale Energie - Machine van het Afgietsel van de ..., Plastic het Vormen van de Injectie van het Krat van de Emmer ..., Het Vormen van de Injectie van de hoge snelheid Machine en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2009
Audited Supplier
 De Plastic Producten die van het huishouden Machine 718t maken

De Plastic Producten die van het huishouden Machine 718t maken

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $109000  / Set
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 50sets/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
LSF718
Structuur
Horizontaal
Plastic Type
Thermoplastisch
Automatisering
Automatisch
Geautomatiseerde
Computerized

Extra Informatie.

Handelsmerk
LONGSHUN
Verpakking
Standad Package
Standaard
ISO 9001
Oorsprong
Jiangsu China
Gs-Code
84771010
Productiecapaciteit
50sets/Month

Beschrijving

Het Profiel van het bedrijf:
Wij zijn een Chinese professionele injectie het vormen machinefabrikant & Een exporteur, die vier types van injectiemachine voorzien van het vastklemmen kracht die van 600KN tot 32000KN en injectiegewicht van 68g aan 40570g gaan. Met meer dan 20 jaar ervarings, kunnen wij laag energieverbruik en hoge efficië Nte machine veroorzaken

Voordelen:
A) Energie - besparing: Sparen 30% tot 60% in vergelijking met gewone machine
B) het Gemakkelijke werken: De montages van parameters, systeemsnelheid het aanpassen is eenvoudige cijferfunctie, werken op de controleinterface als op de gewone machine
C) Hoge prestaties: Hoge reactie (30ms-130ms), hoge stabiliteit, herhaling
D) Snelle reactie: Energie - besparing, hoge precisie en lager defectives en afval
E) Vervangstukken: Kom uit Japan, Duitsland, Italië Enz.
F) Hoge precisie: Verbeter het resultaat aan 2 decimalen
G) Visueel smerend systeem: Beschermende machinesdelen zonder schuring en gebroken

Belangrijke eigenschappen:
A) het Vastklemmen systeem: Snellere reactie, stabiele en hoge starheid
B) het systeem van de Injectie: Nauwkeurig en flexibel, lager verwerpingstarief
C) het systeem van de Controle: Computer en eenvoudige verrichting, het vormende systeem van het gegevensgeheugen
D) het systeem van de Macht: Energie - besparing, hoge efficië Nt en nauwkeurig
E) de delen van het Metaal: De dikte van ons frame, de metaalplaat en wallboard zijn dikker dan ander bedrijfHousehold Plastic Products Making Machine 718t


Household Plastic Products Making Machine 718t
Household Plastic Products Making Machine 718t
Household Plastic Products Making Machine 718t
De dienst
A) vó ó R de verkoopdienst:
Ons verkoop en technisch team kunnen het plastic vormontwerp en de relevante parametersuggesties verstrekken om hen te helpen de meest geschikte machine beslissen
B) tijdens de verkoopdienst:
Wij helpen klant om de workshopvertoning, zoals elektriciteitslijn en koelwaterinstallatie te maken en vrije werkende opleiding te verstrekken
C) na de verkoopdienst:
Onze ingenieurs zullen klant helpen om de plastic vormende machine te installeren en te zuiveren. Tijdens de tijd van de 1 jaarwaarborg, bieden wij alle beschadigde delen kosteloos aan
 
 
 
 
 
 
DE EENHEID VAN DE INJECTIE
  EenheidLsf-718
ABC
 
D
De Diameter van de schroefMm8090100110
De Verhouding van de schroef L/DL/D24.82219.818
Korte GrootteCm32161273633774086
Het gewicht van de injectieg1967248930733719
Het Tarief van de injectieg/s447565689845
Het plastificeren van Capaciteitg/s6274.191.5111
De Druk van de injectieMpa224177143118
De Snelheid van de schroefT/min135
 
 
 
 
HET VASTKLEMMEN VAN EENHEID
De Kracht van de klemKN7180
Ruimte tussen Verbindingsstangenmm910X910
De Slag van de knevelmm930
Max. Hoogte van de Vormmm380-950
De Slag van de uitwerpermm260
Het Tonnage van de uitwerperKN181
 
 
ANDEREN
Max. PompDrukMpa16
De motorpoeder van de pompKW30+30
De Macht van de verwarmerKW47.5
De Afmeting van de machine (L*W*H)M9.5X2.45X3.75
De tankcapaciteit van de olie (l)L1400
Het Gewicht van de machineT38

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Chen
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken