Hebei, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Belangrijkste Producten:
Management System Certification:
TS 16949
Aantal Werknemers:
4
year of establishment:
2019-02-20

remblokken clip fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Twee Secties van de Precisie die van het Type Machine ..., De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht ..., De automobiel Rem van de Bus vult de Uitrustingen van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2019
Audited Supplier
 De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
 De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
 De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
 De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
 De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
  •  De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
  •  De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
  •  De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
  •  De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H
  •  De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H

De Enige Onstabiele Pers met gesloten deuren van de Macht van de Hoge Precisie van de Pers van het Frame van H

Krijg Recentste Prijs
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 30 Sets/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
MS-300
Type
Algemene Machine van het Ponsen
Punch Shape
Gesloten Punch
Slider Movement
Single Actie
Slider Drive Mechanism
Crank Druk
Controlling Mode
CNC
Automatische gradering
Automatisch
Energiebron
Mechanische aandrijving
Precisie
High Precision
Certificaat
CE , ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
MULTI-SOURCE
Verpakking
Steel Tray Case
Oorsprong
Hebei
Productiecapaciteit
30 Sets/Month

Beschrijving

De eigenschappen van producten:

1. Veiligheid
Het is Multi-source al lang bestaande overtuiging Cangzhou de actieve veiligheid van stempelpers onophoudelijk om te verbeteren en altijd gebruikers te voorzien van veilige en betrouwbare ervaring. Dit concept is volledig ervaren in reeksen AKA
2. De rem
Alle organische schijven in de reeks AKA zijn uitgerust met geavanceerde droge die remkoppelingen, aan precisie en scherpe dubbele solenoï Dekleppen worden gekoppeld van TACO, Japan het remmen tijd te minimaliseren. Bovendien valt het secundaire remmende hulpsysteem in de noodsituatie. Wanneer het ontdekt dat de rem opsplitst, zal het remsignaal worden verstrekt opnieuw om het remsignaal opnieuw te verstrekken om genoeg bevoegdheid te verstrekken om het geschikte en nauwkeurige remmen te verzekeren
3. De bescherming van de gebruiker
In de ontwerpfase van reeks AKA, is de hoogste graad van gebruikersbescherming ook Multi-source grootste doel Cangzhou. Daarom wordt genoeg ruimte verlaten tussen de twee knopen van de handenverrichting en het casco om de veiligheid van menselijke handen te beschermen. Tezelfdertijd kan bepaalt men in het systeemontwerp dat tezelfdertijd in werking worden gesteld slechts wanneer beide handen de machine zijn begonnen, om lichamelijk die letsel te vermijden door misoperation wordt veroorzaakt. De toevoeging van foto-elektrisch beschermingsapparaat of beschermende netto verder verbetert de bescherming voor gebruikers
4. De bescherming van de vorm
AKA de stempels van de reeksprecisie zijn standaard uitgerust met ingevoerd overbelastingsapparaat om de stempelpers te beschermen gepast die het stempelen te overbelasten, resulterend in vormmisvorming en schade, tezelfdertijd maar ook met een apparaat van de verkeerde voedingsopsporing met automatisch het stempelen matrijzenapparaat worden uitgerust, om beter de vorm te beschermen
5. Stevigheid en duurzaamheid
 

De informatie van het product

Het merk van de configuratie:  

1. Het apparaat van de de overbelastingsbescherming van Taiwan Kenia 

2. IHI het gecentraliseerde systeem van de de olielevering van de cyclussmering 

3. CAM controlemechanisme

4. Taiwan deltaPLC controlemechanisme 

5. Japan omron, Fuji, Duitsland Schneider.  

6. Taiwan shilin elektromerken

7. Japanese Lager van de de solenoï Deklep van de TACO het dubbele 

8. Japanese NAK olieverbindingen en andere verbindingen 

9. Guangqu 42 het staalmaterialen van het chroommolybdeen 

10. Japanese merk BC6 en PBC6 koperplaat, koperkoker

Eigenschap:

  1. De fuselage keurt het proces van hoge en frequentie goed die doven aanmaken, wordt de schuif verwerkt door CNC die boring en de malenmachine, wordt de toestellen verwerkt door Duitse toestel malende machine

  2. 2. The zwengel, pas tand aan aan en andere wrijvingsdelen worden gemaakt van legeringsstaal, die proces ontharden

  3. 3. Hoge Precisie voor ponsen, knipsel, het buigen en blanking voor staalplaat en metaaldelen;

    4. Delta PLC, de koppelingsrem van Italië OMPI, dubbele de solenoï Deklep van de TACO van Japan, het lager van Japan NSK, olieverbinding, Taiwan Kingair over de buil van de ladingsbeschermer, enz.

    de pers 5. Kemade is de hoge precisiemachine, het redelijke nieuwe ontwerp, gemakkelijk te werken, geschikte gemakkelijk voor matrijzeninstallatie en de grote materië Le verwerking

     

    200ton-315ton                                                                                                                                                                     

    Punt/ModelEenheidAkd-200Akd-260Akd-315
    Type  VHVHVH
    Capaciteitton200260315
    Geschat Tonnagemm6373.573.5
    Slagmm200100250150250150
    Snelheidspm20-5050-7020-4040-5020-4040-50
    Maximum Matrijsmm460510500550550600
    Diamm110120120
    De Grootte van de Bodem van de rammm850*630*90950*700*1001000*750*110
    De Grootte van de steunmm1400*820*1601500*840*1801600*900*200
    Het zij openenmm820*520840*550840*550
    De Ruimte van de Muur van het framemm120013501350
    De Macht van de motorkW18.52230
    Dia Adj. DevicePKMotorMotorMotor
    De Druk van de luchtkg/cm2666
    De Nauwkeurigheid van de persRang      GB (JIS) 1 Klasse   
    De Afmeting van de persmm1750*2500*39002900*2080*47003000*2200*4800
    GewichtTon25.335.542
    De Capaciteit van het Kussen van de matrijsTon141414 
    De Slag van het Kussen van de matrijsmm100100100
    Het Gebied van het Kussen van de matrijsmm2710*480810*480810*480

     

    Standaard toebehoren

    Facultatieve toebehoren

    Omschakelaar

     

    Het stootkussen van de aanraking

     

    In tegenovergestelde richting vooraf ingesteld

    Elektro automatisch smeringssysteem

    Elektro nok

    het pneumatische apparaat van het matrijzenkussen

      Hydraulische overbelasting protectort

    De schakelaar van de voet

    Elektrische Silde past apparaat aan

    Het snelle apparaat van de matrijzenverandering (matrijzenheftoestel, klem en matrijzenwapen sepjes)

    De elektrische hoogte van de Matrijs indicatot

    Het knockoutapparaat van de dia

    Het apparaat van het saldo

    De ruimtelicht van de matrijs

    Onstabiele hoekindicator

    De anti trillingspers zet op

    Elektrische slagteller

    Photo-electronic veiligheidsapparaat

    Van de bron lucht vergaarbak

    Voeder

    Tegen overschrijdingsveiligheidsapparaat

    Uncoiler

    De opsporingstoestemming van de verkeerde voeding

    Leveler

    De contactdoos van de macht

    De hand van het mechanisme

    Toolbox van het onderhoud

     

    Het Handboek van de verrichting

     

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Milton
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken