• St-PC mm Dual Core optische glasvezeladapter
  • St-PC mm Dual Core optische glasvezeladapter
  • St-PC mm Dual Core optische glasvezeladapter
  • St-PC mm Dual Core optische glasvezeladapter
  • St-PC mm Dual Core optische glasvezeladapter
  • St-PC mm Dual Core optische glasvezeladapter

St-PC mm Dual Core optische glasvezeladapter

Type: Fiber Optic Adapter
Bedrading Devices: Fiber Optic Adapter
Certificaat: CE, ISO
Conditie: Nieuw
Model Number: St Adapter
Adapter Type: Single Mode, Multi Mode

Neem contact op met de leverancier

Mr. Amani Deng
Sales Manager
Diamant Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek

Basis Informatie.

Model NR.
FC-ST Adapter
Material
Plastic, Metal, Mixture
Application
Wans, Lans,CATV
OEM
Yes
Fiber Channel
Simplex, Duplex, Dup. Vertical, Quad
Shape
Square
Transportpakket
Fiber Optic Adapter: 100 PCS Per Plastic Box
Specificatie
CE, ISO
Handelsmerk
DAYTAI
Oorsprong
Zhejiang, China (Mainland)
Productiecapaciteit
200000 Piece/Pieces Per Month

Beschrijving

Beschrijving
 

Glasvezeladapter, ST-PC, ST-PC, Multi-mode, duplex core.

 

functies
 

uitstekende temperatuurstabiliteit

uitstekende mechanische duurzaamheid
door de klant gedefinieerde specificaties
weinig insteekverlies, hoog terugkeerverlies
goede herhaalbaarheid en uitwisselbaarheid
voldoet aan Telcordia, TIA/EIA en IEC

 

LIET

Eenheid

SC& LC& FC& ST& MTRJ& MPO

SM

MM

Inserionverlies

DB

0.2

0.2

0.2

0.2

Verlies van de terugkeer

DB

45

50

60

30

Uitwisselbaarheid

DB

0.2

Trillingen

DB

0.2

Herhaalbaarheid

tijden

> 1000

Bedrijfstemperatuur  

C

-45~75

Bedrijfstemperatuur  

C

-45-85

 
★Foto's

 

St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter

St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter


St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter
St-PC mm Dual Core Optical Fiber Adapter


Onze voordelen

* als fabrikant van wereldklasse kunnen we ervoor zorgen dat u kwaliteit van wereldklasse krijgt tegen een concurrerende prijs.

* wij trots op het verdienen van onze klanten herhalen zaken. We garanderen klanttevredenheid door ervoor te zorgen dat alle producten voldoen aan de wereldwijde ISO 9001-, SGS-, CE-normen en de beste productiemethoden.

* we zijn er ook trots op dat we u onze klant de beste service en ervaring bieden met een gerenommeerde fabrikant.

Klant in de eerste plaats, service voorop

Als u nog andere vragen hebt, kunt u contact met mij opnemen.
Ik zal u op mijn eerste keer antwoorden.
Bedankt voor uw bezoek aan onze producten, een goede dag: )




 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Mr. Amani Deng
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Product Categorie

Neem contact op met de leverancier

Mr. Amani Deng
Sales Manager
Diamant Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek
Certificering Van Managementsysteem
ISO 9001, ISO 20000, QC 080000