Chongqing, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
36
year of establishment:
2005-12-05

horizontale parelmolen, zandmolen, parelmolen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De horizontale Molen van de Molen van de Schijf van de Molen ..., Dispersiemiddel Premixer van de Verf van de Hoge snelheid ..., De horizontale Molen van de Parel voor Verf, Inkt, ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2010
Audited Supplier
 De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
 De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
 De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
 De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
 De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
 De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
  •  De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
  •  De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
  •  De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
  •  De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
  •  De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen
  •  De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen

De Molen die van de parel voor Licht Inkt genezen

Krijg Recentste Prijs
MOQ: 1 set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union, PayPal
Havenplaats: Chongqing, China
Productiecapaciteit: 60 Set/Sets Per Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
ZM

Extra Informatie.

Handelsmerk
DEGOLD
Verpakking
Fumigation Wooden Box
Standaard
CE, ISO9001: 2008, SGS
Oorsprong
Chongqing, China.
Gs-Code
8479820090
Productiecapaciteit
60 Set/Sets Per Month

Beschrijving

Bead Mill for Light Curing Ink
DEGOLD de parelmolens en de zandmolens zijn geschikt voor het ononderbroken natte malen van vaste lichamen in vloeibare materialen om deeltjesgrootte te verminderen. Wij veroorzaken het volgende van vijf reeksen

 
" ZM van de reeks " horizontale parelmolens: malende schijventype parelmolens
" Reeks zm-X " horizontale parelmolens:
" Reeks zm-e " horizontale parelmolens:
" ZM-K van de reeks " horizontale parelmolens: speld type parelmolens
Horizontale de parelmolens van de " reeks zm-t ": de turbo molens van de typeparel
 
Principe van Verrichting: De roterende malende schacht drijft alle malende media binnen de malende kamer. De malende media gaan de bevoegdheden tot de materialen over om de deeltjesgrootte te verminderen. De separator van het hiaat binnen de horizontale parelmolens scheidt de producten en de malende media. Zij zijn geschikt voor verschillende viscositeitformuleringen
 
De verschillende materialen binnen de horizontale parelmolens kunnen worden gekozen, zoals SS304, harde legering, vormstaal, polyurethaan, wolframcarbide, ceramische enz.

Toepassing:

 
AgrochemicalsPesticide, Herbicide, Meststof, Sc
Ceramische IndustrieCeramische inkt, Ceramisch pigment
DrukinktenInkjet, De drukinkten van het scherm, De drukinkten van Flexo
Pigment en KleurstoffenPigment, Het dioxyde van het titanium
Verf en DeklaagDe Verf van de bouw, Weg die Verf merken, Houten Verf, Vernis, Mariene Verf, De Verf van de verspreiding, Automobiel Verf, De Deklaag van de rol, Bovenlaag, Ontruim Laag
MineralenHet carbonaat van het calcium, Geneesmiddelen, Schoonheidsmiddelen

Technische Gegevens

ZM Reeks:  

 ZM0.3ZM1.4ZM5ZM15ZM20ZM30ZM50
Efficiënt het malen kamervolume (l)0.31.4515203050
Hoofd motormacht (kW)0.752.27.51518.52230
Het malen schacht roterende snelheid (r/min)0~15000~28001650120012001120900
Regelbare waaier van materialenstroom (L/min.) 0~10~20~20~100~100~60
Max. koelwaterconsumptie (t/h) 0.511222.5
Geschatte productiviteit (kg/u) 2~2012~12030~30040~40050~600100~1000
Afmeting (mm)L64065012501560160018602100
W4105709001050105011001150
H48588512501550155015501650
Netto gewicht (kg)5050070080098011001300
Nota: De technische gegevens zijn verschillend als er sommige aangepaste bouw is
 

Zm-X Reeks:  

Model

Zm5-XZm15-XZm20-XZm30-XZm50-XZm100-XZm200-X

Efficiënt het malen kamervolume (l)

515203050100200
Hoofd motormacht (kW)1118.5223037/4545/5555/75
Het malen schacht roterende snelheid (r/min)1650120012001120900700550
Regelbare waaier van materialenstroom (L/min.)0~20~20~100~100~600~600~150
Max. koelwaterconsumptie (t/h)11222.52.53~4
Geschatte productiviteit (kg/u)15~15040~40050~50060~800150~1500150~1500200~2000
Afmeting (mm) 
 
Lengte1250156016701760197021752150
Breedte900105010501050115012001200
Hoogte1250155015651585165018802150
Netto gewicht (kg)70080010001150135020002500
Nota: De technische gegevens zijn verschillend als er sommige aangepaste bouw is
 

 Zm-e Reeks:

Type

Zm20-e

Zm50-e

Zm100-e

Zm200-e

Zm300-e

Zm500-e

Zm1000-e

Het malen kamervolume (l)

20

50

100

200

300

500

1000

De grootte van de partij (l)

100-500

200-1000

500-2500

1000-10000

>2000

 

 

Aandrijving (kW)

18.5/22

37/45

55/75

75/90

90/110

160/200

315

Het malen schacht roterende snelheid (r/min)

1200

800

650

500

460

350

340

Lengte (mm)

1670

197027502950345033506650

Breedte (mm)

1050

115012001200130015001450

Hoogte (mm)

1565

200022002200225027002850

Netto gewicht (kg)

750

1500350037004700800012000

Nota: De technische gegevens zijn verschillend als er sommige aangepaste bouw is

 

ZM-K Reeks:

TypeZm10-kZm25-kZm60-kZm150-k
Het malen kamervolume (l)102560150
De grootte van de partij (l)5002000>2000>4000
Aandrijving (kW)18.5-2237-4575-90160-250
Lengte (mm)1670205025003000
Uitgebreide lengte (mm)2100270032804100
Breedte (mm)900100011951220
Hoogte (mm)1500160019002500
Gewicht (kg)1250225036006700
Nota: De technische gegevens zijn verschillend als er sommige aangepaste bouw is

 

Zm-t Reeks:

TypeZm8-tZm18-tZm25-tZm60-t
Het malen kamervolume (l)8182560
De grootte van de partij (l)100-1500300-2500400-3000500-6000
Aandrijving (kW)18.5-2237-4545-5575-90
Lengte (mm)1400180019002300
Breedte (mm)800105010501250
Hoogte (mm)1700190019002150
Gewicht (kg)900180020003600
Nota: De technische gegevens zijn verschillend als er sommige aangepaste bouw is

Lopende band
Bead Mill for Light Curing Ink
Onze Diensten:

Wij kunnen één of twee technici aan de plaats sturen van de koper voor het verlenen van installatie en de opleidende dienst
 
Verpakking & het Verschepen:
De houten doos van de beroking. Het malende middel wordt gewoonlijk samen ingepakt met de parelmolen
Bead Mill for Light Curing Ink
Tentoonstellingen:
Bead Mill for Light Curing Ink

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Shi
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken