• OEM kwaliteit Europese truck koppelingsschijf, koppelingsdeksel, koppelingsdruklager, koppelingslager, koppelingskit montage 3400 122 801 3400700416 voor Mercedes Benz Actros, DAF
  • OEM kwaliteit Europese truck koppelingsschijf, koppelingsdeksel, koppelingsdruklager, koppelingslager, koppelingskit montage 3400 122 801 3400700416 voor Mercedes Benz Actros, DAF
  • OEM kwaliteit Europese truck koppelingsschijf, koppelingsdeksel, koppelingsdruklager, koppelingslager, koppelingskit montage 3400 122 801 3400700416 voor Mercedes Benz Actros, DAF
  • OEM kwaliteit Europese truck koppelingsschijf, koppelingsdeksel, koppelingsdruklager, koppelingslager, koppelingskit montage 3400 122 801 3400700416 voor Mercedes Benz Actros, DAF
  • OEM kwaliteit Europese truck koppelingsschijf, koppelingsdeksel, koppelingsdruklager, koppelingslager, koppelingskit montage 3400 122 801 3400700416 voor Mercedes Benz Actros, DAF

OEM kwaliteit Europese truck koppelingsschijf, koppelingsdeksel, koppelingsdruklager, koppelingslager, koppelingskit montage 3400 122 801 3400700416 voor Mercedes Benz Actros, DAF

After-sales Service: 1 Year
Warranty: 1 Year
Deel: Koppeling Cover
Materiaal: Staal
Classificatie: Slipkoppeling
Certificaat: ISO/TS16949:2002

Neem contact op met de leverancier

Mr. Michael
Gouden Lid Sinds 2021

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf, Groepsmaatschappij

Basis Informatie.

Model NR.
3400700416
Beroerte
4-takt
Gebruik
Zware vrachtwagens, Auto, Tractoren
Working Mode
Macht combineren
Werken State
Linkage
Size
430
Weight[G]
51
Parameter
Kit 430 Bdr
Transportpakket
Carton
Specificatie
430mm
Handelsmerk
DR
Oorsprong
China
Gs-Code
8708931000
Productiecapaciteit
500000PCS/Year

Beschrijving

1,Inleiding bedrijf
Derain Auto Parts Co., Ltd is een bedrijf dat zich specialiseert in R&D, productie en verkoop van lichte, middelgrote en zware vrachtwagens in China. Onze producten zijn geschikt voor Europese, Japanse, Russische, Amerikaanse en Chinese vrachtwagens.

OEM Quality European Truck Clutch Disc, Clutch Cover, Release Bearing, Clutch Bearing, Clutch Kit Assembly 3400 122 801 3400700416 for Mercedes Benz Actros, Daf

2, Productvoordeel:
2.1 Materiaal
Ons Materiaal van de beste staalfabriek "Shanghai Bao Steel's" in het oorspronkelijke bedrijf produceren we zelf 90% reserveonderdelen, en slaagde de test van de nationale autoriteiten. En al onze reserveonderdelen zijn na het verwarmingsproces.
OEM Quality European Truck Clutch Disc, Clutch Cover, Release Bearing, Clutch Bearing, Clutch Kit Assembly 3400 122 801 3400700416 for Mercedes Benz Actros, Daf2.2 OEM-leverancier
We hadden veel OEM-fabrieken in china samengewerkt, zoals DE SCHAEFFLER Luk koppelingsfabriek, DAFAN veermembraanfabriek, LIZHOU veerfabriek. Enzovoort
OEM Quality European Truck Clutch Disc, Clutch Cover, Release Bearing, Clutch Bearing, Clutch Kit Assembly 3400 122 801 3400700416 for Mercedes Benz Actros, Daf

2.3,High TECHNOLOGY (laserlassen) (ZELFDE ALS SACHS-BEDRIJF)
OEM Quality European Truck Clutch Disc, Clutch Cover, Release Bearing, Clutch Bearing, Clutch Kit Assembly 3400 122 801 3400700416 for Mercedes Benz Actros, Daf
IPJ & KUKA 4KW grote kracht en eersteklas laserlasmachines, net als SACHS Company in Duitsland. We zijn slechts één fabriek in china die deze apparatuur en technologie heeft.

 
OEM Quality European Truck Clutch Disc, Clutch Cover, Release Bearing, Clutch Bearing, Clutch Kit Assembly 3400 122 801 3400700416 for Mercedes Benz Actros, Daf
De meeste fabrieken gebruiken traditionele klinknagels aangesloten, is het gemakkelijk gebroken dan laserlassen, korte levensduur, niet-weerstand tegen buiging, blok en impact.
2.4 strikt kwaliteitscontrole Manager-systeem
We hebben een hele set complete testapparatuur, we controleren de details van elk koppelingsdeksel na voltooiing van de productie.
OEM Quality European Truck Clutch Disc, Clutch Cover, Release Bearing, Clutch Bearing, Clutch Kit Assembly 3400 122 801 3400700416 for Mercedes Benz Actros, Daf
En we zullen het materiaal eerst testen voordat het in de opslag wordt gezet.
OEM Quality European Truck Clutch Disc, Clutch Cover, Release Bearing, Clutch Bearing, Clutch Kit Assembly 3400 122 801 3400700416 for Mercedes Benz Actros, Daf3,Productinformatie:


OEM:
DAF 1738 830
MERCEDES-BENZ 021 250 97 01
MERCEDES-BENZ 024 250 05 01
MERCEDES-BENZ 021 250 08 01
MERCEDES-BENZ 022 550 57 01
MERCEDES-BENZ 019 250 05 01
MERCEDES-BENZ 024 250 75 01
MERCEDES-BENZ 018 250 91 01
MERCEDES-BENZ 020 250 56 01
MERCEDES-BENZ 022 250 11 01
MERCEDES-BENZ 022 250 56 01
MERCEDES-BENZ 019 250 00 01
MERCEDES-BENZ 020 250 89 01
MERCEDES-BENZ 021 250 86 01
MERCEDES-BENZ 019 250 01 01
MERCEDES-BENZ 020 250 85 01
MERCEDES-BENZ 020 250 86 01
MERCEDES-BENZ 021 250 06 01
MERCEDES-BENZ 021 250 95 01
MERCEDES-BENZ 022 250 09 01
MERCEDES-BENZ 022 250 15 01
MERCEDES-BENZ 001 250 97 01
MERCEDES-BENZ 018 250 99 01
MERCEDES-BENZ 021 250 94 01
MERCEDES-BENZ :  0012509701
MERCEDES-BENZ :  0182509101
MERCEDES-BENZ :  0182509901
MERCEDES-BENZ :  0192500001
MERCEDES-BENZ :  0192500101
MERCEDES-BENZ :  0192500501
MERCEDES-BENZ :  0202505600
MERCEDES-BENZ :  0202505601
MERCEDES-BENZ :  0202508501
MERCEDES-BENZ :  02025085010080
MERCEDES-BENZ :  0202508601
MERCEDES-BENZ :  0202508901
MERCEDES-BENZ :  02025089010080
MERCEDES-BENZ :  0202509501
MERCEDES-BENZ :  0212500601
MERCEDES-BENZ :  0212500801
MERCEDES-BENZ :  0212504201
MERCEDES-BENZ :  0212504301
MERCEDES-BENZ :  0212504801
MERCEDES-BENZ :  0212505970
MERCEDES-BENZ :  0212506201
MERCEDES-BENZ :  0212506301
MERCEDES-BENZ :  0212508601
MERCEDES-BENZ :  0212509401
MERCEDES-BENZ :  02125094010080
MERCEDES-BENZ :  0212509501
MERCEDES-BENZ :  0212509701
MERCEDES-BENZ :  0222500901
MERCEDES-BENZ :  0222501101
MERCEDES-BENZ :  0222501501
MERCEDES-BENZ :  02225015010080
MERCEDES-BENZ :  0222503001
MERCEDES-BENZ :  0222503801
MERCEDES-BENZ :  0222505601
MERCEDES-BENZ :  0222505701
MERCEDES-BENZ :  02225057010080
MERCEDES-BENZ :  0242500501
MERCEDES-BENZ :  0242500601
MERCEDES-BENZ :  0242500801
MERCEDES-BENZ :  0242505601
MERCEDES-BENZ :  0242505701
MERCEDES-BENZ :  0242507501
MERCEDES-BENZ :  025086010080
MERCEDES-BENZ :  0252508401
MERCEDES-BENZ :  0252508501
MERCEDES-BENZ :  0262503601
MERCEDES-BENZ :  0262503801
MERCEDES-BENZ :  0262504301
MERCEDES-BENZ :  0262504401
MERCEDES-BENZ :  0262504501
MERCEDES-BENZ :  0262504801
MERCEDES-BENZ :  0262504901
MERCEDES-BENZ :  0262505301
MERCEDES-BENZ :  0262506701
MERCEDES-BENZ :  0262506801
MERCEDES-BENZ :  0262506901
MERCEDES-BENZ :  0262509101
MERCEDES-BENZ :  0262509201
MERCEDES-BENZ :  0272501101
MERCEDES-BENZ :  0272501201
MERCEDES-BENZ :  0282501401
MERCEDES-BENZ :  0282501501
MERCEDES-BENZ :  0282502001
MERCEDES-BENZ :  0282502101
MERCEDES-BENZ :  125095010080
MERCEDES-BENZ :  12509701
MERCEDES-BENZ :  182509101
MERCEDES-BENZ :  1825091010080
MERCEDES-BENZ :  182509901
MERCEDES-BENZ :  192500001
MERCEDES-BENZ :  192500101
MERCEDES-BENZ :  1925001010080
MERCEDES-BENZ :  192500501
MERCEDES-BENZ :  1925005010080
MERCEDES-BENZ :  202505600
MERCEDES-BENZ :  2025056001080
MERCEDES-BENZ :  202505601
MERCEDES-BENZ :  202508501
MERCEDES-BENZ :  2025085010080
MERCEDES-BENZ :  202508601
MERCEDES-BENZ :  2025086010080
MERCEDES-BENZ :  202508901
MERCEDES-BENZ :  2025089010080
MERCEDES-BENZ :  202509501
MERCEDES-BENZ :  2025095010080
MERCEDES-BENZ :  212500601
MERCEDES-BENZ :  2125006010080
MERCEDES-BENZ :  212500801
MERCEDES-BENZ :  212504201
MERCEDES-BENZ :  212504301
MERCEDES-BENZ :  212504801
MERCEDES-BENZ :  212505970
MERCEDES-BENZ :  2125059701080
MERCEDES-BENZ :  212506201
MERCEDES-BENZ :  212506301
MERCEDES-BENZ :  212508601
MERCEDES-BENZ :  212509401
MERCEDES-BENZ :  2125094010080
MERCEDES-BENZ :  212509501
MERCEDES-BENZ :  2125095010080
MERCEDES-BENZ :  212509701
MERCEDES-BENZ :  222500901
MERCEDES-BENZ :  222501101
MERCEDES-BENZ :  222501501
MERCEDES-BENZ :  2225015010080
MERCEDES-BENZ :  222503001
MERCEDES-BENZ :  222503801
MERCEDES-BENZ :  2225038010080
MERCEDES-BENZ :  222505601
MERCEDES-BENZ :  222505701
MERCEDES-BENZ :  2225057010080
MERCEDES-BENZ :  225038010080
MERCEDES-BENZ :  242500501
MERCEDES-BENZ :  2425005010080
MERCEDES-BENZ :  242500601
MERCEDES-BENZ :  2425006010080
MERCEDES-BENZ :  242500801
MERCEDES-BENZ :  242505601
MERCEDES-BENZ :  2425056010080
MERCEDES-BENZ :  242505701
MERCEDES-BENZ :  2425057010080
MERCEDES-BENZ :  242507501
MERCEDES-BENZ :  2425075010080
MERCEDES-BENZ :  25086010080
MERCEDES-BENZ :  252508401
MERCEDES-BENZ :  252508501
MERCEDES-BENZ :  262503601
MERCEDES-BENZ :  262503801
MERCEDES-BENZ :  2625038010080
MERCEDES-BENZ :  262504301
MERCEDES-BENZ :  2625043010080
MERCEDES-BENZ :  262504401
MERCEDES-BENZ :  262504501
MERCEDES-BENZ :  262504801
MERCEDES-BENZ :  262504901
MERCEDES-BENZ :  262505301
MERCEDES-BENZ :  262506701
MERCEDES-BENZ :  262506801
MERCEDES-BENZ :  262506901
MERCEDES-BENZ :  262509101
MERCEDES-BENZ :  262509201
MERCEDES-BENZ :  2625092010080
MERCEDES-BENZ :  272501101
MERCEDES-BENZ :  272501201
MERCEDES-BENZ :  282501401
MERCEDES-BENZ :  282501501
MERCEDES-BENZ :  282502001
MERCEDES-BENZ :  282502101
MERCEDES-BENZ :  925005010080
MERCEDES-BENZ :  A0012509701
MERCEDES-BENZ :  A0182509101
MERCEDES-BENZ :  A01825091010080
MERCEDES-BENZ :  A0182509901
MERCEDES-BENZ :  A0192500001
MERCEDES-BENZ :  A0192500101
MERCEDES-BENZ :  A01925001010080
MERCEDES-BENZ :  EEN 019 250 05 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 019 250 05 01 0080
MERCEDES-BENZ :  EEN 020 250 10 80
MERCEDES-BENZ :  A0202505600
MERCEDES-BENZ :  A02025056001080
MERCEDES-BENZ :  A0202505601
MERCEDES-BENZ :  A0202508501
MERCEDES-BENZ :  EEN 020 250 86 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 020 250 86 01 0080
MERCEDES-BENZ :  A0202508901
MERCEDES-BENZ :  EEN 020 250 95 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 020 250 95 01 0080
MERCEDES-BENZ :  EEN 021 250 06 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 021 250 06 01 0080
MERCEDES-BENZ :  A0212500801
MERCEDES-BENZ :  EEN 021 250 10 80
MERCEDES-BENZ :  A0212504201
MERCEDES-BENZ :  A0212504301
MERCEDES-BENZ :  EEN 021 250 48 01
MERCEDES-BENZ :  A0212505970
MERCEDES-BENZ :  A02125059701080
MERCEDES-BENZ :  A0212506201
MERCEDES-BENZ :  A0212506301
MERCEDES-BENZ :  A0212508601
MERCEDES-BENZ :  EEN 021 250 94 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 021 250 95 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 021 250 95 01 0080
MERCEDES-BENZ :  A0212509701
MERCEDES-BENZ :  A0222500901
MERCEDES-BENZ :  A0222501101
MERCEDES-BENZ :  A0222501501
MERCEDES-BENZ :  A0222503001
MERCEDES-BENZ :  A0222503801
MERCEDES-BENZ :  EEN 022 250 38 01 0080
MERCEDES-BENZ :  A0222505601
MERCEDES-BENZ :  A0222505701
MERCEDES-BENZ :  A0242500501
MERCEDES-BENZ :  EEN 024 250 05 01 0080
MERCEDES-BENZ :  EEN 024 250 06 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 024 250 06 01 0080
MERCEDES-BENZ :  A0242500801
MERCEDES-BENZ :  EEN 024 250 56 01
MERCEDES-BENZ :  EEN 024 250 56 01 0080
MERCEDES-BENZ :  EEN 024 250 57 01
Referentienummer:
Luk :  643 3036 00
Luk :  643 3067 00
Luk :  643 3068 00
Luk :  643 3075 00
Luk :  643 3090 00
Luk :  643 3212 00
Luk :  643 3214 00
Luk :  643 3316 00
SACHS :  1878000299
SACHS :  1878006101
SACHS :  3400 122 801
SACHS :  3400 700 413
SACHS :  3400 700 468
VALEO :  320047
VALEO :  430DTE
VALEO :  827025
VALEO :  827026
DONMEZ :  122 801
DT :  4.91001
DT onderdelen :  4.91001
HAMER :  122 801
KAWE :  >71185
LEMEEDORDER :  3400 122 801
LEMEEDORDER :  3400 700 413
Luk :  643 3090 00
Luk :  643 3316 00
MEYLE :  037 021 0001
MEYLE :  039 222 0004
SACHS :  3400 122 801
SACHS :  3400 700 413
ST-TEMPELLIN :  08.340.1206.108
TRUCKTEC AUTOMOTIVE :  01.23.177
VALEO :  805168

4,RFQ
V1. Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A: Over het algemeen gebruiken we je goederen bruine of witte lege neutrale dozen. Als u een legaal octrooi hebt geregistreerd, kunnen we de goederen in uw merkdozen verpakken nadat u uw autorisatiebrieven hebt ontvangen.

V2. Wat is uw betalingsvoorwaarden?
A: T/T 30% als aanbetaling, en 70% voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.

V3: Kan ik korting krijgen?  
A: Ja, er zijn drie manieren:  
1: Bestel meer dan 1000 eenheden;  
2: Bestelling plaatsen met onze oplegger en andere goederen;  
3: 100% TT vooruitbetaling.  

V4: Is inspectie nodig na de eindproductie?  
A: Nee, CHALLENWAY heeft een professioneel intern QC-team om de kwaliteit binnen en na de eindproductie te controleren. De controle door de koper is ook toegestaan.  

V5: Hoe lang kan ik de goederen krijgen na het bevestigen van de bestelling?  
A: We hebben 7-30 dagen nodig voor de productie; als je 100% TT zou kunnen regelen, zullen we het schip vooruit boeken, je hoeft geen tijd te verspillen aan het wachten op de levering.  

V6. Kunt u produceren volgens de monsters?
A: Ja, we kunnen produceren door uw monsters of technische tekeningen. We kunnen de matrijzen en armaturen bouwen.

V7: Wat is uw garantie?  
A: 1 jaar of 1.2000 km;  

V8: Wat moet ik doen als er claims verschijnen?  
A: Wanneer de claims verschijnen, hebben we de foto's van producten nodig, gebruik de conditie-informatie, de bestelinformatie. CHALLENWAY zal het probleem analyseren, zelfs veldonderzoek, en een definitieve optie met klanten uitwerken.  

V9: Hoe maakt u onze zakelijke relatie op de lange termijn en op een goede manier?
A:1. We houden een goede kwaliteit en een concurrerende prijs om te verzekeren dat onze klanten profiteren;


 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Mr. Michael
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Koppelingsplaat OEM kwaliteit Europese truck koppelingsschijf, koppelingsdeksel, koppelingsdruklager, koppelingslager, koppelingskit montage 3400 122 801 3400700416 voor Mercedes Benz Actros, DAF

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Mr. Michael
Gouden Lid Sinds 2021

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

4.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek, Handelsbedrijf, Groepsmaatschappij
Maatschappelijk Kapitaal
1000000 RMB
Plantengebied
1001~2000 Vierkante Meter