Shijiazhuang Distant Ocean Industrial Pump Co., Ltd

mestpomp, drijfmest pomp onderdelen fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> Waterpomp> Pomp van de Dunne modder van het metaal de Verticale

Pomp van de Dunne modder van het metaal de Verticale

Referentie FOB Prijs:
US $ 5,00  / Piece
MOQ: 100 Pieces
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Tianjin, China

Beschrijving

Beschrijving


De Pomp van de Dunne modder van de Zinkput DOV
DOE de Pomp van de Dunne modder 
Op zwaar werk berekend, gevoerde zingen het rubber, hoge hoofd, stabiele, hoge efficiënt, tank, geval, de Pomp van de Dunne modder 

" DOV " de Op zwaar werk berekende pomp van de cantileverzinkput is ideaal gezien geschikt voor zware ononderbroken behandeling van schuurmiddel en
corrosieve vloeistoffen en dunne modder terwijl ondergedompeld in zinkputten of kuilen, die de toepassingen groter vereisen
betrouwbaarheid en duurzaamheids het werk de prestaties dan conventionele verticale procespompen kunnen aanbieden

arameters en de Selectie van de Pomp
" DOV " de Op zwaar werk berekende pomp van de cantileverzinkput is ideaal gezien geschikt voor zware ononderbroken behandeling van schurende en corrosieve vloeistoffen en dunne modder terwijl ondergedompeld in zinkputten of kuilen, die de toepassingen grotere betrouwbaarheid en duurzaamheids het werk prestaties vereisen dan de conventionele verticale procespompen kunnen aanbieden

Ontwerp en Unieke Eigenschappen
DOV de op zwaar werk berekende pomp van de cantileverzinkput wordt ontworpen voor toepassingen die ononderbroken behandeling van schurende dunne modder vereisen die van zinkputten of kuilen aan helmknoppunt vervoeren, dat grotere betrouwbaarheid en duurzaamheid dan conventionele verticale procespompen aanbiedt
Alle ondergedompelde componenten dragen delen aan de Pompen van de Dunne modder van de Zinkput DOV, met inbegrip van drijvende kracht, achtervoering en het omhulsel, is allen ontworpen met het hoge materiaal van de chroomlegering, die toestaan de pompen in hoge eroderende voorwaarden worden gebruikt. 
De robuuste cantileverschacht wordt geassembleerd met op zwaar werk berekende rollagers die boven het opzetten plaat zijn, die de dragende mislukking aan lagere ondergedompelde lagers vermijdt, evenals vereist geen schacht het verzegelen problemen of het klaarmaken
De Op zwaar werk berekende Pompen van de Zinkput " DOV " zijn beschikbaar in diverse standaardlengten aan diepten van de kostuum de gemeenschappelijke zinkput, voor zeer diepe zinkputten of waar de hoge grens van schachtsnelheden de lengte van de pomp, een pijp van de zuigingsuitbreiding aan de bodeminham om de diepte van de pomp uit te breiden door maximaal 2 meters kan worden gepast
Het pompen wordt gehandhaafd zelfs wanneer de hoogste inham niet wordt ondergedompeld, waarbij dat het niveau van vloeistof wordt toegelaten worden verlaagd net aan de bodeminham of de bodem van om het even welke pijp van de zuigingsuitbreiding

De snelle Grafiek van de Selectie

De Grafiek van prestaties

Het Model van de pompToelaatbare Max. MachtDe duidelijke Prestaties van het Water 
Capaciteit QHoofd H (m)Snelheid n (r/min)Max.Eff η%Drijvende kracht Dia.
m3/hl/s
40PV-DOV1517-43.24.7-124-28.51000-220040188
65QV-DOV3018-1145-325-31.5750-150060280
100RV-DOV7554-28915-805-36500-120062370
150SV-DOV110108-47930-1338.5-40500-100052450
200SV-DOV110189-89152.5-247.56.5-37400-85064520
250TV-DOV200360-1152100-3207-33400-75060575
300TV-DOV200540-1548150-4305.5-26350-70060580

Opmerking:
1.Capacity geadviseerde waaier: 50%Q'≤ Q≤110%Q'(Q Aangewezen aan capaciteit op hoogste efficiencypunt).
2.NPSH: aangewezen die Q te richten bij hoogste snelheid wordt geadviseerd

Anatomie
 

Shijiazhuang Distant Ocean Industrial Pump Co., Ltd
Hebei , China
Heeft Geregistreerd in : 2016
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst