Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
81
year of establishment:
2009-04-28
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

glasvezel patchkabel, Fiber optisch Adapter, glasvezel verzwakker fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit LC het Koord van de vlecht en van het Flard Sm Om2 Om3 Om4, Het Flard MPO van Qsfp Datacenter Sm Om3 Om4 MTP van de ..., Sc/FC/LC/St/Mu de Optische Adapter van de Vezel van de ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2014
Audited Supplier
 Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
 Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
 Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
 Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
 Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
 Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
  •  Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
  •  Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
  •  Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
  •  Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
  •  Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4
  •  Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4

Goedkope OEM 1, 2, de Vezel Optische FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU Haven van Btpon van WiFi van 4

Krijg Recentste Prijs
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 10000PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
Gpon/Epon onu
Certificaat
ISO , RoHS

Extra Informatie.

Handelsmerk
OEM/ODM
Verpakking
Individual Packing
Standaard
ROHS
Oorsprong
Shenzhen, China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
10000PCS/Month

Beschrijving

BTPON goedkope OEM 1.2.4 van de vezel optische ftth 4ge+Wifi van havenonu1GE+1FE+wifi onu Gpon/Epon wifi (2.4G+5G) 2*VOIP gpon

Beschrijving:

XPON (dubbele wijze GPON en EPON) ONU. Het wordt ontworpen voor het voldoen aan van de behoeften van de drievoudig-speldienst van vaste netwerkexploitanten of kabelexploitanten, en in FTTx, videotoezicht en andere vereisten wijd gebruikt. Het is gebaseerd op rijpe technologie GPON en EPON, en heeft hoge verhouding van prestaties aan prijs, stabiele, rendabele, hoge betrouwbaarheid, gemakkelijk beheer, configuratieflexibiliteit en goede kwaliteit van de dienst (QoS)waarborgen. Het is volledig volgzaam met technische voorschriftenen GPON en EPON zoals itu-t G. 984. X, vereiste IEEE802.3ah. Het kan als GPON of EPON. Worden gebruikt


Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU

Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU

Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU

Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU

Het Profiel van het bedrijf

De Optische Technologie van de Vezel van Shenzhen DYS, Het belangrijke bedrijf in het ontwikkelen van en de productie van geavanceerde vezel optische producten, hoofdzakelijk aanbieding hieronder:

De optische kabel van de vezel
CPRI openluchtkabelassemblage
MPO/MTP reeksproducten
Standaard vezel optisch flard cable& Pigtail   
Optische PLC van de vezel Splitser 
De optische Snelle Schakelaar van de vezel 
Doos FTTH 

Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
 

DYS winnen de eretitel van Nationale High-tech onderneming door Shenzhen overheid in 2014.

Meer dan 3500 vierkante meters en meer dan 18 niet stoflopende banden. Ongeveer 200 goedgetrainde personeelsleden en ingenieurs dragen tot onze trotse producten bij. Wij hebben 4 lopende banden voor vezel optische kabel, 2 lopende band van de hoge normMPO/MTP verbindingsdraad, 8 lopende banden voor standaardverbindingsdraad en 10 PLC lopende banden van de Splitser.

De meest geavanceerde ingevoerde oppoetsende apparatuur en het testen instrumenten laten onze producten toe hebben super kwaliteit, zoals oppoetsende machine Senko, interferometer, automatische schoonmakende machine en OTDR, JGR en zo

Elk van onze optische producten zijn volgzame RoHS en DYS ook verkregen ISO9001, certificatie ISO14001. Onze producten van uitstekende kwaliteit en eminente dienst winnen de klant van al wereld, optische ziet de vezel DYS met u samen te werken ernaar uit
Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
Btpon Cheap OEM 1, 2, 4 Port WiFi Fiber Optic FTTH 4ge+WiFi (2.4G+5G) 2*VoIP Gpon ONU 1ge+1fe+WiFi Gpon/Epon ONU
1. Hoeveel personeel dat wij hebben gehad?
Antwoord: Ongeveer 200 goedgetrainde personeelsleden en ingenieurs

2. Wanneer ons bedrijf wordt gevestigd?
Antwoord: Wij begonnen van jaar 2008.

3. Wat is onze hoofdproducten?
Antwoord: DYS wijdt aan zich het ontwikkelen, productie, marketing van de Optische Kabel van de Vezel,
Het binnen/OpenluchtKoord van het Flard, Splitser, Adapter, Demper, enz.

4. Wat is het gebied van de fabriek?
Meer dan 3500 vierkante meters
Meer dan 18 niet stoflopende banden in totaal
4 lopende banden voor de Optische Kabel van de Vezel
2 lopende band van de hoge normMPO/MTP Verbindingsdraad
8 lopende banden voor standaardJumpe
4 PLC Pplitter lopende banden

5. Welk certificaat dat wij hebben gehad?
Antwoord: Het 9001: 2015 van ISO, RoSH, Ce, de Hoge en Nieuwe Onderneming Certficate. Van Technologie

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Roy Huang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Neem contact op met de leverancier

Dhr. Roy Huang