Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
81
year of establishment:
2009-04-28
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

glasvezel patchkabel, Fiber optisch Adapter, glasvezel verzwakker fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit LC het Koord van de vlecht en van het Flard Sm Om2 Om3 Om4, Het Flard MPO van Qsfp Datacenter Sm Om3 Om4 MTP van de ..., Sc/FC/LC/St/Mu de Optische Adapter van de Vezel van de ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2014
Audited Supplier
 Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
 Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
 Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
 Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
 Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
 Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
 Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
  •  Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
  •  Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
  •  Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
  •  Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
  •  Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
  •  Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische
  •  Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische

Schakelaar van PC FC van de vezel de Optische

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
10 Pieces US $ 0.15-0.3  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 10000 PCS/ Day

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
fc fiber connector
Bedrading Devices
ODF
Certificaat
ISO , RoHS
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
DYS /OEM
Verpakking
Carton Package
Standaard
SC LC FC ST MTRJ
Oorsprong
China
Gs-Code
8536700000
Productiecapaciteit
10000 PCS/ Day

Beschrijving

PCschakelaar van vezel optische fc


De schakelaar FC wordt gebruikt uitgebreid in de telecommunicatiemarkt, waar de lange singlemode optische vezelkabels 50km kunnen hoger dan in werking stellen. In deze extreme situaties, moet de schakelaar zeer lage verliezen en nauwkeurige meetkunde hebben

De schakelaar FC heeft een schroefdraadmontage in de adapter om een veilige aansluting te verstrekken. De schakelaar FC wordt samengesteld van een vernikkeld messingslichaam en een ceramische metalen kap/de lente/golfplaatvatassemblage plus een golfplaat-overschot koker en een rubberlaars.

Deze schakelaars zijn geschikt voor 900µ M, 2mm en 3mm kabel. De schakelaar is precisie aan het eisen specificaties wordt en wordt vervaardigd gemaakt die. De combinatie van een ceramische metalen kap met huisvesting van het precisie de vernikkelde messing verstrekt verenigbare, op lange termijn mechanische en optische prestaties
 

Optische Prestaties

Singlemode
Het verlies van de toevoeging:   Max. 0.3dB Typische 0.2dB
Het Verlies van de terugkeer: UPC > 50dB Typische 55dB
APC > 60dB Typische 65dB

Multimode
Het Verlies van de toevoeging: Max. 0.3dB Typische 0.2dB

Intermateability:
Optisch en mechanisch compatibel systeem met alle gelijkwaardige schakelaars
(Volgzaam met CEI 61754-20)

Mechanisch
Capillaire diametertolerantie: 125 0/µ M
De Diameter van de metalen kap: 1.25 ± 0.001mm (MM. )/± 2.4990 0.0005 (SM)

 

De Cyclus van de temperatuur: (61300-2-18)
- 40 tot +75° C, 40 cycli
< 0.2dB verandering

Trilling (Gekoppeld Paar):
(61300-2-1)
10-55 Herz, 1.5mm P aan P
< Verandering 0.2dB

Op hoge temperatuur:
(61300-2-18)
70° C 96 uren
< Verandering 0.2dB

De versies van de schakelaar beschikbaar voor:
3mm Kabel
2mm Kabel
900µ M voor Als buffer opgetreden Vezel

De Kleur van de laars : Blauw, Rood, Zwart, Groen

 

Het Systeem van de Kwaliteitsbeheersing


Fiber Optic FC PC Connector

Fiber Optic FC PC Connector
 

Fiber Optic FC PC Connector

Fiber Optic FC PC Connector
Fiber Optic FC PC Connector
 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Roy Huang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken