Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
81
year of establishment:
2009-04-28
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

glasvezel patchkabel, Fiber optisch Adapter, glasvezel verzwakker fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit LC het Koord van de vlecht en van het Flard Sm Om2 Om3 Om4, Het Flard MPO van Qsfp Datacenter Sm Om3 Om4 MTP van de ..., Sc/FC/LC/St/Mu de Optische Adapter van de Vezel van de ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2014
Audited Supplier
 Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische
 Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische
 Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische
 Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische
  •  Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische
  •  Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische
  •  Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische
  •  Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische

Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc Upc de Optische

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
5 Pieces US $ 0.3  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 50000/Week

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
SC/UPC
Certificaat
ISO , RoHS
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
DYS or OEM
Verpakking
Individual Box or According to Customer's Request
Standaard
RoHS, ISO9001
Oorsprong
Guangdong, China (Mainland)
Productiecapaciteit
50000/Week

Beschrijving

Delen van de Schakelaar van de Vezel van Sc UPC de Optische

Eigenschappen

De lage waarde van het toevoegingsverlies
De hoge achterwaarde van het bezinningsverlies
Stabiel vermogen en hoge betrouwbaarheid
De schakelaar van samenvattingen
Uitstekend mechanisch vermogen
Laarzen in een verscheidenheid van kleuren

Sc Upc Fiber Optic Connector Parts


Toepassing

CATV
Het netwerk van telecommunicatie
Optische testapparatuur
Lokaal gebiedsnetwerken
Breed gebiedsnetwerken
De Netwerken van de gegevensverwerking
Sc Upc Fiber Optic Connector Parts

Concurrerend Voordeel

DYS dwingen het ISO9001 kwaliteitsbewakingssysteem, strikt bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te verzekeren; En de goede naverkoopdienst, om het vertrouwen van klanten te winnen, productsexported aan Europa en de Zuidoostaziatische landen van Verenigde Staten en
PuntEnige WijzeMulti Wijze
Het Verlies van de toevoeging< 0.2dB< 0.3bB
Tussenvoegsel-trekkracht Test1000 keer
Werkende Temperatuur- 40 ' C ~ +85'C
De ceramische Specificatie van de Metalen kap125.5um concentriciteitsafwijkingen: < 1um127um concentriciteitsafwijkingen: < 3um
Geschikte Vezel9/125um50/125um, 62.5/125um

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Roy Huang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken