• Vf45-LC SM / mm glasvezel patchcord jumper, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatch
  • Vf45-LC SM / mm glasvezel patchcord jumper, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatch
  • Vf45-LC SM / mm glasvezel patchcord jumper, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatch
  • Vf45-LC SM / mm glasvezel patchcord jumper, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatch

Vf45-LC SM / mm glasvezel patchcord jumper, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatch

Transmissie Medium: Single-Mode
Structuur: Vf45-LC
Aantal Cores: Single-Core
Ferrule endface: PC (UPC)
Vorm: Rechthoekige
Fabricageproces: Polishing

Neem contact op met de leverancier

Mr. Roy Huang
Diamant Lid Sinds 2014

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
VF45-LC
Toepassing
Netwerk Apparatuur
Lichtbron TYPE
Fiber Optic
Connector Type
ST
Merk
OEM
Transportpakket
by DHL. TNT, FedEx, UPS
Handelsmerk
DYS /OEM
Oorsprong
China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
10000 PCS/ Day

Beschrijving

Fiber Optic Patch Cords zijn ontworpen om glasvezelnetwerken binnen gestructureerde bekabelingssystemen met elkaar te verbinden of onderling te verbinden. Typische glasvezelconnectorinterfaces zijn SC, ST,   FC  , MU, MTRJ, E2000 en LC in multimode- of single-mode-toepassingen.
 
Alle connectoren hebben precisie-voorradiused zirconia-ferrules
ST- en FC-connectoren hebben metalen behuizingen
Corning, YOFC, OFS  -glasvezel is standaard
Standaard en aangepaste configuraties beschikbaar
Duplex-clips worden meegeleverd bij duplex-configuraties
 
Eigenschappen:
1.   RoHS  -standaard
2. Norm voor connectortype: IEC61574-serie
3. Insertion Loss  : IEC 61300-3-4, < 0, 30 dB
Ontvlambaarheid: IEC60332-1
5. Singlemode Return Loss  : IEC61300-3-6  

Toepassing:
1. Telecommunicatie
2. CATV, LAN, MAN, WAN, Test& Meting
3. Militaire industrie
Medisch
 
Parameter
Modus Enkele  Modus Multimode
Pools UPC APC PC
Insertion  Loss ≤0, 3 dB ≤0, 2 dB ≤0, 3 dB
Verlies van de terugkeer   ≥50 dB ≥60 dB ≥35 dB
Golflengte testen 1310 nm 850 nm
Duurzaamheid (500 matten) ≤0, 2 dB
Bedrijfstemperatuur -20ºC~+70ºC
Opslagtemperatuur DE TEMPERATUUR IS DAN OOK NOG NIET GOED
Specificaties van de prestaties van glasvezelkabels      
Vezeltype   Min. Bandbreedte Afstand Demping
62.5/125 850 nm
200/500  MHz/km
Bij 100 Mbps  2 km  Bij 1 Gig  220 m. 850 nm
3.0 dB/km
50/125 850 nm
500/500  MHz/km
@100 Mbps  2 km  Bij 1 Gig  500 m. 850 nm
3.0 dB/km
50/125
10 Gigabit  Geoptimaliseerd
850 nm
2000/500  MHz/km
Bij 100 Gigabit Ethernet  Varieert  Per  VCSEL  , typisch  300 m  2850 nm 850 nm
3.0 dB/km
Vezeltype   Enkele  modus:
(1)9/125-G652D
(2)9/125-G655
(3)9/125-G657A, , G657A2
Multimodus:
(4)50/125-OM2
(5)62.5/125-OM1
(6)50/125-OM3
(7)OM4
Vezels   YOFC, CORNING, OFS
Aansluiting1 FC, LC, SC, ST. MU, MTRJ, E2000 SMA
Polijsten UPC, APC
Aansluiting2 FC, LC, SC, ST. MU, MTRJ, E2000 SMA
Polijsten UPC, APC
Type snoer   Simplex  , duplex
Kabeldiameter   0, 9 mm  , 2, 0 mm,   3, 0 mm
Kabelmantel   PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Lengte (M) 0, 3 m, 1 m, 2 m, 5 m, 10 m, 25 m, 50 m, 100 m  (aangepast)
Vf45-LC Sm / mm Fiber Optic Patchcord Jumper, Fiber Optic Patch Cable, Fiber Optic Patch

Glasvezelkabel voor gebruik binnenshuis  
Vf45-LC Sm / mm Fiber Optic Patchcord Jumper, Fiber Optic Patch Cable, Fiber Optic Patch
HD UniBoot-glasvezelpatchkabel
Vf45-LC Sm / mm Fiber Optic Patchcord Jumper, Fiber Optic Patch Cable, Fiber Optic Patch
Vf45-LC Sm / mm Fiber Optic Patchcord Jumper, Fiber Optic Patch Cable, Fiber Optic Patch
Waterdicht patchcord voor buiten  

Fabrieksbeeld  
Vf45-LC Sm / mm Fiber Optic Patchcord Jumper, Fiber Optic Patch Cable, Fiber Optic PatchVf45-LC Sm / mm Fiber Optic Patchcord Jumper, Fiber Optic Patch Cable, Fiber Optic Patch
 

Concurrentievoordeel

DYS  dwingt het  ISO9001  -kwaliteitsmanagementsysteem, bedrijven met goede faciliteiten en gekwalificeerd personeelsbeheer strikt af om de stabiliteit van de productkwaliteit en uitstekende prestaties te garanderen; En een goede service na de verkoop om het vertrouwen van klanten te winnen, producten die naar Europa en de Verenigde Staten en Zuidoost-Aziatische landen worden geëxporteerd.
 

Waarom ons kiezen:  

1. Competitive prijs
Snelle levering  
3. Gratis monster verstrekt
4. Lange garantie
5. Betrouwbare kwaliteit, OEM-service beschikbaar
6. Professionele product- en technische ondersteuning
7. Prompt antwoord voor vragen of vragen
8. Value-added service: Behalve goede producten, kunnen we goede diensten bieden op het gebied van logistieke en andere hulp die u nodig heeft

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Mr. Roy Huang
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Zoek vergelijkbare producten op categorie

Startpagina leverancier Producten Standaard glasvezel patchkabel en pigtail Glasvezelkabel voor patch Vf45-LC SM / mm glasvezel patchcord jumper, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatchkabel, glasvezelpatch