Guangdong, China
Zakelijk Range:
Elektrotechniek & Elektronica's
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek
Belangrijkste Markten:
North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, ...
Betalingsvoorwaarden:
LC, T/T, PayPal, Western Union
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

lithium batterij, loodzuur batterij, accu van de auto fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Super Op zwaar werk berekende Droge Batterij C/R14/Um2, Verzegelde Lead Acid Battery 12V 7ah voor UPS (ea-12-7), De Chinese Batterij van de Vervaardiging van de Batterij ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2012
Audited Supplier
 De lange Batterij van Opzs 2V 200ah van de Batterijen van de Straatlantaarn van het Leven van de Cyclus Zonne voor ZonneMacht
 De lange Batterij van Opzs 2V 200ah van de Batterijen van de Straatlantaarn van het Leven van de Cyclus Zonne voor ZonneMacht
  •  De lange Batterij van Opzs 2V 200ah van de Batterijen van de Straatlantaarn van het Leven van de Cyclus Zonne voor ZonneMacht
  •  De lange Batterij van Opzs 2V 200ah van de Batterijen van de Straatlantaarn van het Leven van de Cyclus Zonne voor ZonneMacht

De lange Batterij van Opzs 2V 200ah van de Batterijen van de Straatlantaarn van het Leven van de Cyclus Zonne voor ZonneMacht

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
100 Pieces US $ 20.0-80.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 1000000000PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
opzs2-200
Connection Mode
Serie en parallel
Herlaadbaar
Belastbare
Discharge Rate
Medium ontlaadsnelheid
Grootte
Medium
Toebehoren Type
Batterij
Nominaal vermogen
100mAh ~ 500mAh
Elektrolyt
Acid

Extra Informatie.

Handelsmerk
OEM/EASTAR
Verpakking
Carton
Standaard
103*206*354*409mm
Oorsprong
Shenzhen
Productiecapaciteit
1000000000PCS/Month

Beschrijving

De lange batterij van de straatlantaarnbatterijen opzs 2v 200ah van het cyclusleven voor zonnemacht
 

De OPzS reeksbatterijen gebruiken een combinatie van het gieten van Tubulair positief kader en een groot aantal elektrolyttechnologie, dat zeer betrouwbare prestaties en lang het de dienstleven verstrekt

Van het de batterijgebruik van OPzS ontwerp en de filters kunnen het speciale waterdichte, van zure mistoverloop en het branden verhinderen, evenals inspectie en onderhoud vergemakkelijken

Het leven van de ontwerpvlotter: 15-20years.
 

Hoofdlijnen:

1. De lange dienst en het hoge ontworpen cyclusleven
2. Het supplementcyclus van het water: 1year

3. Uitstekende diepe cyclusprestaties
4. Laag zelflossingstarief
5. De brede waaier van de verrichtingstemperatuur

6. Superieure lage huidige lossingsprestaties

7. Het betere vermogen van de lastenontvangst

8. Milieuvriendelijk


Long Cycle Life Solar Street Light Batteries Opzs 2V 200ah Battery for Solar Power

 Toepassing:

Wijd gebruikt in Zonne-energie en windsysteem, verscheept de macht Electri, het systeem van UPS, maritieme zaken, Telecommunicatie, Elektriciteitscentrales, systemen Scurity, Vernieuwbare energiesystemen en de apparatuur van de Controle
 

Modelleer NrVoltage
(v)
Capaciteit
(Ah)
grootte(mm)Gewicht
(kg)
LWHT.H.
OPzS2-10021001032063544098
OPzS2-150215010320635440910.5
OPzS2-200220010320635440913
OPzS2-250225012420635440915.5
OPzS2-300230014520635440917
OPzS2-350235012420647052520.5
OPzS2-420242014520647052523.5
OPzS2-500250016620647150628
OPzS2-600260014520664570032
OPzS2-800280019121064570042
OPzS2-10002100023321064570051.5
OPzS2-12002120027521065470061.5
OPzS2-15002150027521079585071
OPzS2-17502175039921077182685
OPzS2-18752187539921077182693
OPzS2-20002200039921077182698
OPzS2-225022250487212771826121
OPzS2-250022500487212771826131
OPzS2-300023000576212771826155

Long Cycle Life Solar Street Light Batteries Opzs 2V 200ah Battery for Solar Power
Long Cycle Life Solar Street Light Batteries Opzs 2V 200ah Battery for Solar Power
Long Cycle Life Solar Street Light Batteries Opzs 2V 200ah Battery for Solar Power
Long Cycle Life Solar Street Light Batteries Opzs 2V 200ah Battery for Solar Power

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Mark Chan
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken