Jiangsu, China
Zakelijk Range:
Industriële Apparaturen & Onderdelen, Kleding & Toebehoren, Produceren & Verwerken Machine
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
import & export mode:
Have Own Export License
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

PET-fles klap machine, kunststof buis extrusielijn, pe blaasvormmachine fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Machine van het Recycling van het afval de Plastic voor ..., Automatische het Vormen van de Slag van de Fles van het ..., De Korrels die van pvc Machine maken en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2008
Audited Supplier
 De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
 De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
 De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
 De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
 De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
  •  De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
  •  De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
  •  De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
  •  De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine
  •  De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine

De automatische PE van het Huisdier Plastic Slag van de Injectie van Flessen/Blazende Vormende Machine

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1 Piece US $80,000
2+ Piece US $78,000
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, PayPal
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 6000bph

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
FG40
Type
Injectie Blow Molding Machine
Ruw Materiaal
PE
Methode voor het maken van Parison
Injectie Blazen
Automatisering
Automatisch
Geautomatiseerde
Computerized
Certificaat
CE , ISO9001:2008

Extra Informatie.

Handelsmerk
Faygo Union
Verpakking
Wooden Packaging
Standaard
CE, ISO9001
Oorsprong
Jiangsu Zhangjiagang
Gs-Code
84773090
Productiecapaciteit
6000bph

Beschrijving

De automatische huisdierenpe plastic slag van de flesseninjectie/blazende vormende machine
Automatic Pet Plastic PE Bottles Injection Blow / Blowing Molding Machine

De Beschrijving van het product

  F40  Is een volledige automatische injectie het vormen apparatuur, geschikt voor verwerking pp, PS, PE, San, PMMA, PC, PETG, PEN en andere thermoplastisch, wijd gebruikt in geneesmiddel, gezondheidszorgproducten, voedsel en drank, schoonheidsmiddelen, enz. É é N Vorm met multi-Caivity voor automatische ononderbroken productietechnologie, die drie horizontaal post roterend apparaat met behulp van, heet agentsysteem en meertrappig injectie het vormen systeem, injectie het vormen, slag het vormen, het demolding positie drie en actie om apparatuur van hoge efficiency en energie te verzekeren - besparingsverrichting, vlotte productfles, het knelpunt van binnen en buitendiameter verzekeren en past hoge precisie in, is geen afval de standaardapparatuur van modern ondernemings milieuvriendelijke productie

Technische Parameters
NaamEenheidFG40FG60FG80FG100
De diameter van de schroefmm404550/5560
L/D verhouding  22: 122: 122: 122: 1
De Capaciteit van de injectie9176260314415
Het verwarmen machtKW7.51010.812
Het verwarmen sectie  3+N3+N4+N4+N
Hoofd motormachtKW1118.52230
Totale machtKW20304045
Werkende macht%52-7052-7052-7052-70
De druk van het systeemKaart14141414
Samengeperste luchtdrukMPa0.7-1.20.7-1.20.7-1.20.7-1.2
Het koelen waterdrukMPa0.3-0.40.3-0.40.3-0.40.3-0.4
De maximumdiameter van het productmm120120120120
De maximumlengte van het productmm200220220220
Het volume van het productml3-8003-8003-10003-1000
AfmetingenM3*1.3*1.73.5*1.4*1.84*1.6*24.5*1.8*2
Het gewicht van de apparatuurTon3.55810
 
De beelden van details


Automatic Pet Plastic PE Bottles Injection Blow / Blowing Molding Machine

producten grootte
De automatische huisdierenpe plastic slag van de flesseninjectie/blazende vormende machine

Automatic Pet Plastic PE Bottles Injection Blow / Blowing Molding Machine

 

        De Grootte van de fles

      1. Volume: 5ML-1000ML

      2. Neck Dia: 10-45MM

      3. Height: 35-200MM

      4. Body Dia: 45-90MM

Verpakking & Het Verschepen
Automatic Pet Plastic PE Bottles Injection Blow / Blowing Molding Machine
De Informatie van het bedrijf
Automatic Pet Plastic PE Bottles Injection Blow / Blowing Molding Machine
De GROEP van de UNIE FAYGO heeft 3 takfabrieken. Men is FAYGOBLOW wat ontwerpen en slag het vormen machine voor HUISDIER maken, heeft PE enz. FAYGOBLOW 5 octrooien van uitvinding, en 8 modellen van het octrooiennut. De slag van het HUISDIER FAYGO het vormen de machine is é é N van snel en energy-efficient ontwerp in de wereld. De tweede fabriek is FAYGOPLAST, wat plastic uitdrijvingsmachines maken, met inbegrip van plastic pijp die lijn uitdrijven, plastic profiel uitdrijvend lijn. Vooral kan FAYGOPLAST hoge snelheid tot 40 m/min PE, PPR pijplijn leveren. De derde fabriek is RECYCLING FAYGO, wat nieuwe technologie in plastic fles, film recyclingsverwerking en het pelletiseren onderzoeken. Nu kan het RECYCLING FAYGO tot de waslijn het flessenspoelenlijn van het HUISDIER maken 4000kg/hr., en van de plastic film 2000kg/hr

Onze fabriek wordt gevestigd in stad Zhangjiagang, behandelt een gebied van 26.650 vierkante meters. Het vergt slechts rond twee uren die door de internationale luchthaven van SHANGHAI drijven. Welkom om onze fabriek te bezoeken, en te hopen om met u in de nabije toekomst samen te werken.

 

 

Onze Diensten

1> De machine zal op onze workshop vó ó R levering worden getest en worden gecontroleerd
 

2> After é é N jaar, zullen wij toebehoren worden verstrekt slechts é é N de kostenprijs leveren

3> Free productietechnologie en procesconfiguratie

4> Installation: Het team van deskundigen aan het land van de koper na bevestiging dat de goederen in voltooide plaats aankwamen en de burgerlijke werken wordt klaar voor installatie. De fondsen voor reis moeten door clië Nt en extra salaris $60/day tijdens de reis van de ingenieur worden betaald

5> Warranty: É é N jaar van de datum van Installatie of goedkeuring van de Installatie welke eerst komt
 

6> We u binnen 24 uren zal antwoorden

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Faygo
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken