Hebei, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
OHSAS 18001:2007 certificaat
Aantal Werknemers:
137
year of establishment:
2003-12-23
Jaarlijkse Omzet:
25.13 Million USD

uhp grafiet elektrode, hp grafiet elektrode, rp grafiet elektrode fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De hoge GrafietElektroden van het Geleidingsvermogen UHP van ..., De hoge GrafietElektroden van het Geleidingsvermogen PK van ..., GrafietElektroden van het Geleidingsvermogen van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2019
Audited Supplier
 300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
 300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
 300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
 300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
 300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
 300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
  •  300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
  •  300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
  •  300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
  •  300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
  •  300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei
  •  300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei

300mm UHP de GrafietFabriek van de Elektrode RP PK Hebei

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
20 Tons US $ 3200  / Ton
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Tianjin, China
Productiecapaciteit: 20000mts

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
UHP
Type
Grafietelektroden
Samenstelling
SiC
Carbon Content
High-Carbon
Graad
UHP
Vormen Way
Gegoten grafiet
Kristalmorfologie
Flake Graphite

Extra Informatie.

Handelsmerk
LEAPCARBON
Verpakking
Wooden Cases
Standaard
UHP
Oorsprong
China
Gs-Code
8545110000
Productiecapaciteit
20000mts

Beschrijving

Ongeveer ons

Handan  Stad  Co. Van de Koolstof van Feiyue, Ltd, in Maart 2000 wordt gevestigd die, dat in gespecialiseerd is  vervaardiging  grafiet elektrode.  
Onze hoofdproducten zijn Φ 200mm-Φ 1400mm regelmatige machts grafietelektrode, hoge machts grafietelektrode, ultrahoge machts grafietelektrode enz.   By de hoge fysieke volumedichtheid, super met lage tarieven van elektrische weerstand en sterke anti-persmacht, anti-oxydeert, ons products  zijn  Erkend door het centrum van het kwaliteitsonderzoek van nationale metallurgiekoolstof analyseert de materië Le bemonstering aan allen bereikt yb/t4008-2000/yb/t4089-2000 en yb/t4090-2000
Onze fabriek heeft de eerste klassenlopende band, het uitstekende beheersteam en de gevorderde technologie, geavanceerde het testen apparatuur. De jaarlijkse productiecapaciteit is meer dan 20000 ton, verkopen de producten goed zowel in binnenlands en in het buitenland
Wij hangen eerst het principe van „Kwaliteit aan, krediet eerst“, en warm om klanten de prima dienst aan te bieden. Wij zijn geë Erde de titels van prijzenswaardige trustable eenheid en consument  bedrijf  Verscheidene jaren
Het bedrijf zal people-oriented zijn, versterkend beheer, de oprechte dienst, die kwaliteit vergen als leven, bekijkend elke klant speciaal. Heet alle mensen van verschillend gebied in onze fabriek welkom, zullen wij de prima producten, de prima klanten van de de dienstterugkeer aanbieden
300mm UHP Graphite Electrode RP HP Hebei Factory

De Beschrijving van het product

De kunstmatige grafietelektrode wordt gemaakt van de lage asmaterialen van uitstekende kwaliteit, zoals aardoliecokes, naaldcokes en steenkool pitch. After die, het belasten, het kneden, het vormen zich, het bakken en drukimpregnatie, omzetting tot grafiet en dan precisie calcineren die met professionele CNC machining. Such van de producten eigen kenmerken machinaal wordt bewerkt met laag weerstandsvermogen, goed elektrogeleidingsvermogen, lage as, compacte structuur, goede antioxydatie en hoge mechanische sterkte, zodat is het het beste geleidende materiaal voor elektrische boogoven en smeltoven
300mm UHP Graphite Electrode RP HP Hebei Factory


De grafiet elektroden worden geselecteerd gebaseerd op enkele volgende toepassingsoverwegingen:
EigenschappenEenheidUHPPKRP
300600mm650800mm300800mm300800mm
Elektrisch weerstandsvermogenElektrodeμ Ω M4.8-5.84.6-5.85.8-6.67.8-8.8
Uitsteeksel3.8-4.53.8-4.54.2-5.05.0-6.5
Flexural sterkteElektrodeMpa10.0-14.010.0-14.010.0-13.07.0-12.0
Uitsteeksel20.0-26.022.0-26.018.0-22.015.0-20.0
De modulus van jongeluiElektrodeGpa9.0-13.010.0-14.08.0-12.07.0-9.3
Uitsteeksel15.0-18.015.0-18.014.0-16.012.0-14.0
Bulk dichtheidElektrode≥ G/cm31.68-1.741.70-1.741.62-1.661.53-1.56
Uitsteeksel1.77-1.821.78-1.841.74-1.801.70-1.74
CTE (100-600º C)Elektrodex10-6/º C1.1-1.41.1-1.41.6-1.92.2-2.6
Uitsteeksel0.9-1.20.9-1.21.1-1.42.0-2.5
As0.30.30.30.5

Het opstellen van Proces
300mm UHP Graphite Electrode RP HP Hebei Factory
Toepassing


1. To plaats de uitsteeksels, eerste gebruiks samengeperste lucht om het gat schoon te maken, dan schroefte zorgvuldig de uitsteeksels in het (beschadig niet de draad).  

2. To verbind de elektroden, wanneer er 2030mm afstand tussen de twee elektroden is, die samengeperste lucht gebruiken om de twee uitersten schoon te maken.  

3. Connector de plaatsen zouden geselecteerde c-kaart moeten zijn.  

4. When gebruiken de moersleutels om elektroden te verbinden, zouden moeten zijn volledig aanhalen aan gespecificeerde torsie.  

5. To vermijd gebroken elektrode, te verwijderen gelieve het isolerende materiaal in de oven.  

6. To vermijd gebroken elektrode, pls. Plaats het grote blok in het lagere en kleinere blok bij het bovenleer.  

Wij kunnen manafacture en de uitvoer grafietelektroden in verschillende rang, vorm en afmeting. Wanneer u het nodig hebt, gelieve te voelen vrij om ons te laten belofte know. We u de hoogste kwaliteit en de lagere prijs

Verpakking & Levering
300mm UHP Graphite Electrode RP HP Hebei Factory

Verpakking:

1. Standaard de uitvoerkarton/triplexkrat
2. Aangepast verschepend teken
3. QC de Afdeling zal controleren voor het geval dat de Methode van de Verpakking niet genoeg Veilig is

Het verschepen:

1. By koerier, zoals DHL, UPS, FEDEX, enz. Het is huis-aan-huis, gewoonlijk aan te komen, 3-4 dagen
2. By lucht aan de luchthaven, gewoonlijk, 5-7 dagen om aan te komen
3. By overzees aan overzees haven, gewoonlijk, 15-30 dagen om aan te komen


FAQ
♥ Wanneer kan ik de prijs krijgen?
Wij citeren gewoonlijk binnen 24 uren na het krijgen van uw gedetailleerde vereisten, zoals grootte, hoeveelheid etc… 
Als het een dringende orde is, kunt u ons direct roepen

♥ Verstrekt u steekproeven?
Ja, zijn de steekproeven beschikbaar voor u om onze kwaliteit te controleren.  
Het van steekproeven de levertijd zal ongeveer 3-10 dagen zijn.  

♥ Wat over de productietijd voor massaproduct?
De productietijd is gebaseerd op de hoeveelheid, over 7-12days. Voor grafietproduct, pas punten Voor dubbel gebruik toe
geef behoefte over dagen 15-20working vergunning.  

♥ Wat is uw termijnen van levering?
Wij keuren FOB goed, CFR, CIF, EXW, enz. U kunt de geschiktste manier voor u kiezen. Naast dat,  
wij kunnen ook verschepend door de Lucht en drukken uit.  

♥ De verpakking van het product?
Wij worden ingepakt in houten gevallen, of volgens uw vereisten

♥ Bericht
Gelieve te merken op dat de prijs   Maken-in-China  Is een ruwe prijs. De daadwerkelijke prijs zal afhangt van grondstoffen, wisselkoers, loon en uw ordehoeveelheid. Hoop aan samenwerking met u, Dank!


Contact

Annie Lee
 
Tel.: +8615833090656
 


 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. kevin lee
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Neem contact op met de leverancier

Dhr. kevin lee
Foreign Trade Department
Manager