Gigac Technology Co., Ltd.

transceiver, zender, Optische fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> Glasvezel Apparatuur> SFP+ 10g de Zendontvanger van Zr van SR Lrm ER van Mm/Sm (gacp-8596-02)

SFP+ 10g de Zendontvanger van Zr van SR Lrm ER van Mm/Sm (gacp-8596-02)

Referentie FOB Prijs:
US $ 1,00  / Piece
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: T / T
Productiecapaciteit: 3000PCS/Month
Model No: GACP-8596-02

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: GACP-8596-02
  • Type : Fiber Transceiver
Extra Informatie..
  • Trademark: GIGAC / OEM
  • Origin: Chengdu City, Sichuan
  • Production Capacity: 3000PCS/Month
Beschrijving

Gacp-8596-02
850nm SFP+ Multi-Mode voor 10GBE/10GFC
Duplex SFP+ Zendontvanger
RoHS6 Volgzaam
Eigenschappen
--- Werkend gegevenstarief tot 10.3Gbps
--- 850nm Zender VCSEL
--- Tot 300m op 50/125um MMF (2000MHz. Km)
--- De de enige 3.3V levering van de Macht en Interface van de Logica TTL
--- De duplex Interface van de Schakelaar LC
--- Hete Pluggable
--- De werkende Norm van de Temperatuur van het Geval: 0° C ~+70° C
--- Volgzaam met SFP+ Specificatie MSA
--- Volgzaam aan 10GBASE-SR van IEEE 802.3ae
--- Volgzaam aan IEEE 802.3ae 10GBASE-SW
--- Digitale kenmerkende monitorinterface

Gigac wordt gacp-1596-80 zendontvangers ontworpen voor gebruik in 1-Gigabit en 10-Gigabit Ethernet verbindingen omhoog met 80km over de vezel van de zingen-Wijze. Zij voldoen aan sff-8431, IEEE 802.3-2005 10GBASE-Zr
Eigenschappen
--- Heet-pluggable SFP+ voetafdruk
--- Steun GE en 10GE toepassingen
--- De Tarieven van het Beetje van steunen 10.3GB/s
--- SFP+ het pakket van MSA met DuplexSchakelaar LC
--- SFI hoge snelheids elektrointerface
--- transmissie op SMF
--- 1550nm laser EML en Ontvanger APD
--- Enige +3.3V machtslevering
--- Consumptie van de macht minder dan 1.5 W
--- De werkende Temperatuur van het Geval: 0° C ~+70° C

Gigac Technology Co., Ltd.
Sichuan , China
Heeft Geregistreerd in : 2013
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst