GYSUNTEC TECHNOLOGY CO., LTD.

SFP-transceiver, optische transceiver, CWDM DWDM fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> SGMII Interface SFP-zendontvanger, bereik van 10 km.

SGMII Interface SFP-zendontvanger, bereik van 10 km.

Referentie FOB Prijs:
US $ 184,12  / Piece
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 1500000

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: GYSFP-SGMII-10
  • Gebruik : Telefoon , Computer , Workstation , Server
  • Type : Vast
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE , ISO , RoHS
  • Conditie : Nieuw
Extra Informatie..
  • Trademark: GYSUNTEC
  • Packing: by Carton
  • Origin: China
  • HS Code: 8517622910
  • Production Capacity: 1500000
Beschrijving

10GBASE-T koperen SFP+-transceiverSFP+-10GBASE-TKenmerken: Ingebouwde PHY die SGMII-interface ondersteunt]100BASE-FX-bediening1310nm FP-laser en PIN-fotodetector10km-transmissie met SMFStandaard seriële ID-informatie compatibel met SFPMSASFP MSA-pakket met duplex LC-connectorMet veervergrendeling voor toepassing met hoge dichtheidZeer lage EMI en uitstekende ESD Bescherming+3, 3V enkele voedingBehuizing temperatuur: 0 tot +70°CToepassingen: Switch to Switch interfaceSwitched backplane applicatiesRouter/Server interfaceGigabit Ethernet naar Fast EthernetAndere optische transmissiesystemenStandaardCompatibel met SFP MSACompatibel met IEEE 802.3ah-2004Beschrijving: De SFP transceiver is een hoogwaardige, kosteneffectieve module. Het is ontworpen voor 100BASE-FX toepassingenVoor het opnieuw testen, verpakken en leveren1. GarantieEen tot vijf jaar garantie op basis van producten, drie maanden gratis ruilen en een jaar gratis reparatie. 2. OEM is welkom. 3. Elke inquire is welkom. Elk inquire zal binnen 24 uur worden beantwoord. 4. After-Sales service. A. Vanaf het begin van de productie tot de succesvolle levering, zullen we op tijd volgen en u de status. B. Als u na inspectie vragen hebt over de goederen, neem dan gerust contact met ons op, dan bieden wij u een oplossing. VEELGESTELDE VRAGENKan ik een proefbestelling plaatsen? Wat is uw MOQ? Ja, we verwelkomen de sample-order om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel, we hebben geen MOQ, 1 sample beschikbaar. We kunnen compatibel zijn met: 3. Wat is de levertijd voorDe gebruikelijke producten. We houden voorraad, kunnen 1 tot 15 dagen verzenden op basis van aantal na PO. Voor grote hoeveelheden en speciale producten. Neem contact op met onze verkoopvertegenwoordiger om de levertijd te controleren. Hoe verschept u de goederen en hoe lang duurt het voor u aankomt? Wij verzenden gewoonlijk door DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen. 5. Doseer uw modules die compatibel zijn met CISCO. (HP/Extreme/Juniper, etc. )Ja, we coderen de optische transceivers die compatibel zijn met CISCO(HP/Extreme/Juniper). Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? Gewoonlijk hebben we vooruitbetaling nodig via T/T, West Union of Cash. Kan ik de producten retourneren als er een kwaliteitsprobleem is? Ja, als er een kwaliteitsprobleem optreedt, inclusief productdefecten en onverenigbaarheid, kunnen we gratis inruilen of retourneren en restitutie accepteren. Hoe kunt u een bestelling plaatsen? Stuur uw vragen naar de verkoopafdeling of bel onze verkoophotline: +86-0755 86957360Kan ik ons eigen logo en etiket gebruiken? Ja, we kunnen een OEM-service bieden en de producten met uw eigen label maken.

GYSUNTEC TECHNOLOGY CO., LTD.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2010
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek