Hancent(Shenzhen) Limited
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 49 Producten)

De Optische Verspreider van de vezel/de Optische Verspreider van de Vezel:
De Optische Versterker van de ...

MOQ: 1 Piece
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 20, 000pcs/year

Contact Opnemen

Producten van de Zendontvanger van de Vezel van Hancent omvatten de Optische:
850/1310/1550 SFP ...

MOQ: 1 Piece
Verpakking: Carton
Standaard: Transceiver
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 50, 000pcs/year

Contact Opnemen

De Optische Zendontvanger van de vezel - WDM SFP Zendontvanger - WDM SFP Module
Alle Golflengten op ITU ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verpakking: Carton
Standaard: GR-468-CORE, GR-253-CORE
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China

Contact Opnemen

Het Koord van het flard/Vezel Optische Patchcord/Koord van het Flard van de Vezel het Optische:
Fc, Sc, ...

Verpakking: Carton
Standaard: Sm/Mm
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 360, 000/year

Contact Opnemen

Module CWDM Mux/Demux van de Filter van de dunne Film de Mini:
1270, 1290,… 1610nm
1271, 1291,… ...

MOQ: 1 Piece
Verpakking: Carton
Standaard: Mini CWDM
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 60, 000pcs/year

Contact Opnemen

Hoge Vermindering en MilieuStabiliteit

Gemakkelijke installatie en goed verpakt

Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR326
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China

Contact Opnemen

Eigenschappen van de Isolator van de vezel de Optische Optische Hoge Macht/van de Isolator van de de ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 12, 000pcs/year

Contact Opnemen

De Optische Verspreider van de vezel/de Optische Verspreider van de Vezel (haven SM/MM, 3 ...

Verpakking: Carton
Standaard: Sm/Mm
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 20, 000pcs/year

Contact Opnemen

Straal combine-PBC van de Polarisatie van de Vezel van de Straal splitser-PBS van de Polarisatie van de ...

MOQ: 1 Piece
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore Gr1209/Gr1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 12, 000PCS/Year

Contact Opnemen

Optische Schakelaar - de Optische Schakelaar van de Vezel - 1*2 Mechanische ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent

Contact Opnemen

De isolator-in-Lijn van de vezel de Optische Enige Eigenschappen van de Isolator van het Stadium Optische: ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 60, 000pcs/year

Contact Opnemen

Optische Adapter - de Optische Adapter van de Vezel - de Naakte Adapter FC, Sc, ST van de Vezel ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Verbinding
Verbindingsstructuur: SC
Verpakking: Carton
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 500, 000/year

Contact Opnemen

Optische Adapter - de Optische Adapter van de Vezel - de Adapter PC/UPC/APC van het Blind van ...

Verpakking: Carton
Standaard: Sc/PC Sc/Apc
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 600, 000/year

Contact Opnemen

Eigenschappen
Houd optische transmissieprestaties van optische vezel
Bied veilige bescherming aan ...

MOQ: 100
Verpakking: Carton
Standaard: Length:25mm/35mm/40mm/45mm/60mm
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 1, 200, 000/year

Contact Opnemen

Eigenschappen
Het vlotte oppoetsen van aanbiedingen met minimumkrassen
Geen ...

MOQ: 100
Verpakking: Carton
Standaard: 5 Inch Disc
Handelsmerk: NTT-AT
Oorsprong: Japan

Contact Opnemen

Het mocro-afbijtmiddel is goed - gekend voor zijn uitstekende prestaties op veelzijdige en nauwkeurige ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Handelsmerk: Micro-stripper
Oorsprong: USA
Productiecapaciteit: 50, 000pcs/year

Contact Opnemen

De Oppoetsende Film van Diamon van Mipox
D1 1UM
D3 3UM
D9 9UM
5 " Ronde Schijf, Diameter ...

MOQ: 100
Verpakking: Carton
Standaard: Diamond Polishing Film
Handelsmerk: Mipox
Oorsprong: Japan

Contact Opnemen

Optische Adapter - de Optische Adapter van de Vezel - FC, Sc, ST, LC, MU PC/UPC/APC
Hybride ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Verbinding
Verbindingsstructuur: SC
Verpakking: Carton
Standaard: GR-910-CORE
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China

Contact Opnemen

Het vuil is aantal één bron vandaag van het oplossen van problemen in optische netwerken. Westover ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Handelsmerk: JDSU WESTOVER
Oorsprong: USA
Productiecapaciteit: 1, 200pcs/year

Contact Opnemen

Dit hulpmiddel wordt speciaal ontworpen voor het ontdoen van 250um buffer van deklaag, 900um & hard ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Handelsmerk: MILLER
Oorsprong: USA
Productiecapaciteit: 50, 000pcs/year

Contact Opnemen

De Optische Verspreider van de vezel/de Optische Verspreider van de Vezel:
De Optische Versterker van de ...

MOQ: 1 Piece
Verpakking: Carton
Standaard: 1060nm Circulator
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 20, 000pcs/year

Contact Opnemen

De Optische Isolator van de vezel/de isolator-in-Lijn van de Vezel de Optische Dubbele Isolator van het ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 60, 000pcs/year

Contact Opnemen

De Module Mux/Demux van de Filter CWDM van de dunne Film:
1270, 1290,… 1610nm
1271, 1291,… ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 60, 000pcs/year

Contact Opnemen

De havenapparaat van de Filter CWDM 3 van de dunne Film:
1270, 1290,… 1610nm
1271, 1291,… ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Verbinding
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 60, 000pcs/year

Contact Opnemen

Optische Schakelaar - de Optische Schakelaar van de Vezel - FC, Sc, ST, LC, MU
PC/UPC/APC
Enige ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Verbinding
Verbindingsstructuur: SC
Verpakking: Carton
Standaard: GR-910-CORE
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China

Contact Opnemen

De Optische collimator-Optische Collimator van de vezel
Eigenschappen:
Het lage Verlies van de ...

MOQ: 1 Piece
Toepassing: Verbinding
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 60, 000pcs/year

Contact Opnemen

Optische (de Splitser van de Straal van de Polarisatie) /PBC (de Combine van de Straal van de Polarisatie) ...

MOQ: 1
Verpakking: Carton
Standaard: Bellcore GR1209/GR1221
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 12, 000pcs/year

Contact Opnemen

De Optische Zendontvanger van de vezel - Zendontvanger GBIC/Module CWDM GBIC
Alle Golflengten op ITU Net ...

MOQ: 1 Piece
Verpakking: Carton
Standaard: GR-468-CORE, GR-253-CORE
Handelsmerk: Hancent
Oorsprong: China
Productiecapaciteit: 60, 000pcs/year

Contact Opnemen
Hancent(Shenzhen) Limited
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2009
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst