• Mini-bundel optische glasvezel (GJFV) voor binnen
  • Mini-bundel optische glasvezel (GJFV) voor binnen

Mini-bundel optische glasvezel (GJFV) voor binnen

Toepassing: Verbinding, Pigtails/Patchcords/MTP/MPO
Type: G652&G652D&G657A1&G657A2&62.5/125&50/125&Om3
Verbindingsstructuur: Tight Buffer Fiber
Materiaal Vorm: LSZH/PVC
Toegestaan ​​zijdelingse druk: >1000(N/100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Neem contact op met de leverancier

Ms. Wendy
Sales manager
Diamant Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek

Basis Informatie.

Model NR.
Mini Bundle Cable(GJFV)
Kern
Single Core
Certificaat
RoHS, CE, ISO9001, VDE, CCC
Merk
OEM
Schede Materiaal
LSZH/PVC
Transportpakket
Plywood Drum with Pallet/Plywood Drum/Carton Pack
Specificatie
mini distribution 2/4/6/8/10/12/24 core fiber opti
Handelsmerk
mini distribution 2/4/6/8/10/12/24 core fiber opti
Oorsprong
Guangdong, China (Mainland)
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
8000000000/ Week

Beschrijving

Productbeschrijving    /  PRODUCT.

De GJFV-kabel wordt gemaakt door gelijkmatig strengen van aramidegarens aan te brengen als sterktelid over ф250μm-vezels, waarbij vezels worden verdraaid met aramidegaren, waarna deze wordt aangevuld met PVC(LSZH)jas.

Producten Kenmerken    /  PRODUCT.

·Mini-bundelkabel, hoogwaardig aramidegaren, hoogwaardig jack

·Kleine buigradius, licht gewicht, uitstekende streepbaarheid, gemakkelijk strippen en lassen.

·Goede mechanische en omgevingsprestaties

·Brandvertragend of brandwerende mantel te stoppen, goede veiligheid te bieden.

Producten Standaard    /  PRODUCT.

·GJFV-kabel voldoet aan de norm YD/T1258.2-2009, ICEA-596, GR-409, IEC794 etc. En voldoet aan de vereisten van UL-goedkeuring voor OFNR.

Optische kenmerken    /  PRODUCT

 

G. 202

G. 205

50 μm

62.5 μm

Demping  
      (+20ºC)

bij 850 nm

 

 

≤3, 0 dB/km

≤3, 0 dB/km

bij 1300 nm

 

 

≤1, 0 dB/km

≤1, 0 dB/km

bij 1310 nm

≤0, 36 dB/km

≤0, 36 dB/km

 

 

bij 1550 nm

≤0, 22 dB/km

≤0, 23 dB/km

 

 

Bandbreedte  
    (Klasse A)

@850

 

 

≥500 MHZ·km

≥200 MHZ·km

@1300

 

 

≥1000 MHZ·km

≥600 MHZ·km

Numerieke opening

 

 

 

0.200±0, 015 NA

0.275±0, 015 NA

Golflengte voor kabeluitschakeling

 

≤1260 nm

≤1480 nm

 

 

Technische parameters    /  PRODUCT

Kabeltype

Aantal vezels

Kabeldiameter  Mm        

Kabelgewicht      Kg/km.

Treksterkte lang/kort        N

Weerstand tegen verbrijzeling lang/kort        N/100 m.

Buigradius  Statisch/dynamisch  
      Mm

GJFV

2-12

3.0

7.5

150/300

80/150

30D/15D

GJFV

14-24

3.5

8

150/300

80/150

30D/15D

Opslag-/bedrijfstemperatuur: -20ºC~+60ºC

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Wendy
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Ms. Wendy
Sales manager
Diamant Lid Sinds 2018

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek
Betalingsvoorwaarden
LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Small-amount payment
OEM/ODM-beschikbaarheid
Yes