Hubei, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Belangrijkste Producten:
Management System Certification:
ISO 9001, BSCI
Aantal Werknemers:
500
year of establishment:
2016-04-01

uniform fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De militaire Acu Bdu Eenvormige Camouflage van het Leger, De Grootste Fabrikant van China met Militair Eenvormig en ..., Militaire Eenvormig van de Broek van het Overhemd van het ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2019
Audited Supplier
 De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
 De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
 De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
 De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
 De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
  •  De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
  •  De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
  •  De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
  •  De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage
  •  De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage

De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
3000 Sets US $11.8 - 15.5  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, PayPal
Havenplaats: Wuhan, China
Productiecapaciteit: 3500 Sets/Day

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Kenmerken
Waterdicht , Rip-Stop , Ademende , Winddicht
Functie
Warmte , Koude-proof , Comfortabele , Antihechtende
Geslacht
Unisex
Age Group
Volwassenen
Lengte
Midden Broek
Dikte
Normaal
Gebruik
Militaire

Extra Informatie.

Handelsmerk
CUSTOMIZED
Verpakking
Customized
Standaard
55*38*35CM
Oorsprong
China
Productiecapaciteit
3500 Sets/Day

Beschrijving

De naar maat gemaakte Digitale Militaire Uniformen van de Camouflage

Custom Made Digital Camouflage Military Uniforms
Custom Made Digital Camouflage Military Uniforms
Custom Made Digital Camouflage Military Uniforms
Custom Made Digital Camouflage Military Uniforms
Custom Made Digital Camouflage Military Uniforms
Custom Made Digital Camouflage Military Uniforms
 
De Beschrijving van het product
 
Het Type van product    Militaire Eenvormig
Materiaal    Polyester/Katoen
Het Type van stof    Keperstof/Ripstop
Textuur    Geruit
Eigenschap    In te ademen, scheuren-Einde, brede waaiers van selction op kleuren, uitstekende kwaliteit
Kleur    A-TACS FG, a-TACS Au, a-TACS le, ACU, CP, Digitale woestijn, bos, 3 groene kleurenwoestijn, zwarte, olijf, tijgerstrook, pythoncamo of anderen
De snelheid van de kleur    5-6Grade
Het gewicht van de stof    210220g/sm
Certificaten    SGS, ISO


De Grafiek van de grootte

DE EENHEID VAN HET OVERHEMD: Cm

BeschrijvingXSSMLXLXXL
De lengte van Bck717375777981
Borst112116120124128132
De breedte van Shouder46.648.249.851.45354.6
De lengte van de koker606162636465
Manchet313233343536
De lengte van de hals43.544.545.546.54747.5

DE EENHEID VAN DE BROEK: Cm

BeschrijvingXSSMLXLXXL
Outseam105108110110115115
Inseam7678.58079.58483.5
Voor stijging30.53131.53232.533
Achter stijging40.54141.54242.543
Taille84889296100104
Hipp102106110114118122
Manchet363840424446





A: Fabriek met 24 jaar geschiedenis, zijn wij professioneel voor militaire wevende producten, hebben wij professionele collega en professionele machine voor producten.

B: Ten tweede, bestaan onze klanten twee delen:   Eerst is orde voor offertes en andere marktorden
Tweede is voor regelmatige stof en stijl grote voorraad, vooral ACU, JASJE, CP, T-SHIRT in alle-katoen en alle-polyester, Vest met 3 en 8 uitrustingen, Nieuwe stijl voor  In het groot markt. Daarom geen kwestie voor overheid of groothandelaar, kunnen wij goed samenwerken.

C: Verhouding op lange termijn met stoffenfabriek, nemen zij ons als nummer 1 klant met beste concurrerende prijs en snelste levertijd. Aangezien onze orde hoge hoeveelheid eist, kunnen wij kans hebben om de superieure toebehoren te selecteren  de fabriek en elimineert de inferieure, wat onze kosten veel dan anderen lager maakt.

D. Aangezien onze orde hoge hoeveelheid eist, kunnen wij kans hebben om de laagste loonkosten te verminderen en arbeiders te houden elke dag werkend!

E. Wij werken met Overheid samen en maken militair certificaat die vloeiend verzending voor Chinese douane maken, en wij hebben rijke ervaring voor regelmatige verzending die u gevoel ontspannen maken











 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Hubery
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Productcategorieën

Neem contact op met de leverancier

Dhr. Hubery
Sale dept.
+8613971411973