Hubei, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Belangrijkste Producten:
Management System Certification:
ISO 9001, BSCI
Aantal Werknemers:
500
year of establishment:
2016-04-01

uniform fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De militaire Acu Bdu Eenvormige Camouflage van het Leger, De Grootste Fabrikant van China met Militair Eenvormig en ..., Militaire Eenvormig van de Broek van het Overhemd van het ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2019
Audited Supplier
 Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
 Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
 Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
 Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
 Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
 Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
  •  Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
  •  Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
  •  Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
  •  Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
  •  Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger
  •  Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger

Militaire Eenvormig, Eenvormig Leger, Militaire Eenvormig van het Leger

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
3000 Sets US $11.8 - 15.5  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, PayPal
Havenplaats: Wuhan, China
Productiecapaciteit: 3500 Sets/Day

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
bd-03
Kenmerken
Waterdicht , Rip-Stop , Ademende , Winddicht
Functie
Warmte , Koude-proof , Comfortabele , Antihechtende
Geslacht
Unisex
Age Group
Volwassenen
Lengte
Midden Broek
Dikte
Normaal
Gebruik
Militaire

Extra Informatie.

Handelsmerk
CUSTOMIZED
Verpakking
Customized
Standaard
55*38*35CM
Oorsprong
China
Productiecapaciteit
3500 Sets/Day

Beschrijving

Military Uniform, Army Uniform, Army Military Uniform

Military Uniform, Army Uniform, Army Military Uniform
Military Uniform, Army Uniform, Army Military Uniform
Military Uniform, Army Uniform, Army Military Uniform
Military Uniform, Army Uniform, Army Military Uniform
Military Uniform, Army Uniform, Army Military Uniform
Military Uniform, Army Uniform, Army Military Uniform
De Beschrijving van het product
 
Het Type van productMilitaire Eenvormig
MateriaalPolyester/Katoen
Het Type van stofKeperstof/Ripstop
TextuurGeruit
EigenschapIn te ademen, scheuren-Stop, brede waaiers van selction op kleuren, uitstekende kwaliteit
KleurACU, bos, 3 kleurenwoestijn, zwarte, olijf groene, of anderen
De snelheid van de kleur4-5Grade
Het gewicht van de stof
210-220g/as de vraag
CertificatenSGS, ISO
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

De Grafiek van de grootte

SHIRT                                                                                                                                                            UNIT: Cm

BeschrijvingXSSMLXLXXL
De lengte van Bck717375777981
Borst112116120124128132
De breedte van Shouder46.648.249.851.45354.6
De lengte van de koker606162636465
Manchet313233343536
De lengte van de hals43.544.545.546.54747.5

PANTS                                                                                                                                                          UNIT: Cm

BeschrijvingXSSMLXLXXL
Outseam105108110110115115
Inseam7678.58079.58483.5
Voor stijging30.53131.53232.533
Achter stijging40.54141.54242.543
Taille84889296100104
Hipp102106110114118122
Manchet363840424446
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Hubery
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Productcategorieën

Neem contact op met de leverancier

Dhr. Hubery
Sale dept.
+8613971411973