Henan, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
67
year of establishment:
2015-12-11

overdracht winkelwagen, overdracht trolley, rail winkelwagen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 75ton de op zwaar werk berekende Gemotoriseerde Kar van de ..., 30ton de op zwaar werk berekende Kar van de Overdracht van ..., 25 Karretje van het Spoor van de Kar van de Overdracht van ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2017
Audited Supplier
 Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
 Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
 Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
 Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
 Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
 Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
 Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
  •  Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
  •  Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
  •  Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
  •  Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
  •  Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
  •  Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen
  •  Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen

Voertuig van het Vervoer van de zware industrie het Elektrische op Sporen

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-4 Piece US $6,500
5+ Piece US $6,000
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 50 Sets/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
BJT
Wattage
> 500W
Accuspanning
48V
Wielmaat
16 '
Motor
Borstel
Frame Materiaal
Staal
Certificering
CE , ISO
Maximale snelheid
<20 km / h

Extra Informatie.

Handelsmerk
PERFECT
Verpakking
The Whole Cart Will Be Packed by Tarp.
Standaard
Customized
Oorsprong
Xinxiang
Gs-Code
84289090
Productiecapaciteit
50 Sets/Month

Beschrijving

Elektrisch het vervoervoertuig van de zware industrie op sporen

1. Inleiding van voertuig van het spoor het elektrische vervoer
De PERFECTE die overdrachtkarren, ook als dwars vlakke kar, overdrachtkarretje, elektrische vlakke kar worden bekend, hebben voordelen als eenvoudige structuur, gemakkelijk verrichting en onderhoud, grote ladingscapaciteit enz., waarmee deze overdrachtkarren wijd in machine productie en omhoog metallurgische fabriek aanpassend met lift overdwars kranen aan vervoer zwaar objecten pakhuis worden gebruikt. De karren van de spooroverdracht zijn geschikt voor diverse industrieën, staalfabriek en fabriek, document broodjesinstallatie, het schilderen ruimte, scheepsbouw, nieuw de fabrieksbouw project, de lijn van de machineverwerking, zware industrie, luchthaven en zo op overdracht of behandelingsmateriaal en uitrusting van één plaats aan een andere, van pakhuis aan workshop.
 Heavy Industry Electric Transport Vehicle on Rails

2. Aangepast van 
voertuig van het spoor het elektrische vervoer
PERFECT is gespecialiseerd in het ontwerpen en productie van de op zwaar werk berekende Materiële Kar van de Overdracht:
De Kar van de overdracht:
De ongebaande overdrachtauto, Batterij in werking gesteld vervoerkarretje, rolt kar, de overdrachtkar van de Gietlepel, Hydraulische de lijstkar enz. van de schaarlift
De Kar van het spoor: De overdrachtkar van het spoor, het vervoerkarretje van het dwars-Spoor, de Gebogen kar van de sporenoverdracht, van de de vormspoorweg van S het vervoerkar, van het de vormspoor van L de vervoerder enz.
Industriële AanhangwagenFlatbed aanhangwagen, de aanhangwagen van de Fabriek, de aanhangwagen van het Nut, de overdrachtaanhangwagen van de Workshop, de aanhangwagen van de de bagagelading van de Luchthaven, het vervoeraanhangwagen van de Auto, Gemotoriseerde overdrachtaanhangwagen enz.
Het Vervoer van de lading:
De kar van de matrijs, het vervoerkar van Rollen, het vervoer van de pijpenoverdracht, de vervoerder van de staalstraal, het vervoervoertuig van de aluminiumplaat, transformatorcarrier lorrie 
De speciale Apparatuur van de Behandeling: De overdrachtkarretje van de gietlepel, de wagen van de Overdracht van de Veerboot, het vervoerapparatuur van het dwars-Spoor, Gemotoriseerde draaischijf, de Vacuümkar van de ovenoverdracht, Automatisch voertuig enz.
Heavy Industry Electric Transport Vehicle on Rails

3. Toepassing van
voertuig van het spoor het elektrische vervoer
Gebruik van de Materiële Kar van de Overdracht:
Voor horizontale ladingsoverdrachten van een brede waaier van materiaal, hebben wij de op zwaar werk berekende, hoogstaande oplossing van de Kar van de Overdracht u wenst. De karren van de overdracht worden gebruikt: om ladingen over lopende band te dragen; overdracht materiaal van één het werkpost aan volgende; sla en vervoer een volledige verschuivingswaarde van productie op. Zij kunnen zelfs als stabiele maar toch beweegbare machinebasis worden gebruikt. Met vier verschillende stijlen en standaardcapaciteiten tot 60 ton, hebben wij de oplossing u wenst en elke stijl kan voor uw specifieke toepassing worden ontworpen

Heavy Industry Electric Transport Vehicle on Rails
Heavy Industry Electric Transport Vehicle on Rails
4. Toepasselijke plaatsen van
voertuig van het spoor het elektrische vervoer
PERFECT vat en vervaardigt een brede waaier van spoorweg geleide overdrachtkarren, karretjes op batterijen, intelligente gemotoriseerde karretjes, matrijzenkarren, industriële vlakke aanhangwagens, kantelhaken en opheffende platforms op die op vele industriële gebieden werken: metallurgie, vervaardiging, olie en gas, matrijzenwinkels, scheepswerven, chemische installatie, automobiel, mijnbouw, ruimte, machtsgeneratie, kolenmijnindustrie, papierfabrieken, metaalbewerking, pakhuis en vele anderen!
Heavy Industry Electric Transport Vehicle on Rails

5. Parameter van
voertuig van het spoor het elektrische vervoer
ModelBXC-2tBXC-20tBXC-50tBXC-100tBXC-150t
Geschatte Lading (t)22050100150
De Grootte van de lijst (mm)Lengte (L)200040005500650010000
Breedte (W)15002200250028003000
Hoogte (H)4505506509001200
De Basis van het wiel (mm)12002800420049007000
De BinnenMaat van het spoor (mm)1200143514352002000
De Diameter van het wiel (mm)270350500600600
Lopende Snelheid (m/min)0-250-200-200-200-18
De Macht van de motor (kW)12.251015
De Capaciteit van de batterij180180330440600
Het Voltage van de batterij2448487272
Lopende Tijd wanneer Volledige Lading4.3243.33.22.9
Lopende Afstand voor Één Last (km)6.54.843.83.2
Het geadviseerde Model van het SpoorP15P24P43QU100QU100

6. De leveringswijze van de macht van voertuig van het spoor het elektrische vervoer
De gemotoriseerde die materiaal behandelingsapparatuur door Henan PERFECT Behandelend Bedrijf wordt vervaardigd kan met de verschillende wijze van de machtslevering worden ontworpen, wat accu, kabel, geleidende sporen, enz. omvatten. Volgens verschillend de toepassingsmilieu van klanten, zouden wij de beste geschikte overdrachtoplossing met de verschillende wijze van de machtslevering adviseren:
     Karren de Op batterijen van de Overdracht van de opslag: Deze is de vriendelijke gemotoriseerde die overdrachtkarren door batterij worden aangedreven geschikt voor lange lopende afstand, lage gebruikende frequentie, „S“ „L“ en gebogen sporen, anti-explosion en veerbootgelegenheid
    Spoel van de kabel dreef overdrachtkar op sporen aan: Deze is de vriendelijke elektrische vlakke die overdrachtkarren door kabel worden aangedreven het meest gebruikt in gelegenheid met hoogte die frequentie, korte lopende afstand, rechte richtingsroute gebruiken.  
    Het geleidende spoor dreef gemotoriseerde vervoerkarretjes aan: Dit krijgen de vriendelijke materiële geautomatiseerde vervoerkarretjes macht van de geleidende die sporen op de vloer worden geïnstalleerda. Deze vervoerkarretjes zijn geschikt voor hoogte die frequentie en grote ladingscapaciteit gebruiken. Het heeft strikte vereisten over de spoorinstallatie die moeten worden geïsoleerde.            
    Bestuurbare overdrachtkarren: Deze bestuurbare overdrachtkarren zijn op algemeen op zwaar werk berekend vervoer op cementvloer en staalplaat van toepassing met vereiste omwenteling. Zij kunnen in 360°degree vrij draaien om de bewegende richting te veranderen. Zo worden zij aangedreven door batterij die niet door de slepende kabel tijdens het lopen in kleine of beperkte ruimte zal beïnvloed worden


7. Ons Fabriek en bezoek van Klanten 
Heavy Industry Electric Transport Vehicle on Rails


8. Q&A
Wat zijn de Voordelen om een Kar van de Overdracht Te gebruiken?
Voor kleinere ladingen, kunnen de handkarren aan de specifieke activiteiten worden gewijd van de het werkplaats zoals het shuttling van materialen. Dit stelt vaak de karren ter beschikking voor gebruik. De karren van de overdracht zijn aanpassend voor het bewegen van lange ladingen door restrictieve passagemanieren of deuropeningen. Voor zwaardere ladingen de overdrachtkarren een uitstekende betaalbare keus voor hun capaciteit zijn om zware ladingen te behandelen. De karren van de overdracht zijn compact in ontwerp en het werk goed op gebieden met beperkt vloergebied. Een ander voordeel over liftvrachtwagens is hoe het kardek kan worden aangepast om specifieke ladingen aan te passen
Welke Toepassingen van de Behandeling van het Product gebruiken de Karren van de Overdracht?
1.   Rollen (v-Groef dek)
2.   Tanks (grootte/stabiliteit voor uniform verdeelde ladingen)
3.   Assemblage (inrichtingswieg) voor een volledige bouwstijl of om een gedeeltelijk voltooid product naar de volgende post (tractoren, zware apparatuur machines) te verzenden
4.   De pendel van de gedeeltelijke montage van één lijn aan een andere lijn
5.   De kar van het onderhoud voor motoren en pompen
6.   De steun van de apparatuur (afstand houdendek) voor navigerende ladingen aan plaatsen met een installatiefaciliteit
7.   Materiële pendel voor staalbuizenstelsel (het vlakke decking met wachtsporen)
8.   Het opheffen platform voor assemblageproces (geïntegreerdee schroef-hefboom lijst)
9.   Het afgietsel van het zand (vlakte die decking)

Hoe kunnen de Karren van de Overdracht worden aangepast?
Gelieve te vertellen ons:
Welk lading of product zal op de kar worden overgebracht?
Wat is het gewicht van de zwaarste lift of de lading?
Wat zijn de afmetingen? (Lengte; Breedte; Hoogte)
Wat is de de reistijd en frequentie? (# van Reizen per, Verschuivingen per dag:)
Wat is het reisgebied u moet behandelen? (De vloer van het Spoor/van het cement, Binnen/Openlucht, rechte lijnreis, enz.)
Wat is de afstand om te reizen?
Andere relevante informatie of het gebruiken van voorwaarde.

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. LIU HUAN
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken