Henan, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001:2008-certificaat
Aantal Werknemers:
67
year of establishment:
2015-12-11

overdracht winkelwagen, overdracht trolley, rail winkelwagen fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 75ton de op zwaar werk berekende Gemotoriseerde Kar van de ..., 30ton de op zwaar werk berekende Kar van de Overdracht van ..., 25 Karretje van het Spoor van de Kar van de Overdracht van ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2017
Audited Supplier
 Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
 Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
 Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
 Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
 Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
 Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
 Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
  •  Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
  •  Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
  •  Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
  •  Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
  •  Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
  •  Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen
  •  Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen

Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $8000.0 - 25000.0  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 70 Sets Per Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
BXC

Extra Informatie.

Handelsmerk
PERFECT
Verpakking
The Whole Cart Will Be Packed by Tarp.
Standaard
Customized
Oorsprong
Xinxiang
Gs-Code
84289090
Productiecapaciteit
70 Sets Per Month

Beschrijving

Karretje van de Auto van het Spoor van de Molen van de Rol van het staal het Elektrische Vlakke voor het Overbrengen 


Algemene Voorproef van de Auto van het Spoor van de Rol van het Staal
Onze het spoorauto wordt van de staalrol gebruikt om staalrollen en pijpen voor de metaalindustrie te vervoeren. De Auto's van deze roloverdracht worden ontworpen om een uiterst rendabel, veilig en flexibel ladings bewegend alternatief te zijn
De het spoorauto wordt van de staalrol ook genoemd een zware vervoerder, vervoerder zonder hoofd of gemotoriseerde modulaire vervoerder. Onze karren van de roloverdracht worden speciaal ontworpen voor rol, pijp en ander rond materieel vervoer. Wanneer de goederen worden geladen, kunnen wij de autobewegingen veilig ervoor zorgen en de goederen zijn in een zeer veilige voorwaarde

Steel Coil Mill Rail Car Electric Flat Trolley for Transferring


Toepassing van de Vervoerder van het Spoor van de Rol
Voor horizontale ladingsoverdrachten van een brede waaier van materiaal, hebben wij de op zwaar werk berekende, hoogstaande oplossing van de Kar van de Overdracht u wenst. De karren van de overdracht worden gebruikt: om ladingen over lopende band te dragen; overdracht materiaal van één het werkpost aan volgende; sla en vervoer een volledige verschuivingswaarde van productie op. Zij kunnen zelfs als stabiele maar toch beweegbare machinebasis worden gebruikt. Met vier verschillende stijlen en standaardcapaciteiten tot 60 ton, hebben wij de oplossing u wenst en elke stijl kan voor uw specifieke toepassing worden ontworpen
Steel Coil Mill Rail Car Electric Flat Trolley for Transferring

Parameter van de Vervoerder van het Spoor van de Rol
ModelBXC-2tBXC-20tBXC-50tBXC-100tBXC-150t
Geschatte Lading (t)22050100150
De Grootte van de lijst (mm)Lengte (L)200040005500650010000
Breedte (W)15002200250028003000
Hoogte (H)4505506509001200
De Basis van het wiel (mm)12002800420049007000
De BinnenMaat van het spoor (mm)1200143514352002000
De Diameter van het wiel (mm)270350500600600
Lopende Snelheid (m/min)0-250-200-200-200-18
De Macht van de motor (kW)12.251015
De Capaciteit van de batterij180180330440600
Het Voltage van de batterij2448487272
Lopende Tijd wanneer Volledige Lading4.3243.33.22.9
Lopende Afstand voor Één Last (km)6.54.843.83.2
Het geadviseerde Model van het SpoorP15P24P43QU100QU100

Voordelen van de Vervoerder van het Spoor van de Rol
 Met geringe geluidssterkte
Het heeft door elektrische apparaten aangedreven, zodat wanneer u het in werking stelt, kunt u niet veel lawaai voelen. Het veroorzaakt niveau met geringe geluidssterkte en geeft arbeiders een goede werkomgeving
Maximum veiligheid
Wij proberen altijd ons beste om de veiligheid van de behandelde exploitanten en het materiaal ervoor te zorgen. Wij geven de veiligheid van iedereen betrokken bij de baan
Gemakkelijk voor verrichting
Ons de voertuigen zijn gemakkelijk te drijven, zodat zodra u het krijgt zult u het kunnen gebruiken om uw ladingen te vervoeren. Wij zullen u steunen om het beste te maken door onze producten te gebruiken
Gemakkelijk om in productieproces uit te voeren 
Werkt op standaardvloeren; Vereis geen complexe of permanente installatie
Geschikt voor Allerlei Gewicht 
Het leidingskarretje op batterijen is buitengewoon voor de behandeling van zowel kleine als uiterst reusachtige ladingen voor zijn modulaire vervaardiging en zijn hoge nuttige lading: tot 300 ton voor elk karretje

Steel Coil Mill Rail Car Electric Flat Trolley for Transferring

Fabriek en Klant
Momenteel, zijn onze karren van de roloverdracht niet alleen binnen verkocht China, maar ook uitgevoerd naar Amerikaans, Duitsland, Thailand, Holland, Turkije Zuid-Afrika, Nepal, enz. Wij worden meer en meer populair rond de wereld en krijgen hoge evaluaties van onze samenwerkers
Wij hebben ons in de vervaardiging van de overdrachtkar meer dan 15 jaar gespecialiseerd. Met gevorderde apparatuur, uitstekende ingenieurs en professionele arbeiders, hebben wij de certificaten van Ce, SGS, ISO. Onze producten kunnen in industrieel, staal, apotheek, mijnbouw en veel andere lijnen worden gebruikt. Zo kunnen wij verzekeren dat wij hoogstaande en rendabele producten voor u zullen verstrekken 

Steel Coil Mill Rail Car Electric Flat Trolley for Transferring

Verpakking en het Verschepen
Want de lengte minder dan 6m is, is de breedte minder dan 2.2m. Het zal door 20ft container worden vervoerd. Als de lengte langer is dan 5.9m en minder dan 12m, zal het door 40ft container worden vervoerd. Als de hoeveelheid 2 reeksen of 3 reeksen is, kunnen zij door volledige container worden vervoerd. Als de hoeveelheid 1 reeks is, kan het door LCL Container worden vervoerd
Als de lengte minder dan 12m is, is de breedte voorbij 2.2m. Het moet door vlak rek (20 of 40 voet) worden vervoerd. Als de apparatuur verder boven afmeting, en hoeveelheidsbehoefte is om lading stortgoed te overwegen


Steel Coil Mill Rail Car Electric Flat Trolley for Transferring

Andere Producten
Wij zijn een professioneel bedrijf en veroorzaken vele verschillende reeksen staalframe aanhangwagens, de karren van de roloverdracht, karren op batterijen, kranen en veel andere verschillende soorten producten. Als u speciaal type nodig hebt, wordt de aanpassing ook goedgekeurd. Volgens uw eisen, kunnen wij verzekeren dat u met onze product en dienst zal worden tevredengesteld
Steel Coil Mill Rail Car Electric Flat Trolley for Transferring

Q &A
Zal een kar van de Overdracht een Goede Oplossing zijn?
Een goede vraag daar te stellen sinds is vele materiële behandelingsoplossingen op de markt! Welk één is de juiste keus? Voor aanzetten, zijn de overdrachtkarren beweegbare platforms die voor de horizontale beweging van materialen, assemblage, en andere punten worden gebruikt. Aandacht moet aan het gewicht van de lading en de reiseisen ten aanzien van de toepassing worden gegeven.
Welke Toepassingen van de Behandeling van het Product gebruiken de Karren van de Overdracht?
1.   Rollen (v-Groef dek)
2.   Tanks (grootte/stabiliteit voor uniform verdeelde ladingen)
3.   Assemblage (inrichtingswieg) voor een volledige bouwstijl of om een gedeeltelijk voltooid product naar de volgende post (tractoren, zware apparatuur machines) te verzenden
4.   De pendel van de gedeeltelijke montage van één lijn aan een andere lijn
5.   De kar van het onderhoud voor motoren en pompen
6.   De steun van de apparatuur (afstand houdendek) voor navigerende ladingen aan plaatsen met een installatiefaciliteit
7.   Materiële pendel voor staalbuizenstelsel (het vlakke decking met wachtsporen)
8.   Het opheffen platform voor assemblageproces (geïntegreerdee schroef-hefboom lijst)
9.   Het afgietsel van het zand (vlakte die decking)

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. LIU HUAN
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken