Guangdong, China
Zakelijk Range:
Elektrotechniek & Elektronica's
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek
Management System Certification:
ISO 9001
import & export mode:
Exportation via agency
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

Fiber Optic Cable, Fiber optisch Adapter, Glasvezelconnector fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Singlemode Koord van het Flard van de Vezel MPO Optische, De Aansluting van de Doos FTTH van de Beëindiging van de ..., Het Binnen EindVakje van de vezel voor Ftth- Project en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2016
Audited Supplier
 MTP/MPO Fan-out de Vezels van de Kabel LC 8/12/24
 MTP/MPO Fan-out de Vezels van de Kabel LC 8/12/24
  •  MTP/MPO Fan-out de Vezels van de Kabel LC 8/12/24
  •  MTP/MPO Fan-out de Vezels van de Kabel LC 8/12/24

MTP/MPO Fan-out de Vezels van de Kabel LC 8/12/24

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $10.0 - 30.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 5000PCS Per Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
R0605-01
Toepassing
Verbinding , Kunst , Sensor , Geneeskunde , Sonde
Materiaal Vorm
Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk
> 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte
100N <1000N
Kern
Multicore
Certificaat
RoHS , UL , CE , ISO9001 , VDE , CCC

Extra Informatie.

Handelsmerk
HOLIGHT
Verpakking
1PC/Bag
Standaard
Any length are available
Oorsprong
Shenzhen, China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
5000PCS Per Month

Beschrijving

MTP/MPO Fan-Out de Vezels van de Kabel LC 8/12/24

Beschrijving 


MPO/MTP de uitrustingenkabels zijn gewoonlijk verdeeld in drie types van mtp-MTP schakelaar, mTP-Gemeenschappelijke schakelaar en mTP-beveiligen Gesloten schakelaar LC, volgens verschillende die kleuren in SM worden verdeeld, MM. En 10G MM. De vezelkernen strekken zich van 8 uit tot 144.
De kabels van de Uitrusting worden MPO (MTP) aangeboden voor diverse toepassingen voor alle voorzien van een netwerk en apparatenbehoeften zoals 100 modules van de Jol met inbegrip van GVB, CFP2 en CFP4 reeks. Elk van onze MPO de uitrustingskabels (van MTP) voldoen aan normen CEI 1754-7 en TIA/EIA 604-5. Eigenlijk, behoort het tot een douaneproduct, tevreden vriendelijk e-mail uw vereisten aan ons!


Eigenschappen

· Met 12 vezel en 24 vezelMPO/MTO schakelaarnorm
· Beschikbaar in OS1/2, OM2, OM3 en OM4
· Beschikbaar in FC, LC, Sc, ST, MU, en MTP
· Heeft het interface opgepoetste type PC, UPC en APC
· Het gebruik van de steun in het vastmaken rechtstreeks aan zendontvangers 40/100G
· 100% fabriek, met testresultaten inbegrepen wordt getest voor elke assemblage die
· De opties van de polariteit zijn TIA stijl A, B, of C (de Methode B is standaard)
· Voor overgang van boomstambackbone assemblage naar het systeem van het vezelrek
· De afzonderlijke schakelaars worden hitte-genezen en gebruiken ceramische metalen kappen en kokers
· Fan-out vezels van schakelaars MPO/MTP in individuele simplex of duplex
· Gebruikt samen met frame (nul-U) of Gelijk zet 1RU panelen op, en direct verbind met de apparatuur van San
· Aangepast voor lengte, het wankelen, schakelaartype, doorbraakstijl, vezeltelling, en etikettering

 
MPO/MTP beë Indiging
TypeEnige wijze (APC poetsmiddel)Multi wijze (het poetsmiddel van PC)
De telling van de vezel8, 12, 24 enz. 8, 12, 24 enz.
Het type van vezelG652D, G657A1 enz. OM1, OM2, OM3, OM4 ENZ.
Het maximum Verlies van de ToevoegingNormElite Met beperkte verliezenNormElite Met beperkte verliezen
≤ 0.75 dB≤ 0.35 dB≤ 0.75 dB≤ 0.35dB
Het Verlies van de terugkeer≥ 55 dBN/A
Het werk Temperatuur- 40º C ~ 80º C- 40º C ~ 80º C
De Golflengte van de test1310nm850nm
De generische Beë Indiging van de Schakelaar
TypeEnige wijzeMultimode
UPCAPCPC
Max. Verlies van de Toevoeging≤ 0.3dB≤ 0.3dB≤ 0.3dB
Het typische Verlies van de Toevoeging0.2dB0.2dB0.2dB
Het Verlies van de terugkeer≥ 55dB≥ 65dB≥ 25dB
Het werk Temperatuur- 40º C ~ 80º C
De Golflengte van de test1310nm850nm
Alle HEREN SM zullen voor IL worden getest

Boven prestaties verwijst naar Optische standaardrangprestaties, is de flexibele specificatie beschikbaar aan pasvorm voor verschillende installatiebehoeften

MTP/MPO Fan-out Cable LC 8/12/24 Fibers
MTP/MPO Fan-out Cable LC 8/12/24 Fibers
MTP/MPO Fan-out Cable LC 8/12/24 Fibers

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. Sunny Hu
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken