Guangdong, China
Zakelijk Range:
Elektrotechniek & Elektronica's
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek
Management System Certification:
ISO 9001
import & export mode:
Exportation via agency
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

Fiber Optic Cable, Fiber optisch Adapter, Glasvezelconnector fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Singlemode Koord van het Flard van de Vezel MPO Optische, De Aansluting van de Doos FTTH van de Beëindiging van de ..., Het Binnen EindVakje van de vezel voor Ftth- Project en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2016
Audited Supplier
 Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC
 Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC
 Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC
 Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC
  •  Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC
  •  Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC
  •  Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC
  •  Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC

Telecommunicatie Sc/APC aan de Optische Hybride Adapter van de Vezel E2000/APC

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $0.2 - 0.4  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen, Cash
Havenplaats: Shekou, China
Productiecapaciteit: 100000PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
SCA/E2000A Hybrid Adapter
Certificaat
ISO , RoHS
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
R&M
Verpakking
1PC/Bag
Standaard
4.0g
Oorsprong
China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
100000PCS/Month

Beschrijving

De Naam van het product:   SC/APC aan de Optische Adapter van de Vezel E2000/APC 

TOEPASSINGEN


· De netwerken van de telecommunicatie
· De apparatuur van de test
· De netwerken van de gegevensverwerking
· LANs (de Netwerken van het Lokale Gebied)
· CATV en Metro

Eigenschap:

· Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies
· Hoge precisiegroepering
· Compact ontwerp
· Keus van huisvestingsvorm en kokermateriaal

Specificatie
Parameter      EenheidSc aan E2000
  SM          MM.
        PC        UPC      APC          PC
(Het Typische) Verlies van de toevoeging        DB        ≤ 0.2      ≤ 0.2      ≤ 0.2        ≤ 0.2
Het Verlies van de terugkeer        DB        ≥ 45      ≥ 50      ≥ 60        ≥ 30
Ruilbaarheid        DB  ≤ 0.2
Herhaalbaarheid        DB  ≤ 0.2
Duurzaamheid    Tijd  > 1000
Werkende Temperatuur        ° C    -40~75
De Temperatuur van de opslag        ° C    -45~85

FAQ

1. Bent u een fabrikant of een handelsbedrijf?

Wij zijn de fabrikant met de geschiedenis van 13 jaar

2. Wat is uw vezelmerk?

Ons vezelmerk omvat: YOFC, Corning, het Huis van de Vezel, j-Vezel, POFC

3. Wat is uw hoofdproduct?

Ons hoofdproduct is de Optische Schakelaar van de Vezel, de Optische Adapter van de Vezel, de Optische Demper van de Vezel, Koord van het Flard van de Vezel het Optische en de EindDoos van de Vezel, behalve dat hebben wij zeer goede prijzen voor een deel van vezelhulpmiddelen!

4. Hoe kunnen wij orde plaatsen?

Nadat wij overeenkomst over de productparameters maakten, zullen wij proformarekening voor uw bevestiging maken, toen wij uw vooruitbetaling (storting) wij zullen schikken de productie en de levering kregen  Als u uw eigen schipforwarder hebt, zullen wij uw schipforwarder aan leveringsgoederen gebruiken;   Als u schip geen forwarder hebt, kunnen wij hen door onze agenten scheepvaartmaatschappij verschepen die zeer concurrerende vrachtkosten kan aanbieden!

5. Wat is de kwaliteit voor uw product?

Elk van ons product is met uitstekende kwaliteit, beloven wij 100% rappelbeleid als zij ongeschikt zijn, kunnen wij het in ons contract schrijven!

6. Hoe schikt u het verschepen?

Oplossing A:   HOLIGHT behandelt alles.   De clië Nten moeten slechts lading in lokaal verzamelen of ladingslevering wachten aan hun bureau. Er zijn twee types van het verschepen beschikbare methodes, door overzees en door de lucht (Uitdrukkelijke koerier - FedEx/DHL/UPS/TNT/EMS, kunnen wij hen verschepen volgens uw uitdrukkelijke rekening of hen verschepen door ons agentenbedrijf, is de levertijd ongeveer vier dagen).                                                          
Oplossing B:   De clië Nten wijzen een Shenzhen toe logistisch bedrijf om het verschepen te doen, volgt HOLIGHT de instructies van het bedrijf en beë Indigt het verschepen

7. Hoe kunt u de levertijd waarborgen?

  1. Om de vertraging te vermijden, hebben wij een volledig en professioneel proceduresysteem van productie aan leveren en hebben rijke ervaring opgebouwd. Wij kunnen de strafbepaling in het contract voor de recente vertraging regelen

8. Wat is uw beste prijs voor uw passief vezel optisch product?

  Gebaseerd op de kwaliteit van onze producten en de geschatte hoeveelheid van uw. Wij zouden de grote beste passende prijs de hele tijd opgeven.

9. Wat is uw kwaliteitsbeheersing voor uw vezel optisch product?

1.   Bron Waarborg. Wij hebben onze eigen leveranciers op lange termijn van de samenwerkings grondstof. Alle producten zijn gediplomeerde ROHS en stellen het uitvoeren de kwaliteitsniveauvraag tevreden
2.   De Test van de kwaliteit. Het neemt het gehele proces van de grondstof aan afgewerkt product, zoals pakket, oppervlakte, fysieke test, optische test door. Zij zijn geteste 100%
3.   Optische Test. Onze producten worden strikt getest overeenkomstig de norm van CEI en ITU
4.   Wij hebben 30% vlektest door de Afdeling van de Verzekering van de Kwaliteit na de gebeë Indigde producten

  10. Waarom verkies Optische Vezel HOLIGHT om samen te werken?  

1.   Wij hebben prima lopende band en strikt kwaliteitsbewakingssysteem
2.   Wij hebben professioneel proceduresysteem en grote productiecapaciteit om snelle levering en op tijd verzending te waarborgen
3.   Wij kunnen de concurrerendste prijs verstrekken om uw begroting te ontmoeten
4.   Wij ontwerpen ook en vernieuwen de nieuwe die producten op onze rijke ervaring worden gebaseerd.
5.   Wij hebben professioneel team om de uitvoerige one-stop dienst voor u te verlenen


Gelieve altijd te voelen vrij om ons voor om het even welke vragen te contacteren, is het onze eer om bij de dienst van u te zijn!


Telecommunication Sc/APC to E2000/APC Fiber Optical Hybrid Adapter

Telecommunication Sc/APC to E2000/APC Fiber Optical Hybrid Adapter

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Ms. Sunny Hu
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken