HONEYWON INTERNATIONAL (HK) LIMITED

siliconenrubber verwarming, zonnepaneel, zonne-omvormers fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> anderen> Beste PLC van de Leverancier 1*16 SC/PC Splitser

Beste PLC van de Leverancier 1*16 SC/PC Splitser

Referentie FOB Prijs:
US $ 4,5  / Piece
MOQ: 500 Pieces
Betalingscondities: T / T, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 500000PCS/Month

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: HWCFS-007
  • Transmissie Medium : Multimode
  • Structuur : SC
  • Aantal Cores : Multi-Core
  • Ferrule endface : PC (UPC)
  • Vorm : Strip
  • Fabricageproces : Gegoten
  • Toepassing : Netwerk Apparatuur
  • Lichtbron TYPE : LED
  • Connector Type : SC-PC
  • Merk : OEM
Extra Informatie..
  • Trademark: Honeywon
  • Packing: Carton
  • Standard: CE, Rohs, LVD, EMC
  • Origin: Guangdong, China
  • HS Code: 8541402000
  • Production Capacity: 500000PCS/Month
Beschrijving

Beste Plc van de leverancier 1*16 Sc/pc Splitser

Toepassing:
* Telecommunicatiesysteem
* Het testen Apparatuur
* Systeem CATV
* Telecommunicatie op lange afstand
* LAN Systeem



Eigenschappen:
PC, UPC, APC beschikbare oppoetsen
De hoogte returen verlies
Laag toevoegingsverlies
Hoge betrouwbaarheid en stablity
Beschikbare singlemode/multimode vijand en simplex/duplex
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm beschikbare diameterkabel



De parameter van Techinique

Volgzaam met: RoHS/ISO-9001/IEC-61754/Telcordia-gr.-326-CORE


De Wijze van de vezel

SM

MM.

Het Type van schakelaar

FC, SC

ST, LC

FC, SC, ST, LC

Diameter

Φ0.9, Φ2.0, Φ3.0

Eind-gezicht het Eindigen

PC

UPC

APC

PC

UPC

APC

Toevoeging Loss (dB)

≤0.20

≤0.30

≤0.20

≤0.30

Rutern Loss (dB)

≥45

≥50

≥60

≥45

≥50

≥35

Ruilbaarheid (dB)

≤0.20

Herhaalbaarheid (dB)

≤0.10

Het werken Temperature (ºC)

- 40~+75

Opslag Temperature (ºC)

- 40~+85

Het werken Wavelength (NM)

1310, 1550

HONEYWON INTERNATIONAL (HK) LIMITED
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2010
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek, Trading Company