Jiangsu, China
Zakelijk Range:
Landbouw & voeding, Produceren & Verwerken Machine, Veiligheid & Bescherming
Soort Bedrijf:
Trading Company
Belangrijkste Producten:
Management System Certification:
ISO 9001

water vulmachine, bottelmachine fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De volledige Plastic Vullende Lijn van de Frisdrank van het ..., Voltooi a aan het Blazen van de Fles van het Huisdier van ..., kan de Kleine Fles 1000-3000bph 330ml de Verse Sinaasappel ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2019
Audited Supplier
 600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
 600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
 600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
 600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
 600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
 600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
 600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
  •  600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
  •  600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
  •  600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
  •  600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
  •  600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
  •  600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
  •  600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines

600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $15000.0 - 65000.0  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 10sets/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
HM
Type
Injection Blow Molding
Structuur
Horizontaal
Plastic Type
Thermoplastisch
Plastificeren Way
Screw Type
Spannen Way
Hydraulische & Mechanical
Automatisering
Automatisch
Geautomatiseerde
Computerized
Certificaat
CE , ISO9001: 2008

Extra Informatie.

Handelsmerk
Honor Machine
Verpakking
Wooden Package
Standaard
200-800m2
Oorsprong
China
Gs-Code
8477101010
Productiecapaciteit
10sets/Month

Beschrijving

600ton kleine Plastic het Vormen van de Slag van de Injectie van Flessen Apparaat/Machines
600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery
Specificaties
Het vormen van de injectie machine 
1. Big verbindingsstang ruimte en ontsproten gewichtscapaciteit 
2. Moste beroemde samenstellende delen 
de na-dienst 3. Perfect
EIGENSCHAPPEN
- Een verscheidenheid van tekst kan worden geschakeld
- Hand, halfautomatische en volledig automatische wijze
- Automatische beweging controle met alarm en foutendiagnose
- De functie van helling het plaatsen kan het begin en het einde van bewegingen plaatsen, zodat zoals verzekeren de vlotte beweging
 
HET SYSTEEM VAN DE CONTROLE
Het alle-digitale controlesysteem gebruikt specifiek controlemechanisme, veelvoudige de verwerkingsafdeling van cpu,
een multifunctionele automatische foutenopsporing, alarmsysteem, certificaten 99 vorm van
verwerkings procedures, met afstandsbedieninginterface. Het systeem is van hoge stabiliteit en
ontvankelijkheid. Het gebruikskleur LCD, mens van het systeem gemaakte interface voor gemakkelijke verrichting en
met een aantal peripheral interface
 
HYDRAULISCH SYSTEEM
Het geavanceerde hydraulisch systeemontwerp, door evenredige controle van druk, stroom bereikt snelle druk op verscheidene niveaus,
de snelheids omschakeling, de systeemconfiguratie is redelijk, stabiel en betrouwbaar. Het lawaai is minder dan 75 dB. Het middel
en de grote machine keurt een bidirectioneel patroon opgenomen klepsysteem goed om het systeem van stroom en snelheid van te verbeteren
de reactie, en maakt de gehele machine de beste prestaties bereiken
 
SERVO SYSTEEM
Na het ontvangen van de druk en stroominstructie van computercontrolemechanisme, zal de servobestuurder het met vergelijken
de daadwerkelijke druk en de stroom koppelen, en rectificeren het verschil terug door de roterende snelheid van de servomotor te controleren
Op deze wijze, is de controle van injectie het vormen niet alleen acurate maar ook snel, en repeatabillity van de producten
hoog eveneens.

600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery
600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery
600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery
600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery
600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery

600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery
MODELEenheid Hm-1000Hm-1320Hm-1400Hm-1650Hm-1800
DE EENHEID VAN DE INJECTIE  ABABABABAB
De diameter van de schroefmm36383840384042454548
Ontsproten (theoretische) grootteCm ³ 143180210228256280318362372420
Ontsproten gewichtg128162188205230252286326335378
De druk van de injectieMpa183164176160176160174151168148
Het tarief van de injectieg/s90989510095100135155142160
De verhouding van de schroef L/DL/D21.620.522.821.723.422.222.320.823.121.7
De snelheid van de schroefr. P. M0-1900-1900-1900-1900-180
De Diameter van de pijpSrmm1010101020
Het VASTKLEMMEN 
Het tonnage van de klemKN10001320140016501800
De slag van de knevelmm320350365405440
De Dikte van de vormmm150-400150-420150-420170-440180-470
Ruimte tussen verbindingsstangenmm385X350410X375428X386455X425480X460
De slag van de uitwerpermm125135140155155
Het tonnage van de uitwerperKN5050507070
Het aantal van de uitwerperStuk55555
De Diameter van het gatmm100100100125125
ANDEREN 
De macht van de hitteKW7.68.28.28.211
Max. PompdrukMPa1616161616
De motormacht van de pompKW1113131515
De Grootte van de klepmm1010101616
De afmeting van de machinem4.3X1.5X1.64.5X1.6X1.74.8X1.6X1.75.0X1.6X1.75.3X1.6X1.75
Het gewicht van de machinet3.43.94.255.5
De tankcapaciteit van de olieL180200220250250
 
MODELEenheid Hm-2050Hm-2300Hm-2600Hm-3000Hm-3400
DE EENHEID VAN DE INJECTIE  ABABABABAB
De diameter van de schroefmm45485052545656585860
Ontsproten (theoretische) grootteCm ³ 460525608658720770788845858918
Ontsproten gewichtg415472546592650690709760772826
De druk van de injectieMpa188165184170190178178166180168
Het tarief van de injectieg/s140159160176200215210226254272
De verhouding van de schroef L/DL/D2220.622.821.922.521.621.62122.221.5
De snelheid van de schroefr. P. M0-1800-1800-1800-1800-180
De Diameter van de pijpSrmm2020202020
Het VASTKLEMMEN 
Het tonnage van de klemKN20502300260030003400
De slag van de knevelmm445480530560580
De Dikte van de vormmm190-470200-510200-550220-600270-650
Ruimte tussen verbindingsstangenmm490X464510X510554X554580x580640X640
De slag van de uitwerpermm155155160160160
Het tonnage van de uitwerperKN7070708080
Het aantal van de uitwerperStuk599913
De Diameter van het gatmm125160160160160
ANDEREN 
De macht van de hitteKW11.611.615.515.517.5
Max. PompdrukMPa1616161616
De motormacht van de pompKW1718.5252530
De Grootte van de klepmm1616161625
De afmeting van de machinem5.4X1.6X1.755.7X1.8X2.06.1X1.7X1.86.5X1.8X1.86.7X2.0X1.9
Het gewicht van de machinet66.58910.8
De tankcapaciteit van de olieL270300350370400
 
MODELEenheid Hm-3850Hm-4500Hm-4800Hm-5200Hm-5500
DE EENHEID VAN DE INJECTIE  ABABABABAB
De diameter van de schroefmm63657375767882858590
Ontsproten (theoretische) grootteCm ³ 1120119215901680176618602200236024182710
Ontsproten gewichtg1008107214301512159016701980213022002466
De druk van de injectieMpa175165160152158150160149167149
Het tarief van de injectieg/s320340358378398420465500482541
De verhouding van de schroef L/DL/D22.72221.220.620.720.220.519.82119.8
De snelheid van de schroefr. P. M0-1603800-1600-1500-150
De Diameter van de pijpSrmm200-180202020
Het VASTKLEMMEN 
Het tonnage van de klemKN38504500480052005500
De slag van de knevelmm660700710730820
De Dikte van de vormmm280-680280-710280-750290-780350-820
Ruimte tussen verbindingsstangenmm680X680720X720750X720770X740810X810
De slag van de uitwerpermm160160180200210
Het tonnage van de uitwerperKN8085125125150
Het aantal van de uitwerperStuk1313131313
De Diameter van het gatmm160160200200200
ANDEREN 
De macht van de hitteKW17.520.523.428.133
Max. PompdrukMPa1616161616
De motormacht van de pompKW303715+2518.5+2555
De Grootte van de klepmm2525patroon klepDe Klep van de patroonDe Klep van de patroon
De afmeting van de machinem7.0X2.2X2.07.3X2.3X2.48.3X2.2X2.28.6X2.2X2.258.6X2.2X2.7
Het gewicht van de machinet11.513.816.32023
De tankcapaciteit van de olieL4004506007501000
Als u meer dan hm-5500 model nodig hebt, moet u worden aangepast

600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery
600ton Small Plastic Bottles Injection Blow Molding Device/Machinery

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Ada
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken