Hong Kong Garchy Technology Co., Limited

modules, vezeloptica, Kabels fabrikant / leverancier in China.

Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen
Home> Product List> Communicatiemodule> SFP-10g-ER de Optische Modules van de Zendontvanger

SFP-10g-ER de Optische Modules van de Zendontvanger

Referentie FOB Prijs:
US $ 198,00  / Piece
MOQ: 1 Piece
Betalingscondities: T / T
Havenplaats: Shenzhen, China
Productiecapaciteit: 200/Year

Beschrijving

Basic Info
  • Model No: SFP-10G-ER
  • Gebruik : Computer
  • Support Network : Ethernet
  • Informatie inhoud : Gegevens
  • Certificaat : CE , GS
  • Conditie : Nieuw
Extra Informatie..
  • Trademark: Cisco
  • Packing: 1
  • Standard: 1550-nm wavelength
  • Origin: Malaysia
  • Production Capacity: 200/Year
Beschrijving

De Module van Cisco 10GBASE-ER SFP+ voor SMF, 1550 NMgolflengte, de prijs is overeen te komen

Hong Kong Garchy Technology Co., Limited
Chongqing , China
Heeft Geregistreerd in : 2016
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek

Productlijst