Jiangsu, China
Zakelijk Range:
Auto Onderdelen, Bouw & Decoratie Materialen, Elektrotechniek & Elektronica's, Industriële ...
Soort Bedrijf:
Fabrikant
Management System Certification:
ISO 9001, IATF16949
Belangrijkste Markten:
North America, South America, Eastern Europe, Southeast Asia, Africa, Oceania, Mid East, ...
OEM / ODM Beschikbaarheid /:
Yes

Motor Starter, Denso starter, automatische starter fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De nieuwe OEM Startmotor Qd100c3 19893 van de Diesel Motor ..., 24V de Startmotor van de Motor van de 5.5kwVrachtwagen ..., Startmotor Lester 17728 voor Auto en Lichte Vrachtwagen ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2015
Audited Supplier
 Automatische Aanzet 28100-2624, 03555020019 van de Aanzet 4.5kw 24V Hino van de Auto

Automatische Aanzet 28100-2624, 03555020019 van de Aanzet 4.5kw 24V Hino van de Auto

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-999 Piece US $45
1,000+ Piece US $30
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union, PayPal
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 100000 Sets

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
19956
driving Type
Vertraging
Controle systeem
Elektromagnetische-Operated
DC Form
Gemeenschappelijke Starter Motor

Extra Informatie.

Handelsmerk
Xingyao Starter
Verpakking
Nuetral Packing or as Per Cutsomer
Standaard
24V 4.5kw 12T, 4.5kw 24V 11t Ccw
Oorsprong
Changzhou, China
Gs-Code
851180000
Productiecapaciteit
100000 Sets

Beschrijving

1.Starter - Nippondenso OSGR

4.5kW/24 volt, CW, 11-tand Pignon

Gebruikt op: Hino J08C



2.Part aantal: 28100-2624, 0355-502-0019, 0355-502-0040

3.MOQ: 20PCS

4.Warranty: 1 jaar


90% vervangstukken zelfproductie

27 jaar beroemde merkOEM fabrieks
Automatic Car Starter 4.5kw 24V Hino Starter 28100-2624, 03555020019Automatic Car Starter 4.5kw 24V Hino Starter 28100-2624, 03555020019
Verwijzing:
 
OEMVERWIJZING
HINO281002326A
HINO281002327E
HINO281002622B
HINO281002623
HINO281002624
HINO2810078063
SAWAFUJI3505020217
SAWAFUJI3505020512
SAWAFUJI3555020012
SAWAFUJI3555020013
SAWAFUJI3555020014
SAWAFUJI3555020015
SAWAFUJI3555020016
SAWAFUJI3555020052
 
Automatic Car Starter 4.5kw 24V Hino Starter 28100-2624, 03555020019
Automatic Car Starter 4.5kw 24V Hino Starter 28100-2624, 03555020019
Het profiel van het bedrijf:
Co. van de Motor van Xingyao van Jiangsu, Ltd

Ervaringen:
Gevestigd in 1988, zich concentreert op aanzetten 27 jaar

Plaats:
Gevestigd in Changzhou, Jiangsu, China. (Nabijgelegen Shanghai)

Hoofd Producten:
Beroeps in de productie van autoaanzetten, dieselmotoraanzetten en toebehoren

Hoofd Markt:
Haar producten leveren aan vele grote diesel fabrieken thuis, zoals Changchai, Quanchai, enz. Ook uitvoerend naar Zuidoost-Azië, Amerika en andere gebieden

Het sterke Niveau van de Productie R&D:

Meer dan 300 werknemers, 18 ingenieurs, 20 reeksen experimentele installatie, de inspectieapparatuur van de 60 reeksenkwaliteit. Jaarlijkse capaciteit meer dan 1, 000, 000 reeksen

Certificaten:

ISO9001, TS16949 kwaliteitssystem.SGS verklaard bedrijf

Filosofie:

De " wetenschap en de Technologie " maken concurrerende producten, maakt de kwaliteit klanten tevreden

Het werk Beleid:

" Vooruitgang, bijdrage, creativiteit, correctheid en concurrentievermogen ".

Sociale Bijdrage:
" Hoogste Tien Belastingbetalers „aan de overheid 5 jaar

Onze beelden van ontwikkelingsmachines voor uw verwijzing
Wij zijn bereid om nieuwe aanzetten voor klanten te ontwikkelen
Welkom om ons voor samenwerking te contacteren.
Automatic Car Starter 4.5kw 24V Hino Starter 28100-2624, 03555020019


FAQ:

1.Are u een vervaardiging?

Ja, zijn wij vervaardiging 27 jaar

2.What is uw MOQ?

Voor de aanzet wij voorraad hebben, kunt u een steekproef voor kwaliteit het controleren zelfs kopen
Als wij die dagelijks punten, voor sparen uw verzending veroorzaken laden, MOQ 20-70sets.

3.What is uw pakket?

Wij kunnen de uitvoervakje of vanaf uw verzoek gebruiken

4.What is uw productietijd?

Voor de regelmatige punten, kunnen wij binnen 30 dagen nog sneller leveren die dit keer als wij elke dag produceren
Voor de punten die wij hebben moeten om veroorzaken, kunnen wij in 3 maanden eindigen

5.What is uw werktijd?

Wij zullen uw onderzoek in 1 uur op werktijd antwoorden. Als niet werktijd, wij u in 8 uren zullen antwoorden

6.  Hoe ongeveer het pakket?

     Over het algemeen voeren wij product met neutrial bruin of uit verfdoos
     zeker doen wij ook het pakket van cliënten of origineel pakket voor elk product volgens de eis van cliënten nadat onze cliënten ons hun verpakkingsontwerp geven



Welkom om onze fabriek te bezoeken!
Welkom om onderzoek naar ons te verzenden!


Oprecht hoop kunnen wij partner worden

Contacteer me voor citaat:
Automatic Car Starter 4.5kw 24V Hino Starter 28100-2624, 03555020019

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Wen
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken