Shanghai, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Belangrijkste Producten:
Management System Certification:
Anderen
Aantal Werknemers:
20
year of establishment:
2014-10-10

Wasserij Machine fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De industriële 15kg Prijs van de Wasmachine, De Wasmachine van het hotel en de Drogere Drogere Machine ..., De commerciële 25kg Automatische Wasmachine van de Wasserij en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2018
Audited Supplier
 De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
 De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
 De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
 De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
 De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
 De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
 De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
  •  De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
  •  De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
  •  De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
  •  De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
  •  De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
  •  De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop
  •  De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop

De automatische Drogere Machine van de Wasserij voor Verkoop

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-9 Piece US $1,800
10+ Piece US $1,500
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 100

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
HG-15
Aangepaste
Aangepaste
Materiaal
Metaal
Toepassing
School , Hosipital
Staat
nieuwe
Certificering
ISO9001 , CE
Aftappen Way
Ontvochtiging
Brandstof
Elektrisch
Operatie modus
Full-Automatic Control
Hoedanigheid
10-30kg

Extra Informatie.

Handelsmerk
WEINASI
Verpakking
Cartons and Wooden Cases
Standaard
1730mmx1150mmx1100mm
Oorsprong
Shanghai
Gs-Code
8451290000
Productiecapaciteit
100

Beschrijving

Eigenschappen:
 
  1. Het wordt gecontroleerd door microcomputer automatisch, de droogtijd, het drogen de temperatuur en het koelen de tijd zouden onder a kunnen worden geplaatst varië Ren van programma, geschikt om kleren met verschillend soort te drogen  materiaal;
 
  1. De binnen pot wordt gemaakt van roestvrij staal SUS304, kan slijtage en scheur van kleding verminderen en zijn dienst verlengen  het leven;
  2. De machine is stabiel wanneer werken, met met geringe geluidssterkte, eenvoudig om, met het hoge verwarmen worden gewerkt efficiency, zeer snel om, met grote openingsdeur en brede mening worden verwarmd spiegel, gemakkelijk en snel om te nemen kleren uit  het

Technische parameter:

 
Model  Hg-15Hg-30Hg-50Hg-100
Geschatte capaciteit (Maximum)kg153050100
Het volume van de trommelLt. 29860010002000
De tijd van klerenmin40-6040-6040-6040-60
De macht van de motorkW0.550.752.23
De macht van de verwarmer (straalkacheltype)kW16273828
De levering van de machtv380380380380


Externe afmeting
H1600197022102600
D1050143017601900
W840106013301800
Het gewicht van de machinekg3004808001200
Automatic Laundry Dryer Machine for Sales

Automatic Laundry Dryer Machine for Sales
Automatic Laundry Dryer Machine for Sales
Automatic Laundry Dryer Machine for Sales
Automatic Laundry Dryer Machine for Sales
Automatic Laundry Dryer Machine for Sales


 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Carol
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Neem contact op met de leverancier

mevrouw. Carol
Marketing Department
Marketing Manager