Guangdong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Aantal Werknemers:
70
year of establishment:
2009-11-11

politie-uniform, veiligheid uniforme, legeruniform fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Eenvormig van de AntiRel van de Functie van het lichaam ..., De militaire Helm van de Veiligheid van het Leger van het ..., Militaire Schoenen van Camo van de Veiligheid van de Mensen ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2011
Audited Supplier
 Militaire Eenvormig van Bdu van de Camouflage van de Olijf van het Toestel van de Veiligheid van het Leger van mensen Tactische Groene (bdu-TIB)
 Militaire Eenvormig van Bdu van de Camouflage van de Olijf van het Toestel van de Veiligheid van het Leger van mensen Tactische Groene (bdu-TIB)
  •  Militaire Eenvormig van Bdu van de Camouflage van de Olijf van het Toestel van de Veiligheid van het Leger van mensen Tactische Groene (bdu-TIB)
  •  Militaire Eenvormig van Bdu van de Camouflage van de Olijf van het Toestel van de Veiligheid van het Leger van mensen Tactische Groene (bdu-TIB)

Militaire Eenvormig van Bdu van de Camouflage van de Olijf van het Toestel van de Veiligheid van het Leger van mensen Tactische Groene (bdu-TIB)

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
300 Pieces US $15.0 - 27.5  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Huangpu, China
Productiecapaciteit: 30000set/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
BDU-TIB
Materiaal
Katoen
Kenmerken
Waterdicht , Rip-Stop
Type
Vacht
Functie
Comfortabele
Geslacht
Unisex
Age Group
Volwassenen
Lengte
Midden Broek
Dikte
Normaal
Gebruik
Militaire
Seizoen
Lente / Herfst

Extra Informatie.

Handelsmerk
KMS
Verpakking
56*41*32cm; 20sets/CTN
Standaard
T/C 65/35; Ripstop fabric 20x16, 104x55; 215G/M2
Oorsprong
GUANGZHOU CHINA
Gs-Code
62032200
Productiecapaciteit
30000set/Month

Beschrijving


Product Informations
KleurBos camo;   Zwart;   Groene olijf;   Camo drie van de woestijn kleur; Digitale camo van de woestijn;   Kaki. (Om het even welke kleur volgens uw vereiste) 
Grootte - M, L, XL, 2XL, 3XL
Stof- T/C 65/35;   De stof 20x16, 104x55 van Ripstop;   215G/M2
Pakket:   56*41*32cm;   20sets/ctn                                                                                                                                           

  De Grootte van het product  Grafiek (eenheid: Cm)                                                                                                         
GrootteMLXL2XL3XL
Hoogte175cm180cm185cm190cm195cm
Borst118123128133138
Achter Lengte van Centrum77.579.581.583.585.8
Bodem118123128133128
Schouder50.552.554.556.558.5
Koker61.562.563.564.565.5
Manchet (van een koker)3436384042
Taille95100105110115
Heup116121126131136
Lengte109111113115117
Binnen7879808182
Voor Stijging3536373839
Backrise4546474849
Voet (1/2)4446485052
Dij (1/2)36.637.83940.241.4

Beschrijving
Overhemd
1. Genaaide aan militaire specificatie
2. Het militaire rang pocketing
3. Het potloodzakken van de borst
4.2-stuk dubbel-versterkte ellebogen
5. Felled zijnaden en kokers
6. Regelbare kokerknopen
Broek
1. Vier zakkleppen
2. Vier knoopvlieg
3. Dubbel-teugel gedwongen seat& Knee
4. Regelbare de staafkopspijkers van taillelusjes with4
5. Het nylon drawstring bedelt closares
6. Felled inseam, outseam& Seat naad

Onze Fabriek
Men's Tactical Army Safety Gear Olive Green Camouflage Bdu Military Uniform (BDU-TIB)
Men's Tactical Army Safety Gear Olive Green Camouflage Bdu Military Uniform (BDU-TIB)
Men's Tactical Army Safety Gear Olive Green Camouflage Bdu Military Uniform (BDU-TIB)


Contacteer ons
Als u om het even welke vragen hebt, gelieve ons te contacteren
Adres: De bouw A, Shimabao Industrieel District, Junhe Straat, Guangzhou
Tel.: 86-020-36355726


 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Harry Dong
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken