Shenzhen Lanmexx Technologies Co., Ltd.
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 4 Producten)

lange overdracht 120km zendontvanger 2.5G DWDM SFP

1 ...

Referentie FOB Prijs: US $ 100.0-199.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Compatibel systeem sFP-10G-BXD-80km van Cisco SFP+ Zendontvanger Bidi 10G 1490nm/1550nm SFP+ 80km SFP Module ...

Referentie FOB Prijs: US $ 1130.0-1280.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Huaweisfp van de Vezel 2.5G 80km DWDM SFP van schakelaars Dubbele module ...

Referentie FOB Prijs: US $ 250.0-350.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Huaweisfp van de Vezel 2.5G 80km DWDM SFP van schakelaars Dubbele module ...

Referentie FOB Prijs: US $ 250.0-350.0 / Piece
MOQ: 1 Piece

Shenzhen Lanmexx Technologies Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2018
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek, Trading Company

Productlijst