Ouyu Optoelectronic Technology Co., Ltd.
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 5 Producten)

Diverse adapters van TOffers als FC/APC, ST/APC, Sc, LC, E2000 en meer
De algemene en speciale adapters ...

MOQ: 100 Pieces
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber

Contact Opnemen

De de vezel optische kabel van Sc is beschikbaar in beide enige wijze, multi-mode versies en is volledig ...

MOQ: 100 Pieces
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC

Contact Opnemen

De FC vezel optische kabel is beschikbaar in beide enige wijze, multi-mode versies en is volledig ...

MOQ: 100 Pieces
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: FC

Contact Opnemen

WModel: LC
De Goedkeuring van het product: TAI ER
Korte Beschrijving: Goede verenigbaarheid; ...

MOQ: 1.000 Pieces
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: LC

Contact Opnemen

Model: Sc
De Goedkeuring van het product: TAI ER
Korte Beschrijving: Goede verenigbaarheid; ...

MOQ: 1.000 Pieces
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC

Contact Opnemen
Ouyu Optoelectronic Technology Co., Ltd.
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2012
Soort Bedrijf : Fabrikant/fabriek, Trading Company

Productlijst