Computer Numerieke Controle Pers Veer Machine Veer Vormmachine
Contacteer leverancier
Producthoogtepunten
- CNC-technologie zonder nokkenas: Biedt een snelle instelling en eenvoudige programmering dankzij voorgeprogrammeerde standaardvormen voor veren.
- Hoge precisiebesturing: Uitgerust met 5 servomotoren, industriële computerbesturing en een micro-impuls handrad voor nauwkeurigheid.
- Flexibele asconfiguratie: Aantal assen kan worden aangepast, met standaardopties van 6, 10 of 12 assen.
- Geavanceerde veiligheidsfuncties: Omvat veiligheidssensoren, positie sensoren en automatische stop bij programmeerfouten.
- Gebruiksvriendelijke interface: Moderne touchscreenbediening met grafische software voor vereenvoudigde bediening.
- Uitgebreide OEM/ODM-mogelijkheden: Ondersteunt volledige aanpassing, van prototypes, ontwerpen tot kleine wijzigingen.
- Breed compatibiliteitsbereik voor draden: Verwerkt draaddiameters van 0,5 mm tot 8 mm, met een maximale buitendiameter tot 120 mm.
- 1-jarige garantie: Dekking voor mechanische defecten, met after-sales service gedurende één jaar.
Productkenmerken
- Maatwerk
- Beschikbaar
- After-sales service
- aftersales-service
- Controle Type
- CNC
- Model NR.
- ST28-12R
- As Count
- aangepast
- Garantie
- 1 Jaar
- draaddiameter
- 0.5 mm
- max. rest
- 120 mm
- materiaalsoort
- veerstaal (zoals 70#, 65mn, 55sicr)
- meervoudige asconfiguratie
- gemeenschappelijk 10-axis of 12-axis
- Transportpakket
- houten behuizing
- Specificatie
- 1600*2600*2100 mm
- Handelsmerk
- verbinding
- Oorsprong
- China
- Gs-Code
- 84633000
- Productiecapaciteit
- 200
Verzenden
- Transportkosten:
- Neem contact op met de leverancier over de vrachtkosten en de geschatte levertijd.
Online Handelsbescherming
- Betalingsgarantie
-
Platform-beschermde betalingen met terugbetalingsondersteuning voor in aanmerking komende orderproblemen
- Platformlogistiek
- Duidelijker zendingtracking met platformondersteunde logistiek
- Inspectiedienst
- Optionele pre-shipment inspectie voor kwaliteits- en kwantiteitscontroles
- Nazorg & Geschiloplossing
- Platformondersteunde geschiloplossing, inclusief terugbetalingen of retouren indien van toepassing
Alleen bestellingen die via Made-in-China.com Secured Trading zijn geplaatst en betaald, komen in aanmerking voor betalingsbescherming en de bijbehorende platform services.
Productafbeeldingen van Computer Numerieke Controle Pers Veer Machine Veer Vormmachine
Vind Vergelijkbare Producten
Beschrijving
Might & Joint Spring Machinery--Professional voor Camless CNC Spring machine meer dan 20 jaar, de leider voor Camless CNC Spring machine Industry.
Bedrijfsprofiel:
Might & Joint (Dongguan Might Precision Machinery Co., Ltd) is professioneel in het onderzoeken, ontwikkelen, produceren en verkopen van Camless CNC-veermachines. Zijn huidige toonaangevende producten, waaronder CNC Versatile Spring Forming machine & CNC Compression Spring machine & Automatische 3D/2D draadbuigmachine, de draadmaat is 0,15 mm tot 20,0 mm.

Productspecificatie :
- 5 servomotoren, industriële computergestuurd, die een betrouwbare regeling garanderen.
- Grafische en gebruiksvriendelijke software vereenvoudigt het programmeren.
- De bediening zonder nokkenas zorgt voor een snelle en eenvoudige installatie.
- Een handwiel met micropuls voor eenvoudige installatie en programmering.
- Het computersysteem stopt het apparaat als een programmeerfout de mogelijkheden van de machine-instellingen overschrijdt.
- De diagnose op het scherm toont de alarmstatus en de vereiste corrigerende maatregelen.
- Standaard veervormen zijn voorgeprogrammeerd voor eenvoudige installatie.
- O.D.-regeling is een standaardfunctie.
- Geavanceerde bedieningsinterface met touchscreen voor eenvoudige bediening.
- Programmeerbare luchtventielen zorgen voor flexibele pneumatische toepassingen.
- Inclusief beveiligingssensor en positiesensor.
- USB-interface voor gegevenstoegang, handig voor het maken van back-ups van programma's en productiebeheer.
| Model | JTC960 |
| Min. Draadinvoerwaarde | 0.01 |
| Assen-nummer | 6-assig |
| Max. Draadinvoerwaarde | 10000 MM |
| Draaddiameter | 2.0 mm |
| Max. Draadinvoersnelheid | 80 M/min. |
| Max. Invoerlengte | onbeperkt |
| Totaal uitgangsvermogen van servomotoren | 42,5 KW |
| Ingangsvoeding | 380 V/50 HZ/3 PH |
| Regelsysteem | zelfontwikkeld systeem |
| Sonde nr. | 2 |
| Netto lengte | 1600 MM |
| Netbreedte | 2600 MM |
| Netto hoogte | 2100 MM |
| Nettogewicht | 4800 KGS |
Over de leverancier
Deze leverancier is gecontroleerd door SGS. Verifieer het rapport op de officiële website van SGS met ID QIP-ASR252473. Items die zijn gemarkeerd met "" zijn gecertificeerd.
Bedrijfsprofiel
Might & Joint Spring machine Company, opgericht in 2012, is een wereldwijde professionele fabrikant van CNC-apparatuur voor veermachines en aanvullende producten. Het werkt op de lange termijn samen met buitenlandse deskundigen en binnenlandse hogere academies en integreert de test, het wetenschappelijke onderzoek en de ontwikkeling van de lentemachines in een geheel. Bovendien is het een van de grootste belangrijke productiebases voor computervoorjaarsmachines in China geworden.
De belangrijkste producten zijn CNC-veerwikkelmachines, automatische verenwikkelmachines, verendraaimachines, verenmaalmachines, Backfire-ovens en -ontkrultoestellen, waaronder meer dan dertig varianten.
Onze voordelen:
1. Een complete productielijn van ontwerp, gietwerk, afwerkingsbewerkingen, gereedschap, controle, testen, debuggen en verpakken.
2. Een complete set producten voor het verwerken van de veren van 0,15 mm tot 20 mm, alsmede aanvullende producten.
Een krachtige ontwikkelings- en ontwerpcapaciteit. Onze eigen matrijssworkshop stelt het bedrijf in staat om gemakkelijk aan OEM/ODM-projecten te werken.
Kwaliteit allereerst is QA/QC een van de belangrijkste afdelingen in ons bedrijf.
5. Meer dan 100 geschoolde werknemers, 20 technici en een groep van 10 ingenieurs.
6. Belangrijkste markt: Europa, VS, Korea, Turkije, Argentinië, Maleisië, Singapore, India, Japan, Verenigd Koninkrijk, enz.
7. We hebben een klantgericht kwaliteitsmanagementsysteem opgezet, duurzame innovatie versterkt en de after-sales services verbeterd.
8. Het grootste deel van het uit Taiwan ingevoerde hulpmiddel, Japan, voldoet aan de FDA-certificering.
Ons kwaliteitsprincipe is "kwaliteit voorop, klant voorop"!
Wetenschap en technologie creëren de toekomst, ′ Might & Joint ′ zal altijd bij u zijn!
Over onze fabriek & Bedrijfsachtergrond
-
Soort bedrijf
- Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
- Adres
- No. 69, Shangnan Road, Shangjiao Dongguan
-
Plantengebied
- 1700 Vierkante Meter
-
Aantal Werknemers
- 45
-
Maatschappelijk Kapitaal
- 12,000,000 RMB
-
Betalingsvoorwaarden
- LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union, Betaling van een klein bedrag
-
Internationale Handelsvoorwaarden (Incoterms)
- FOB, CIF, CFR, EXW
-
Gemiddelde Doorlooptijd
- Doorlooptijd Hoogseizoen: Binnen 15 Werkdagen, Doorlooptijd Buiten Het Seizoen, Binnen 15 Werkdagen
-
Dichtstbijzijnde Haven
- Shenzhen port
-
Minimale Bestelhoeveelheid
- 1 PC
-
Partners in de toeleveringsketen
- 20
Onze productiecapaciteit & Technische expertise
-
Hoofd Producten
- Lente Machine, Lente Wikkelen Machine, Lente Vormen Machine, Lente Buigen Machine, Rechtzetten Machine, Camloze Machine, Draad Buigen Machine, 3D Draad Buigen Machine
-
Productielijnen
- 1
-
Productiemachines
- Milling Machine, Polishing Machine, Grinding Machine, Cutting Machine
-
QA/QC-inspecteurs
- 2 people
-
Inspectietype voor Afgewerkte Producten
- 100% inspectie(Visuele inspectie & Functie-inspectie)
-
Inspectiemethode voor afgewerkte producten
- Hebben instructies en volgen deze consequent op
-
Aanpassingsopties
- Maatwerk vanaf monsters, Maatwerk vanuit ontwerpen, Volledige Aanpassing, Kleine aanpassingen, Flexibele aanpassing
-
ODM-service beschikbaar
- Ja
-
OEM Service Beschikbaar
- Ja
-
R&D Ingenieurs
- 3 people
-
Traceerbaarheid van Grondstoffen
- Ja
Onze branche-ervaring & Wereldwijd bedrijfsrecord
-
Jaar van Oprichting
- 2013-08-27
-
Jaar Exporteren
- 12 Yesrs
-
Belangrijkste Markten
- Domestico
-
Herhaalde koperskeuze
- 30%~50%
-
Aantal Buitenlandse Handelspersoneel
- 2
-
Overzeese Agent/Filiaal
- Nee
-
Nieuwe producten gelanceerd in het afgelopen jaar
- Ja
Onze certificeringen, normen & Erkenning in de branche
-
Samengewerkt met Fortune 500
- Nee
FAQ
- Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
- De minimale bestelhoeveelheid is 1 stuk.
- Ondersteunt de machine aanpassingen?
- Ja, wij bieden OEM- en ODM-services, inclusief volledige aanpassingen op basis van samples of ontwerpen.
- Wat is de garantieperiode?
- Wij bieden een garantie van 1 jaar op de machine.
- Wat is de doorlooptijd voor de productie?
- De gemiddelde doorlooptijd is binnen 15 werkdagen, zowel tijdens piekperiodes als tijdens rustige periodes.
- Welke betalingsvoorwaarden worden geaccepteerd?
- Wij accepteren LC, T/T, D/P, PayPal, Western Union en betalingen voor kleine bedragen.
- Wat is het bereik van de ondersteunde draaddiameters?
- De machine ondersteunt een draaddiameterbereik van 0,5 mm tot 8 mm, met een maximale buitendiameter van 120 mm.
- Hoeveel assen heeft de machine?
- Het aantal assen is afhankelijk van de configuratie, waarbij veelvoorkomende configuraties 6, 10 of 12 assen zijn.
- Wat zijn de eisen voor de stroomvoorziening?
- De benodigde stroomvoorziening is 380V/50HZ/3PH.
Stuur uw aanvraag naar deze leverancier
Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken
-
US$ 5.000,00 / Set
-
US$ 99.999.999,9999 / Set
-
US$ 35.000,00-100.000,00 / Set
-
US$ 35.000,00-100.000,00 / Set
-
US$ 35.000,00-100.000,00 / Set
-
US$ 99.999.999,9999 / Set
-
US$ 99.999.999,9999 / Set
-
US$ 99.999.999,9999 / Set
Zoek vergelijkbare producten op categorie
- Startpagina leverancier
- Producten
- veermechanisme/machine met samengeperste veer
- Computer Numerieke Controle Pers Veer Machine Veer Vormmachine
Populaire Zoekopdrachten
- Machinewerktuigen
- Maakmachine Fabrieken
- CNC-machine Fabrieken
- Metaalveer Fabrieken
- Lente Deel Fabrieken
- Minerale lente
- Koop 9axis veerwikkelmachine in bulk
