• Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Luchtgeblazen glasvezelkabel
  • Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Luchtgeblazen glasvezelkabel
  • Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Luchtgeblazen glasvezelkabel

Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Luchtgeblazen glasvezelkabel

Toepassing: Verbinding
Certificaat: RoHS, ISO9001
Handelsmerk: NECERO
Oorsprong: China

Neem contact op met de leverancier

Miss necero
Diamant Lid Sinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Beschrijving

GCY Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Luchtgeblazen glasvezelkabel

Wij zijn 20 jaar fabrikant van glasvezelkabels.
Welkom bij de rondleiding door de fabriek!
Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Air Blown Fiber Optic Cable

 

Lucht geblazen

1-12 kernen
Speciale buisvullingsmiddelen zorgen voor een cntische bescherming van vezels
8-core single mode G657A Unitube Micro luchtgeblazen vezel optische kabel

 

 

  Demping:

 

G. 202

G. 205

50 μm

62.5 μm

Demping

(+20°C)

bij 850 nm

 

 

≤3, 0 dB/km

≤3, 0 dB/km

bij 1300 nm

 

 

≤1.0 dB/km

≤1, 0 dB/km

bij 1310 nm

≤0, 36 dB/km

≤0, 4 dB/km

 

 

bij 1550 nm

≤0, 22 dB/km

≤0, 23 dB/km

 

 

Bandbreedte

(Klasse A)

bij 850 nm

 

 

≥500 MHz/km.

≥200 MHz/km.

bij 1300 nm

 

 

≥1000 MHz/km.

≥600 MHz/km.

Numerieke opening

 

 

0.2±0, 015 NA

0.275±0, 015 NA

Kabeluitschakelgolflengte: 6 cc

≤1260 nm

≤1480 nm

 

 

Productbeschrijving

 

 

Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Air Blown Fiber Optic Cable

Meer producten

Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Air Blown Fiber Optic Cable

Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Air Blown Fiber Optic CableGcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Air Blown Fiber Optic CableGcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Air Blown Fiber Optic Cable 

Gcy Mini Type 8 Core Single Mode G657A Unitube Micro Air Blown Fiber Optic Cable
 

 

VEELGESTELDE VRAGEN

1. Bent  U  De  Echte  Fabriek?

Ja, we  Zijn  De  Echte  Fabriek  Met een geschiedenis van 20 jaar  .

 

Wat  Is  Uw  Merk vezels ?

Vezelmerken    Waaronder  : NECERO, HANXIN, MECABLE

 

Wat  Zijn  Uw  Belangrijkste  Producten?

Glasvezelkabels voor gebruik buitenshuis      ;   Glasvezelkabels voor gebruik binnenshuis      ; FTTH  -valkabels  ;   ADSS;

  Gepantserde    Patchkabels voor binnen    , glasvezelkabel  ;   Optische  Patchkabels    SC/LC/FC/ST;   Optische    Patchkabel MTP/MPO  .

 

4. Periode van garantie van de kwaliteit van het product     ?

25  Jaar  Garantie  Voor  Glasvezelkabel    

 

Heeft  U    Een certificaat  Voor  Grondstoffen ?

We  Bouwen  Langdurige  Samenwerking    Op met  Gekwalificeerde  ISO9001,   ROHS    -grondstoffenleveranciers    .

 

Wat  Is  Uw  Levertijd ?  

Binnen  24  Uur  Voor  30 KM  Normale  Soorten    Glasvezelkabels    ;

  1  ~2  Dagen  Voor  Glasvezelpatchkabels        Met  10000  Connectors.

 

MOQ:   Wat  Is  Uw  Minimum  Hoeveelheid?

MOQ  Voor  Glasvezelkabels    :   1 KM.

Er    Is geen  MOQ    Vereist voor  Glasvezelpatchkabels      , omdat  Er  Voor    Normale  Soorten materiaal beschikbaar is.

 

Heeft  U    Een distributeur  In  Een ander  Land  Of  In het binnenland?

Tot  Nu toe  Verkopen we    Onze  Producten  Rechtstreeks aan  Klanten  .   En  De fabrieksprijs    Zou  Kunnen  Worden aangeboden.

 

9. Betaling

Voor  Grote  Bestellingen:   T/T,   L/C.

Voor  Kleine  Bestellingen:   T/T, Western  Union  En  Paypal  Zijn  Acceptabel.

 

10. Verzending  En  Levering

Voor  Grote  Bestellingen:   Over  Zee  (LCL  Of  FCL)

Voor  Kleine  Bestellingen:   Over  Zee  (LCL),   Door  De lucht  Of  Door  Koeriersdiensten  , waarvan elk optioneel        Is.

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Miss necero
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Dit is niet wat je zoekt? Plaats Nu het Verzoek tot Scourcing

Misschien Vind Je Het Leuk

Bezig met laden...

Neem contact op met de leverancier

Miss necero
Diamant Lid Sinds 2009

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf
Jaar van Oprichting
2008-05-05
Plantengebied
14940 Vierkante Meter