• CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender
  • CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender
  • CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender

CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender

Type: Zender
Functie: Signaaloverdracht Equipment
Certificaat: CE, RoHS
Conditie: Nieuw
Optical Wavelength: 1545-1560nm
Laser Type: Dfb Laser

Neem contact op met de leverancier

Ms. Necy Xu
Diamant Lid Sinds 2007

Leveranciers met geverifieerde zakelijke licenties

5.0
Gecontroleerde Leverancier

Leveranciers beoordeeld door inspectiediensten.

Fabrikant/fabriek & Handelsbedrijf

Basis Informatie.

Model NR.
WT1550EM30
Sbs
+13 - +19dBm
Transportpakket
Neutral or According to Customer′s Request
Specificatie
1RU
Handelsmerk
Prevail
Oorsprong
China
Gs-Code
8517622990
Productiecapaciteit
200PCS/Month

Beschrijving

1. Overzicht

1.1 over deze handleiding

Deze instructiehandleiding is een complete handleiding voor het installeren en bedienen van de (1RU) WT-1550-EM30 serie 1550nm externe gemoduleerde  Optische zender. Lees de volledige handleiding door voordat u met de installatie begint.
Deze handleiding is van toepassing op externe gemoduleerde  Optische transmitters uit de WT-1550-EM30-serie.
• Hoofdstuk 1 geeft algemene informatie over de WT-1550-EM30 serie 1550nm externe gemoduleerde  Optische zender.
• Hoofdstuk 2 beschrijft de  Volledige technische specificaties  Van WT-1550-EM30.
• Hoofdstuk 3 beschrijft de interfaces voor het voor- en achterpaneel en het menusysteem.
• Hoofdstuk 4 vertelt u hoe u de externe gemoduleerde  Optische transmitter uit de WT-1550-EM30-serie moet installeren.
• Hoofdstuk 5 vertelt u de communicatie-instelling van WT-1550-EM30.
• Hoofdstuk 6 beschrijft onderhoud en wat er moet worden gedaan in geval van problemen.

1.2 Productbeschrijving

        De optische zender uit de WT-1550-EM30-serie is een 1550 nm DFB externe gemoduleerde  Laserzender. Het is speciaal ontwikkeld voor het CATV-signaal dat voldoet  Aan het HFC-netwerk, en voor de langeafstandstransmissie van kabeltelefonie- en kabelgegevens  .

Werkingsprincipe
De zender uit de WT-1550-EM30-serie heeft 7 functiemodules: RF-besturing, DFB-laser, optische modulator, SBS-besturing, CSO-besturing, communicatie/displayregeling en voeding.
Het automatische versterkingsregelcircuit (AGC) of het handmatige versterkingsregelcircuit (MGC) versterkt het RF-signaal. AGC- of MGC-regeling zorgt ervoor dat de optische modulator een geschikt ingangsniveau handhaaft. Gebruik  Het gedetecteerde totale  vermogen van RF root-meansquare (RMS)  Om  De optische modulatieindex (OMI) te berekenen.
In het algemeen raden we het gebruik van de AGC-functie aan, en speciale gebruikers kunnen de MGC-functie gebruiken om de prestatie-indexen van de CNR/CSO/CTB aan te passen.
        De kern van de zender is de optische modulator. Het 1550 nm signaal  Voert de optische modulator in, laat de laserintensiteit veranderen door de externe RF signaalspanning te volgen en genereer vervolgens het optische AM signaal.
       

Stimulated Brillouin scattering (SBS) treedt op wanneer het optische ingangsvermogen hoger is dan een bepaalde drempelwaarde. SBS genereert het licht met een lagere frequentie, dat het transmissielicht zal verzwakken en naar de laser zal terugkeren, terwijl de prestaties ervan worden vernietigd. Veroorzaakt fluctuaties in het optische vermogen, genereert grote ruis en verslechtert  De verhouding tussen systeemdrager en ruis (CNR) ernstig. Om de SBS-drempel te verbeteren, maakt de optische zender uit de WT-1550-EM30-serie gebruik van SBS-besturingstechnologie, die onafhankelijk door onszelf is onderzocht en ontwikkeld.   De drempelwaarde kan worden ingesteld op 19 dBm.
        De optische modulator heeft een optische signaaluitgang in twee richtingen. Delen van dat signaal worden naar een InGaAs-fotodiode geleid. Deze detectie van het optische signaal heeft twee functies:
    1) detecteren of de laser normaal werkt. Zodra het optische uitgangsvermogen 2 dB lager is dan het standaardvermogen, wordt het alarm uitgeschakeld.
    2) detecteren van CSO-vervorming om het bias-punt van de optische modulator te optimaliseren. Voor een normale werking heeft het detectorcircuit minstens twee draaggolfsignaalingangen met een interval van 24 MHz nodig.   Er is een CSO-initialisatieprogramma in het opstartproces.   Als de CSO-installatie mislukt, knippert de RF-indicator rood, zie details in 6.2 problemen oplossen.

1.3 Producttoepassingen

• hoogwaardige langeafstandstransmissie
• distributienetwerk met hoog vermogen
• Redundancy loop-architectuur
• FTTx-netwerk
• RFOG-toepassing
• DWDM-netwerk

2. Technische parameters

2.1  optische parameters

Item Eenheid                       Waarde
Optische golflengte nm 1545 tot 1560 (of gespecificeerd door de gebruiker)
Verhouding onderdrukking zijmodus DB > 30
Relatieve intensiteit ruis DB/Hz < - 160
Afstelbereik golflengte GHz +/-50 GHz
Optische kracht DBm 2*7, 2*8, 2*9, 2*10
SBS-drempelwaarde DBm +13~+19 (traploos instelbaar)
Laserlijnbreedte MHz 0.3

2.2  Model Test indicatoren

Testmodel C42 D59 D84 D84
Kanaalplan CENELEC42 PAL D59 PAL D84 PAL D
Zendernummer TV/FM/QAM64 42/0/0 59/0/0 84/0/0 30/0/48
Bandbreedteruis 5 5 5 5
CNR Tx/Rx 55.5 54.0 52.5 54.5
CNR-verbinding 1 55.0 53.5 52.0 54.0
CNR-verbinding 2 53.0 52.5 50.5 52.5
CNR-verbinding 3 50.5 50.5 49.0 51.0
CSO Tx/Rx en Link 1 64 65 65 70
CSO  -koppeling 2 63 65 65 70
CSO  -koppeling 3 62 64 63 65
CTB 65 65 65 68


2.3  Testconditie

  Eerste fase EDFA Lengte van de vezels in de eerste alinea Tweede fase EDFA Vezellengte tweede alinea RX SBS
(DBm)
TX/Rx Nee Nee Nee nee 0 dBm 13.5
Koppeling 1 Nee 35 km. nee nee 0 dBm 13.5
Koppeling 2 16 dBm 65 km. nee nee 0 dBm 16
Koppeling 3 13 dBm 50 km. 13 dBm 50 km. 0 dBm 13.5
RX met 8 PA/ÖHz-ingangsruis stroomdichtheid; EDFA met 5 dB ruis; RF-ingangsniveau bij 80 dBμV / TV-kanaal;

2.4  Technische datasheet

Item Eenheid Technische parameters
RF-bereik MHz 47-1003
RF-vlakheid   DB +/-0, 75
RF-retourverlies DB   > 16
Impedantie RF-ingang IN DE 75
Type RF-ingangsconnector       F-type
Nominaal ingangsniveau dBµV 80
Bereik ingangsniveau dBµV 78-96  (AGC-modus, modulerend signaal)
AGC-regelbereik DB +3~-3
Instelbaar MGC-bereik DB 0-15
Optische connector   SC/APC, FC/APC
Bedrijfstemperatuur °C -5-45
Opslagtemperatuur °C -30~+70
Specificatie van de voedingsbron V 90 ~ 265 VAC
36 ~ 72 VDC
Consumptie W ≤60
Afmeting mm 483 (L)  × 455 (B)  ×  44 (H)
Totaal gewicht kg 5.5
Proces CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender
Bedrijfsprofiel CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender
Neem contact met ons op. CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender
CATV 1550 nm externe gemoduleerde optische zender

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
avatar Ms. Necy Xu
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.