Shanghai, China
Zakelijk Range:
Elektrotechniek & Elektronica's, Licht & Verlichting, Produceren & Verwerken Machine
Soort Bedrijf:
Fabrikant/fabriek
Management System Certification:
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS/ OHSMS 18001

zonnepaneel, omvormer, solar waterpomp fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Monocrystalline Perc Zonnepaneel van Propsolar 350W voor het ..., Photovoltaic Monocrystalline Zonnepaneel van de hoge ..., Hoge Prestaties 5kw op het Systeem van de ZonneMacht van het ... en ga zo maar door.

Diamond Member Sinds 2019
Audited Supplier
 PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
 PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
 PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
 PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
 PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
 PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
 PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
  •  PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
  •  PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
  •  PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
  •  PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
  •  PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
  •  PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
  •  PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel

PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Wp US $0.01 - 0.28  / Wp
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 2000PCS Per Day

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
PS-M672370
Garantie
25 Jaar
Aantal Cellen
72pcs
Toepassing
Industrieel
Staat
nieuwe
Certificering
CE
Materiaal
Monokristallijn silicium

Extra Informatie.

Handelsmerk
PROPSOLAR
Verpakking
Carton Box with Pallet
Standaard
1956*992*40(mm)
Oorsprong
Shanghai
Gs-Code
8541402000
Productiecapaciteit
2000PCS Per Day

Beschrijving

1. Product Description:

PV van het Systeem van de Energie van de ZonneMacht van het Huis van de hoge Efficiency Monocrystalline 370W Zonnepaneel
1) Hoge efficiencyzonnecellen van Tai Wan met meer dan 21% efficiency
2) anti-Weerspiegelend en anti-bevuilt oppervlakte vermindert machtsverlies van vuil en stof
3) Uitstekende mechanische ladingsweerstand: Verklaard om hoge windladingen (2400Pa) en sneeuwladingen (5400Pa) te weerstaan.
4) Hoge zout en ammoniakweerstand

2. Reliable Quality:

1) Positieve machtstolerantie: 0+3%
2) 100% Gr de dubbel-inspectie verzekert de modules vrije tekorten zijn
3) de Modules binned door stroom om systeemprestaties te verbeteren
4) Potentieel Veroorzaakte Bestand Degradatie (PID)


3. Product Images:

High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel

4. Electrical Data:
TypePs-M672355Ps-M672360Ps-M672365Ps-M672370Ps-M672375
Geschatte Maximum Power bij STC (W)355360365370375
Het Voltage van de open Kring (Voc/V)47.447.747.948.148.3
Het maximum Voltage van de Macht (Vmp/V)38.83939.239.439.6
De Stroom van kort: Sluiten (Isc/A)9.659.709.89.889.96
De maximum Stroom van de Macht (Imp/A)9.149.249.329.49.47
De Efficiency van de cel (%)20.6620.9621.2521.5421.9
De Tolerantie van de macht (%)0+3%
De Coë Fficië Nt van de temperatuur van Isc+0.059%/º C
De Coë Fficië Nt van de temperatuur van Voc- 0.330%/º C
De Coë Fficië Nt van de temperatuur van Pmax- 0.410%/º C
STCIrradiance 1000W/m2, De Temperatuur 25º C, Massa van de Lucht 1.5 van de Cel
CertificatieCE, TUV (IEC61215, IEC61730)
 
Mechanische Gegevens
Cel (mm)Mono156.75× 156.75
Gewicht (kg)21 (ong. )
Afmetingen (L× W× H) (mm)1956*992*40
No. Of Cellen72
No. Of DiodenIP68, 3 dioden 20A
SchakelaarMC4
De Configuratie van de verpakking26pcs per doos
Het werk Voorwaarden
Het maximum Voltage van het SysteemGelijkstroom 1500V (CEI)
Werkende Temperatuur- 40º C/+85º C
Maximum Static Load, Front (b. V., sneeuw en wind)5400Pa
Maximum Static Load, Back (b. V., wind)2400Pa
NOCT45± 2º C
De Klasse van de toepassingKlasse A

5. Why Choose Propsolar:
 
PuntenPROPSOLAR zonnepaneel VERSUS  Andere leveranciers
Propsolar  Andere leveranciers
ZonnecelEen de cellen van Grade High Efficiency
High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel

 


B of van C Grade de cellen, sommige leveranciers gebruiken gebroken cellen met Tape
High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel


 
EVA  > 380g/m2 PID Resistant nieuwe productie 1500VDC  < 380g/m2 Reclaimed materialen 1000VDC 
(Het delaminating van EVA na sommige jaren)
Glas3.2mm lage ijzer aangemaakte glas van de dikte het hoge transmissie2.5mm dikteglas
(sterker niet genoeg)
Frame1.3mm1.5mm dikte geanodiseerd aluminium0.9mm1.1mm thichness geanodiseerd aluminium
(sterker niet genoeg)
Backsheet300um met een laag bedekt dikte dubbel-zijfluor
(anti-klimaat meer dan 25 jaar)
PET zonder met een laag bedekt fluor
(backsheet geworden geel of gebroken in stukken)
KabeldoosIP68 met 20A dioden, 1500VDCIP67 1000VDC zonder dioden of slechts 15A dioden
De tolerantie van de macht0/+3%Negatief met -10W
De tijd van het levenMeer dan 25 jaarMinder dan 5-8 jaar
PrijsRedelijke prijs met beste kwaliteitGoedkope prijs met low quality


6. Production Flow:

High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel


7. Certifications (TUV IEC61215; IEC61730):


High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel


8. Project Reference:

High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel

High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel
High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel
High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel

9. Our Company: High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel

Propsolar is de professionele fabrikant van Photovoltaic (PV) modules, zonneopslagsysteem, DC& AC het zonnesysteem van de waterpomp
Wij specialiseren ons in de ontwikkeling en het gebruik van nieuwe energie om de é é N eindedienst en totale oplossing aan alle globale klanten te verlenen

High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel

High Efficiency Home Solar Power Energy System Monocrystalline 370W PV Solar Panel

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar Dhr. Dennis Xu
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken