PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED
Home Bedrijfsgegevens Product List contact Klik Hier om onderzoek te sturen

Product List(Totaal 620 Producten)

24 de Optische Kabel van de Boomstam van kernen MPO

PUNO is een verklaarde assembleur van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 21,00-25,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
Kern: Multicore

Contact Opnemen

48 kernen 2 aan Input aan Sluiting van de Las van de Vezel van 2 Output de Optische
Wij zijn een ...

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-20,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE
Certificaat: ISO
Certificaat: RoHS
Certificaat: GS
Conditie: Nieuw

Contact Opnemen

Aqua 2.0mm 3.0mm Optische Multimode OM3 EpoxySchakelaars LC van de Vezel

Technische Informatie: ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,55-1,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Structuur: LC
Aantal Cores: Single-Core
Vorm: Circulaire
Fabricageproces: Koude persing
Merk: OEM
Verpakking: 1 Ea for Individual OEM Quality PE Bag

Contact Opnemen

40G de Optische Kabel van de Vezel van mtp-MTP OM3 12 met pvc Shealth

Beschrijving: ...

Referentie FOB Prijs: US $ 23,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
Kern: Multicore

Contact Opnemen

24 bundels LC - Singlemode Optische pre-Geë Indigde Kabel van de Vezel LC

De Beschrijving van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 8,00-9,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Toepassing: Sensor
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: LC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)

Contact Opnemen

3.0mm 24 Koorden van het Flard van de Vezel van Kernen MPO Optische

PUNO is een verklaarde ...

Referentie FOB Prijs: US $ 42,00-43,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
Kern: Multicore

Contact Opnemen

12 Optische Kabels van de Vezel van kernen MPO Singlemode

PUNO is een verklaarde assembleur van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 120,00-150,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: 100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N
Kern: Multicore

Contact Opnemen

3.0mm st-ST 2 Kabels van het Flard van de Vezel van Kernen de Optische

Beschrijving:

De ...

Referentie FOB Prijs: US $ 3,00-5,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: ST
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Contact Opnemen

Koorden van het Flard van de Vezel Sc-Sc van 2.0mm Singlemode Optische

Beschrijving:

De ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,7-4,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Contact Opnemen

3.0mm de Optische Kabels van Multimode Vezel st-LC

Beschrijving:

De koorden van het vezel ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,5-1,5 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: LC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: 1000N <10000N

Contact Opnemen

12 de Optische Vlecht van Multi-mode Vezel van kernen LC/UPC OM3

De optische vezelvlechten zijn ...

Referentie FOB Prijs: US $ 7,00-10,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: LC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Contact Opnemen

FTTH OM3 Vezel Optische Multimode LC aan de Kabel van de Ventilator van de Schakelaar van Sc uit
Wij ...

Referentie FOB Prijs: US $ 28,00-30,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Contact Opnemen

GYTA/S de openlucht Gepantserde Optische Kabel van de Vezel

De structuur van de kabel GYTA moet ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,3-0,5 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
Kern: Multicore

Contact Opnemen

OM4 Optische Kabel van de Vezel van GYXTW de Openlucht Gepantserde Multi-mode 50/125
GYXTW is een ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,5 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
Certificaat: RoHS
Certificaat: UL

Contact Opnemen

Kabel van de Daling van de Vezel FTTH GJYXFCH de Optische Zelfstandige

De optische vezeleenheid ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-0,5 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N
Certificaat: RoHS
Certificaat: UL

Contact Opnemen

10G 50/125 OM4 Koord van het Flard van Multimode Vezel van SC/UPC Simplex Optisch

Beschrijving: ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-5,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Multi-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Contact Opnemen

Het binnen OM3 Koord van het Flard van de Vezel van Sc van de Kabel van de Daling van LSZH Witte ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-1,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Verbinding
Type: Single-mode Fiber
Verbindingsstructuur: SC
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk: > 1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte: > 10000N

Contact Opnemen

Het Koord van het Flard van GigaBit van de Kabel van het KOPER UTP van het netwerk CAT6

CAT6 is een ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-1,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Lokale Communicatiekabel
Toepassing: LAN-kabel
Conductor Material: Koper
Cover Materiaal: PVC
Type: Cat 6
Materiaal Vorm: Ronde Wire

Contact Opnemen

Koord van het Flard van het Flard SFTP van Ethernet CAT6A het Kabel Beschermde

De kabel van het ...

Referentie FOB Prijs: US $ 0,1-1,00 / Metro
MOQ: 1 Metro
Toepassing: Lokale Communicatiekabel
Toepassing: LAN-kabel
Conductor Material: Koper
Type: Cat 6
Materiaal Vorm: Ronde Wire
Conductor Type: Gestrande

Contact Opnemen

Cisco 10G LC Sm 1310nm 20Km SFP+ Optische Zendontvanger van de Module

De sfp-lr-10K zendontvanger ...

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-100,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Type: Fiber Transceiver
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE
Certificaat: ISO
Certificaat: RoHS
Certificaat: GS

Contact Opnemen

144F Comité Van het Flard van de Vezel Aqua van mpo-LC OM3 Multimode

Het paneel van het ...

Referentie FOB Prijs: US $ 30,00-45,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Type: Optical Fiber verdeelkast
Bedrading Devices: ODF
Certificaat: CE
Certificaat: ISO
Certificaat: RoHS
Certificaat: GS

Contact Opnemen

19 het Rek van de Eenheid van de Distributie van de Macht van de duim 1U zet PDU op

De Eenheden van ...

Referentie FOB Prijs: US $ 5,00-15,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Aarding: standaard Aarding
Shell Materiaal: Aluminium
Toepassing: commercieel
Toepassing: industrieel
Toepassing: Woon / General - Purpose
Cable Length: 1.8 Meter

Contact Opnemen

144 Comité Van het Flard van vezels LC Single-mode 1U 19 '' Hoekige

Dit soort flardpaneel ...

Referentie FOB Prijs: US $ 25,00-35,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Certificering: CCC
Certificering: SGS
Certificering: RoHS
Certificering: ISO
Certificering: CE
Poortnummer: > 128

Contact Opnemen

12 APC van Sc van havens Comité van het Flard van de Vezel het Optische

De de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-40,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Certificering: CCC
Certificering: RoHS
Certificering: ISO
Certificering: CE
Poortnummer: <8
Gebruik: Audio

Contact Opnemen

24 het havens Geladen APC van Sc Singlemode Comité van het Flard van de Dia ODF

De de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-40,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Certificering: CCC
Certificering: RoHS
Certificering: ISO
Certificering: CE
Poortnummer: <8
Gebruik: Audio

Contact Opnemen

APC van Sc Doos ODF van de Vezel van de Dia van de Lade de Optische

De de distributiedoos van PUNO ...

Referentie FOB Prijs: US $ 6,00-40,00 / Piece
MOQ: 1 Piece
Certificering: CCC
Certificering: RoHS
Certificering: ISO
Certificering: CE
Poortnummer: <8
Gebruik: Audio

Contact Opnemen

96 Sluiting van de Las van de Vezel van kernen de Optische

Zijn de optische de lassluitingen van de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-100,00 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Certificering: CCC
Certificering: RoHS
Certificering: ISO
Certificering: CE
Poortnummer: > 128
Gebruik: Audio

Contact Opnemen

Sluiting van de Las van de Vezel van de Lassen van de fusie de Lucht Eind

Zijn de optische de ...

Referentie FOB Prijs: US $ 10,00-100,00 / Piece
MOQ: 10 Pieces
Certificering: CCC
Certificering: RoHS
Certificering: ISO
Certificering: CE
Poortnummer: > 128
Gebruik: Audio

Contact Opnemen
1-10 11-20 21-30
PUNO OPTIC TECHNOLOGY CO., LIMITED
Guangdong , China
Heeft Geregistreerd in : 2016
Soort Bedrijf : Trading Company