Home> Product List> Industriële Apparaturen & Onderdelen > Cleaning Machine > Abrator

Het Vernietigen van het Schot van het staal Machine met het Schoonmaken van de RubberRiem

Referentie FOB Prijs: US $ 5000.0- 15000.0 / Piece Krijg Recentste Prijs
MOQ:1 Piece
Betalingscondities:LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats:Qingdao, China
Productiecapaciteit:300 Set/Sets
Leverancier Profiel
  • Qingdao Antai Heavy Industry Machinery Co., Ltd.
  • Audited Supplier
  • Shandong China
  • Soort Bedrijf: Fabrikant & Trading Company
  • Belangrijkste Producten: stralen machine, stofafscheider, zandstralen machine, luchtcompressor, zandstralen kamer, molding machine, zand mixer, gieterij-uitrusting
  • Dienst OEM/ODM: Ja

Product Detail

Basic Info

Model No:Q32
Toepassing: Electronic Industry
Brandstof: Elektrisch
Type: Crawler Abrator
Zindelijkheid: Hoge Hygiëne
Automatisering: Automatisch
Certificaat: CE
Kenmerken: Niet-giftig
Conditie: Nieuw
Aangepaste: Op maat

Extra Informatie.

Handelsmerk:Antai
Verpakking:Wooden Package
Standaard:Customized
Oorsprong:Shandong
Gs-Code:8424
Productiecapaciteit:300 Set/Sets

Beschrijving

Riemtype van Crawer schot het vernietigen machine
Deze kleine schot het vernietigen van het de slijtagebewijs van het machinegebruik rubberriem om afgietsels te laden
Tuimel ontploffingsmachines met rubberriemtransportband zijn tewerkgesteld die voor de oppervlaktebehandeling van partijen delen, manueel of automatisch door middel van een hydraulische skip lader worden geladen

De riemtransportband wordt gemaakt van slijtage-bewijs rubber. Zijn omwenteling maakt delen het tuimelen, en door deze beweging die worden de gehele oppervlakten van de delen aan de schoten blootgesteld door de turbines worden geworpen

Het ontladen van de delen wordt verkregen door de omwenteling van de riemtransportband in de tegenovergestelde betekenis. De delen kunnen direct in de lege container of door een ontladende riem of een trillende transportband vallen

FAQ
Q 1: Hebt u de naverkoopdienst?
A: Ja, hebben wij de perfecte naverkoopdienst

Q 2: Hoe kunnen lang uw vervangstukken worden gebruikt?
A: Het blad, de controlekooi en de verdeler zijn hoog chroom, en kunnen meer dan 2000 uren worden gebruikt
De soorten wachtraad kunnen meer dan 3000 uren worden gebruikt

Q 3: Waar is uw fabriek?
A: Wij zijn dichtbij Luchthaven QINGDAO, bent u welkom om QINGDAOAirport te zijn en dan zullen wij auto schikken om u op te rapen daar. Heet oprecht hier welkom om onze fabriek persoonlijk te onderzoeken.
Q 4. Hoe ongeveer uw bedrijf?
A: Ons bedrijf is de grootste fabrikant van metaalschuurmiddel en schot het vernietigen machine in China, hebben wij uitgevoerd naar meer dan 30 counries en gebieden, en gekregen goede commentaren van overzee en binnenlands

PuntEenheidQ326CQR321015GN28GN
ProductiviteitT/hr0.6-1.21.5-2.55-610-12
Het voeden bedragKg20060013003500
Maximum gewicht van enig stukkg1030230360
Diameter van ronde schijfmm650100010921245
Efficië Nt volumecbm0.150.30.430.79
Schurend ontploffingstariefkg/min100250480700
Het volume van de lucht van het van stof ontdoencbm/hr2000500053006500
De consumptie van de machtKW12.624.349.364.5


Steel Shot Blasting Machine with Rubber Belt Cleaning
Steel Shot Blasting Machine with Rubber Belt Cleaning
Steel Shot Blasting Machine with Rubber Belt Cleaning
Steel Shot Blasting Machine with Rubber Belt Cleaning
Steel Shot Blasting Machine with Rubber Belt Cleaning
Steel Shot Blasting Machine with Rubber Belt Cleaning
 
Тел: +86 157 5321 9209 
 
Сайт: Http: //www. Antaiindustry. Com 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van
naar Ms. Adela.Liu
Aankoop Hoeveelheid
*bericht
Voer tussen 20 tot 4000 karakters.