Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
16
year of establishment:
2015-08-07
Jaarlijkse Omzet:
5 Million USD

windgenerator, windturbine, windenergie apparatuur fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 2kw de Turbine van de wind voor het Gebruik 24V 48VDC van ..., 1000 watts Generator van de Wind van 220 van de Volt ..., 5kw de Turbine van de wind, de Generator van de Macht van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2018
Audited Supplier
 10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
 10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
 10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
 10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
 10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
 10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
  •  10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
  •  10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
  •  10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
  •  10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
  •  10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf
  •  10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf

10kw de Turbine van de Wind van de Generators van de alternatieve Energie voor Landbouwbedrijf

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $4800.0 - 5500.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 50PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
10kw wind turbine
Output Type
AC In drie stadia
Aantal Blade
Drie Blade
Roterende Shaft
Horizontaal
Stress Weg van Blade
Til Force
Vermogen
10-100kW
Fase
Single-fase
Certificaat
CE , ISO

Extra Informatie.

Handelsmerk
YHE
Verpakking
Plywood Packages
Standaard
10kw
Oorsprong
Shandong
Gs-Code
8502310000
Productiecapaciteit
50PCS/Month

Beschrijving

De fabriek introduceert:

Co. Van de Apparatuur van de Macht van de Wind van Yuxi van Qingdao, Ltd is gespecialiseerd in van de productie en het verkopen het systeemproduct van de windmacht het van R& D, het product van het zonnemachtssysteem, zonne hybride systeem & Wind (op net en van netsystemen).

Voor het gebruik van het windsysteem meestal voor huishouden heeft de machtslevering, hoofdlader wanneer niet-wind. Zeer nuttig systeem. De zuivere output van de sinusgolf, kan alle aanleidinggevende ladingen nemen

10kw Alternative Energy Generators Wind Turbine for Farm

10kw de windturbine van alternatieve energiegenerators voor landbouwbedrijf

Parameters
Diameters van windwiel7m
Materiaal van bladenFRP, versterkt fiberglas
Het aantal van bladen3
De lengte van bladen3350mm
T/min200r/min
Geschatte windsnelheid10m/s
Start windsnelheid3m/s
Het werk windsnelheid3-25m/s
De windsnelheid van de overleving40m/s
De stijl van de generator3 fase AC PMG
Rang van generatorIP54
Materiaal van generatorGietijzer
Geschatte macht10000w
De maximum macht  15000w
Het werk voltage96vdc-540vdc
Toque van het begin7n/m
De controle van de snelheidElectromagnetic+yaw + vouwend staart
De methode van het eindeElektromagnetische handrem brake+ + vouwend staart
De hoogte van toren1018m

10kw permanente magneetgenerator:
10kw Alternative Energy Generators Wind Turbine for Farm

10kw de motorgondel van de windturbine:  
10kw Alternative Energy Generators Wind Turbine for Farm

10kw de installatie van de windturbine:
10kw Alternative Energy Generators Wind Turbine for Farm

De Turbogenerator die van de wind verschepen:  
10kw Alternative Energy Generators Wind Turbine for Farm

10kw de delen van de windturbine:
NrNaamSpecificatiesEenheidHoeveelheid
1De turbine van de wind10kwReeks1
2Hand rem10kwReeks1
3De hoepel van de rem10kwReeks1
4De kabel van de remφ 5*10mPCs1
5Buiten de hexagon boutM12*40Reeks4
6Buiten de hexagon boutM12*90Reeks1
7Het anker van de grond10kw10m de staaf van de KabelPCs4
8De voet van de stichting10kw10m de staaf van de KabelPCs6
9De strakke apparatuur van de lijnUt-4Reeks4
10De vouwen van de kabelM16PCs12
11Hart gestalte gegeven ringφ 18PCs4
12Buiten de hexagon boutM16*55PCs12
13Buiten de hexagon boutM20*70Reeks8
14Buiten de hexagon boutM12*40Reeks4
15Buiten de hexagon boutM10*25Reeks12
16De apparatuur van de hub en van de steun10kwReeks1
17Buiten de hexagon boutM16*90Reeks36
18Buiten de hexagon boutM10*25Reeks6
19Buiten de hexagon boutM10*25Reeks12
20BladenFD7 3.35mPCs3
21De draadkabel van het staalφ 16*10mPCs4
22Sluier10kwPCs1
23De dekking van de staart10kwPCs1
24De plaat van de staart10kwPCs1
25De plaatsteun van de staart10kwPCs1
26Rechthoekig staal10kwReeks1
27Lange spelden10kwPCs1
28De lentezetel van de rem10kwReeks1
29Buiten de hexagon boutM10*90Reeks2
30De bout van de aanslutingM30*400PCs2
31Iutside de hexagon boutM10*25Reeks35
32Iutside de hexagon boutM10*80Reeks5
33KabelsYC3*10m11
34Basis, speld en stootkussen10kw10m de staaf van de KabelReeks1
35De plaat van het anker10kw10m de staaf van de KabelPCs4
36De pool van de staart10kwPCs1

FAQ:
Q:   Wat is het verschil tussen van-netsysteem en op-netsysteem?
A: Het systeem van het van-net met inbegrip van windturbine, van-netcontrolemechanisme, batterijgroep, van-netomschakelaar en toren. De elektriciteit door windturbine wordt geproduceerd moet in batterijgroep worden opgeslagen die.
Het systeem van het op-net met inbegrip van windturbine, op-netcontrolemechanisme, op-netomschakelaar en toren. Elektro geproduceerd door windturbine brengt over om net direct te verklaren
Q: Onze wind is genoeg voor een windturbogenerator?
A: Aangezien onze windturbogenerator kan beginnen bij lage windsnelheid 3m/s. Te lopen.   Zo is uw gemiddelde jaarlijkse windsnelheid meer dan 5m/s dan u het kan gebruiken.
Q:     Waarom koop een kleine windturbine?
A:     YHE de windturbine is een slimme investering die uw maandelijkse uitgaven, uw netto waarde verhogen zal verminderen. Tezelfdertijd zal het de lucht schoonmaken, klimaatverandering vertragen, helpen en ons op weg zijn naar de energieonafhankelijkheid
Q: Welk model geschikt is voor me?
A: Tevreden onze verkoop richt contacteren met het volgende:
  1. Welk toestel wilt u door het systeem in werking stellen?     Hoeveel watts zijn zij en hun werktijd?
  2. Uw jaarlijkse windsnelheid
  3. Welke soorten systeem wilt u?   Op-net of van-net?
Q: Bent u fabrikant?
A: Ja

De vaste turbine van de hoogtewind 300w-30kw 
Horizontale as, de vaste turbine van de hoogtewind 300w-30kw (lage kosten, gemiddelde windsnelheid lager dan 7m/s plaats)     
300w-30kw windturbine van net werkend systeem;    
1kw, 1.5kw, 2kw, 2.5kw, 3kw, 5kw, 10kw, 15kw, 20kw, 25kw 30kw windturbine op net werkend systeem; Voor de inputgegevens van de netomschakelaar, gelieve ons te contacteren om om het te vragen
Model500w1kw2kw3kw5kw10kw20kw30kw
De Diameter van de rotor (m)2.52.83.24671012
BladenVersterkt fiberglas * 3pcs
De geschatte Snelheid van de Wind8991010101012
Start windSnelheid3m/s
Het werk windsnelheid4-30m/s
De windsnelheid van de overleving45m/s
De geschatte Macht van de Output500w1kw2kw3kw5kw10kw20kw30kw
De maximum Macht van de Output750w1.5kw3kw4kw7.5kw15kw30kw35kw
Geschat T/min400350350300220200150120
Type van Generator3 fase AC PMA
De regelgeving van de snelheidGierend, autoremHet gieren,
hand bustehouderKE, autorem
Slingering
Hand rem
Auto rem
Het auto opvouwen
Het werk voltage12v24v/48v/240v24v-360v48v-500v120v-500v
Hoofdlichaamsgewicht WTG45kgs56kgs68kgs150kgs310kgs720kgs1300kgs1500kgs
De normale hoogte van de Toren6m12m8m15m10m30m

Voor lagere gemiddelde windplaats, verstrekken wij de grotere diameter en de oplossing van de bladenrotor voor u

  De turbine van de veranderlijke hoogtewind 
 
Hoogte gecontroleerde windturbine 2kw-60kw (veiligheid en betrouwbare, hoge kosten. In gemiddelde windsnelheid hoger dan 7m/s rijke windplaats) 
De windturbine zelf controleert de omwentelingssnelheid. Het maakt tot het werkende systeem van de windturbine meer veiligheid en betrouwbaar dan de normale vaste turbine van de hoogtewind
2kw 3kw 5kw 10kw is centrifugaalhoogte gecontroleerde windturbine, met slingeringssysteem;

20kw, 30kw, 60kw is op wind, elektrische hoogte gecontroleerde windturbine, met de apparatuur van de windmaatregel systeem
Zowel van net werkend systeem als op net werkend systeem
.    

 
PuntFD3.8-2kwFD4-3kwFD5.4-5kwFD10-10kwFD12-20kwFD14-30kwFD23-60kw
De diameter van de rotor (m)3.845.410121423
Het materiaal van het bladVersterkte FPR
De hoeveelheid van het blad3333333
Geschatte windsnelheid (m/s)91010101099
Start windsnelheid (m/s)3333333
Het werk windsnelheid (m/s)3.0-253.0-353.0-353.0-353.0-353.0-353.0-35
De windsnelheid van de veiligheid (m/s)40404545505050
Beginnende torsie (n/m)1.42.54.57.51420110
Het aanpassen van de snelheid wijzeDe centrifugaal Controle van de HoogteDe actieve Controle van de Hoogte, het Actieve Gieren
De methode van het eindeElektromagnetische + HandremHet bevederen, Elektromagnetisch Gieren,
Het type van generatorPermanente AC van de Magneet generator In drie stadia
Geschatte macht2kw3kw5kw10kw20kw30kw50kw
Maximum macht3kw4kw6kw12kw25kw35kw60kw
Geschat t/min (r/min)38030024018014012065
Het werk voltage24-500vdc48-500vdc48-500vdc120-500vdc240-500vdc500vdc700vdc
De turbinegewicht van de wind (kg)1301602601000250028006580
10kw Alternative Energy Generators Wind Turbine for Farm



Afdelingschef:     Gella - YHE
 
Telefoon: 008618553428871 

 

 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Gella
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Neem contact op met de leverancier

mevrouw. Gella
International Dept
Sales Manager