Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
16
year of establishment:
2015-08-07
Jaarlijkse Omzet:
5 Million USD

windgenerator, windturbine, windenergie apparatuur fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 2kw de Turbine van de wind voor het Gebruik 24V 48VDC van ..., 1000 watts Generator van de Wind van 220 van de Volt ..., 5kw de Turbine van de wind, de Generator van de Macht van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2018
Audited Supplier
 De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
 De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
 De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
 De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
 De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
 De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
  •  De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
  •  De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
  •  De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
  •  De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
  •  De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren
  •  De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren

De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren

Krijg Recentste Prijs
Referentie FOB Prijs
1-9 Set US $2,750
10-19 Set US $2,650
20+ Set US $2,550
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 300PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
5kw wind power
Output Type
AC In drie stadia
Aantal Blade
Drie Blade
Roterende Shaft
Horizontaal
Stress Weg van Blade
Til Force
Vermogen
<10kW
Fase
Single-fase
Certificaat
CE , ISO

Extra Informatie.

Handelsmerk
YHE
Verpakking
Plywood Packages
Standaard
5kw
Oorsprong
Shandong
Gs-Code
8502310000
Productiecapaciteit
300PCS/Month

Beschrijving

De fabriek introduceert:

Co. Van de Apparatuur van de Macht van de Wind van Yuxi van Qingdao, Ltd is gespecialiseerd in van de productie en het verkopen het systeemproduct van de windmacht het van R& D, het product van het zonnemachtssysteem, zonne hybride systeem & Wind (op net en van netsystemen).

Voor het gebruik van het windsysteem meestal voor huishouden heeft de machtslevering, hoofdlader wanneer niet-wind. Zeer nuttig systeem. De zuivere output van de sinusgolf, kan alle aanleidinggevende ladingen nemen


5kw de Turbogenerator van de wind voor het Zonne Hybride Systeem van de Wind

Wholesale 5kw Wind Generator Generating Windmills for Sale

De in het groot 5kw Generator die van de Wind Windmolens voor Verkoop produceren

Parameters
Diameters van windwiel6m
Materiaal van bladenFRP
Het aantal van bladen3
De lengte van bladen2800mm
T/min300r/min
Geschatte windsnelheid10m/s
Start windsnelheid3m/s
Het werk windsnelheid3-25m/s
De windsnelheid van de overleving40m/s
De stijl van de generator3 fase AC PMG
Rang van generatorIP54
Materiaal van generatorGietijzer
Geschatte macht5000w
De maximum macht  7500w
Het werk voltage48vdc-540vdc
Toque van het begin5n/m
De controle van de snelheidElectromagnetic+yaw
De methode van het eindeElektromagnetische handrem brake+
De hoogte van toren12m

5kw het systeem van de windturbogenerator:
Wholesale 5kw Wind Generator Generating Windmills for Sale

Workshop voor 5kw windturbogenerator:  
Wholesale 5kw Wind Generator Generating Windmills for Sale

De pakketten van het triplex voor het verschepen:
Wholesale 5kw Wind Generator Generating Windmills for Sale
De Turbogenerator die van de wind verschepen:  
Wholesale 5kw Wind Generator Generating Windmills for Sale

5kw de delen van de windturbine:
      FD6-5KW de Lijst van onderdelen van de Turbine van de wind                       
PuntBeschrijvingSpecificatiesEenheidQtyGeval NrOpmerkingen
1De Turbine van de wind5kw 230vACReeks11-1# 
2HubFD6-5kwReeks1 
3Buiten hexagon boutM16*80PCs248.8 rang
4Hexagon nootM16PCs24
5Vlakke pakkingφ 16PCs24
6De kegel van de neus5kwPCs1 
7Buiten hexagon boutM10*20PCs38.8 rang
8Vlakke pakkingφ 10PCs3
9Hand Rem5kwPCs1 
10De raadsassemblage van de staart5kwPCs11-2# 
11De staaf van de staart5kwPCs11-3# 
12Blad2.8mPCs3 
13Buiten hexagon boutM16*80PCs28.8 rang
14Hexagon nootM16PCs2
15Vlakke pakkingφ 16PCs2

FAQ:
Q:   Wat is het verschil tussen van-netsysteem en op-netsysteem?
A: Het systeem van het van-net met inbegrip van windturbine, van-netcontrolemechanisme, batterijgroep, van-netomschakelaar en toren. De elektriciteit door windturbine wordt geproduceerd moet in batterijgroep worden opgeslagen die.
Het systeem van het op-net met inbegrip van windturbine, op-netcontrolemechanisme, op-netomschakelaar en toren. Elektro geproduceerd door windturbine brengt over om net direct te verklaren
Q: Onze wind is genoeg voor een windturbogenerator?
A: Aangezien onze windturbogenerator kan beginnen bij lage windsnelheid 3m/s. Te lopen.   Zo is uw gemiddelde jaarlijkse windsnelheid meer dan 5m/s dan u het kan gebruiken.
Q:     Waarom koop een kleine windturbine?
A:     YHE de windturbine is een slimme investering die uw maandelijkse uitgaven, uw netto waarde verhogen zal verminderen. Tezelfdertijd zal het de lucht schoonmaken, klimaatverandering vertragen, helpen en ons op weg zijn naar de energieonafhankelijkheid
Q: Welk model geschikt is voor me?
A: Tevreden onze verkoop richt contacteren met het volgende:
  1. Welk toestel wilt u door het systeem in werking stellen?     Hoeveel watts zijn zij en hun werktijd?
  2. Uw jaarlijkse windsnelheid
  3. Welke soorten systeem wilt u?   Op-net of van-net?
Q: Bent u fabrikant?
A: Ja

De vaste turbine van de hoogtewind 300w-30kw 
Horizontale as, de vaste turbine van de hoogtewind 300w-30kw (lage kosten, gemiddelde windsnelheid lager dan 7m/s plaats)     
300w-30kw windturbine van net werkend systeem;    
1kw, 1.5kw, 2kw, 2.5kw, 3kw, 5kw, 10kw, 15kw, 20kw, 25kw 30kw windturbine op net werkend systeem; Voor de inputgegevens van de netomschakelaar, gelieve ons te contacteren om om het te vragen
Model500w1kw2kw3kw5kw10kw20kw30kw
De Diameter van de rotor (m)2.52.83.24681012
BladenVersterkt fiberglas * 3pcs
De geschatte Snelheid van de Wind8991010101012
Start windSnelheid3m/s
Het werk windsnelheid4-30m/s
De windsnelheid van de overleving45m/s
De geschatte Macht van de Output500w1kw2kw3kw5kw10kw20kw30kw
De maximum Macht van de Output750w1.5kw3kw4kw7.5kw15kw30kw35kw
Geschat T/min400350350300220180150120
Type van Generator3 fase AC PMA
De regelgeving van de snelheidGierend, autoremHet gieren,
hand bustehouderKE, autorem
Slingering
Hand rem
Auto rem
Het auto opvouwen
Het werk voltage12v24v/48v/240v24v-360v48v-500v120v-500v
Hoofdlichaamsgewicht WTG45kgs56kgs68kgs150kgs310kgs720kgs1300kgs1500kgs
De normale hoogte van de Toren6m12m8m15m10m30m

Voor lagere gemiddelde windplaats, verstrekken wij de grotere diameter en de oplossing van de bladenrotor voor u

  De turbine van de veranderlijke hoogtewind 
 
Hoogte gecontroleerde windturbine 2kw-60kw (veiligheid en betrouwbare, hoge kosten. In gemiddelde windsnelheid hoger dan 7m/s rijke windplaats) 
De windturbine zelf controleert de omwentelingssnelheid. Het maakt tot het werkende systeem van de windturbine meer veiligheid en betrouwbaar dan de normale vaste turbine van de hoogtewind
2kw 3kw 5kw 10kw is centrifugaalhoogte gecontroleerde windturbine, met slingeringssysteem;

20kw, 30kw, 60kw is op wind, elektrische hoogte gecontroleerde windturbine, met de apparatuur van de windmaatregel systeem
Zowel van net werkend systeem als op net werkend systeem
.    

 
PuntFD3.8-2kwFD4-3kwFD5.4-5kwFD10-10kwFD12-20kwFD14-30kwFD23-60kw
De diameter van de rotor (m)3.845.410121423
Het materiaal van het bladVersterkte FPR
De hoeveelheid van het blad3333333
Geschatte windsnelheid (m/s)91010101099
Start windsnelheid (m/s)3333333
Het werk windsnelheid (m/s)3.0-253.0-353.0-353.0-353.0-353.0-353.0-35
De windsnelheid van de veiligheid (m/s)40404545505050
Beginnende torsie (n/m)1.42.54.57.51420110
Het aanpassen van de snelheid wijzeDe centrifugaal Controle van de HoogteDe actieve Controle van de Hoogte, het Actieve Gieren
De methode van het eindeElektromagnetische + HandremHet bevederen, Elektromagnetisch Gieren,
Het type van generatorPermanente AC van de Magneet generator In drie stadia
Geschatte macht2kw3kw5kw10kw20kw30kw50kw
Maximum macht3kw4kw6kw12kw25kw35kw60kw
Geschat t/min (r/min)38030024018014012065
Het werk voltage24-500vdc48-500vdc48-500vdc120-500vdc240-500vdc500vdc700vdc
De turbinegewicht van de wind (kg)1301602601000250028006580
Wholesale 5kw Wind Generator Generating Windmills for Sale


Afdelingschef:     Gella - YHE
 
Telefoon: 008618553428871 

 

 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Gella
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Neem contact op met de leverancier

mevrouw. Gella
International Dept
Sales Manager