Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
16
year of establishment:
2015-08-07
Jaarlijkse Omzet:
5 Million USD

windgenerator, windturbine, windenergie apparatuur fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit 2kw de Turbine van de wind voor het Gebruik 24V 48VDC van ..., 1000 watts Generator van de Wind van 220 van de Volt ..., 5kw de Turbine van de wind, de Generator van de Macht van de ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2018
Audited Supplier
 Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
 Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
 Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
 Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
 Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
 Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
  •  Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
  •  Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
  •  Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
  •  Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
  •  Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente
  •  Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente

Alternator van de Generator van de Magneet van de Turbine van de wind of van het Water de Hydro Permanente

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Piece US $200.0 - 5000.0  / Piece
Betalingscondities: LC, T / T
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 100PCS/Month

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
PMA
Output Type
AC In drie stadia
Aantal Blade
Drie Blade
Roterende Shaft
Horizontaal
Stress Weg van Blade
Til Force
Vermogen
<10kW
Fase
Single-fase
Certificaat
CE , ISO

Extra Informatie.

Handelsmerk
YHE
Verpakking
Plywood Packages
Standaard
pmg
Oorsprong
Shandong
Gs-Code
8502310000
Productiecapaciteit
100PCS/Month

Beschrijving

De fabriek introduceert:


Co. Van de Apparatuur van de Macht van de Wind van Yuxi van Qingdao, Ltd is gespecialiseerd in van de productie en het verkopen het systeemproduct van de windmacht het van R& D, het product van het zonnemachtssysteem, zonne hybride systeem & Wind (op net en van netsystemen).

Voor Generator, keuren wij ook goed speciaal en OEM orde vereist.  

Wind or Water Hydro Turbine Permanent Magnet Generator Alternator
wind of water hydro de generatoralternator 300w-100kw van de turbine permanente magneet:

De Parameters van de generator (de Norm van de Fabriek)
 
ModelHet Type van generatorGeschatte MachtMax. MachtT/minTorsieVoltagePool
FD2.5-500w3 fase AC PMG500W750W4500.512-48V8
FD2.8-1kw3 fase AC PMG1KW1.5KW400124-220V8
FD3.2-2kw3 fase AC PMG2kwHorizontal permanente de magneetgenerators 300w-100kw van de Turbine van de Wind van de as3kw3801.524-380V8
FD3.8-2.5kw3 fase AC PMG2.5kw3.5kw350224-380V8
FD4.0-3kw3 fase AC PMG3kw4.5kw300348-540V8
FD6.0-5kw3 fase AC PMG5kw7.5kw260548-540V8
FD7-10kw3 fase AC PMG10kw15kw200796-540V20
FD10-20kw3 fase AC PMG20kw30kw15016360-540V22
FD12-30kw3 fase AC PMG30kw40kw15018360-540V22
               
ModelAansluting  MagneetHet materiaal van het omhulselHet Materiaal van de schachtLagerGewichtGrootte (mm)
FD2.5-500wSterN35SHAluminium45#NSK13300*184*184
FD2.8-1kwSterN35SHAluminium45#NSK18345*184*184
FD3.2-2kwSterN35SHAluminium45#NSK23390*184*184
FD3.8-2.5kwSterN35SHAluminium45#NSK28435*184*184
FD4.0-3kwSterN35SHkneedbaar ijzer45#NSK50444*210*210
FD6.0-5kwSterN35SHkneedbaar ijzer45#NSK90650*280*280
FD7-10kwSterN35SHkneedbaar ijzer45#NSK140750*320*320
FD10-20kwSterN35SHkneedbaar ijzer45#NSK3701030*460*460
FD12-30kwSterN35SHkneedbaar ijzer45#NSK4301030*460*460

permanente magneetgenerator, schacht in é é N kant:
Wind or Water Hydro Turbine Permanent Magnet Generator Alternator
De permanente alternator PMA, schacht van de Magneet in twee kanten:

Wind or Water Hydro Turbine Permanent Magnet Generator Alternator
De analysediagram van de generator:
Wind or Water Hydro Turbine Permanent Magnet Generator Alternator
Wind or Water Hydro Turbine Permanent Magnet Generator Alternator


FAQ:
Q:   De waaier van de macht van de generator?
A: 300w-100kw.
Q: Keurt u speciaal verzoek goed?
A: Zeker, voor t/min, kan het Voltage klantgericht zijn.
Q:     Het type van generator?
A:     Permanente magneetAC generator in drie stadia
Q: Bent u fabrikant?
A: Ja

De vaste turbine van de hoogtewind 300w-30kw 
Horizontale as, de vaste turbine van de hoogtewind 300w-30kw (lage kosten, gemiddelde windsnelheid lager dan 7m/s plaats)     
300w-30kw windturbine van net werkend systeem;    
1kw, 1.5kw, 2kw, 2.5kw, 3kw, 5kw, 10kw, 15kw, 20kw, 25kw 30kw windturbine op net werkend systeem; Voor de inputgegevens van de netomschakelaar, gelieve ons te contacteren om om het te vragen
Model500w1kw2kw3kw5kw10kw20kw30kw
De Diameter van de rotor (m)2.52.83.24671012
BladenVersterkt fiberglas * 3pcs
De geschatte Snelheid van de Wind8991010101012
Start windSnelheid3m/s
Het werk windsnelheid4-30m/s
De windsnelheid van de overleving45m/s
De geschatte Macht van de Output500w1kw2kw3kw5kw10kw20kw30kw
De maximum Macht van de Output750w1.5kw3kw4kw7.5kw15kw30kw35kw
Geschat T/min400350350300220200150120
Type van Generator3 fase AC PMA
De regelgeving van de snelheidGierend, autoremHet gieren,
hand bustehouderKE, autorem
Slingering
Hand rem
Auto rem
Het auto opvouwen
Het werk voltage12v24v/48v/240v24v-360v48v-500v120v-500v
Hoofdlichaamsgewicht WTG45kgs56kgs68kgs150kgs310kgs720kgs1300kgs1500kgs
De normale hoogte van de Toren6m12m8m15m10m30m

Voor lagere gemiddelde windplaats, verstrekken wij de grotere diameter en de oplossing van de bladenrotor voor u

  De turbine van de veranderlijke hoogtewind 
 
Hoogte gecontroleerde windturbine 2kw-60kw (veiligheid en betrouwbare, hoge kosten. In gemiddelde windsnelheid hoger dan 7m/s rijke windplaats) 
De windturbine zelf controleert de omwentelingssnelheid. Het maakt tot het werkende systeem van de windturbine meer veiligheid en betrouwbaar dan de normale vaste turbine van de hoogtewind
2kw 3kw 5kw 10kw is centrifugaalhoogte gecontroleerde windturbine, met slingeringssysteem;

20kw, 30kw, 60kw is op wind, elektrische hoogte gecontroleerde windturbine, met de apparatuur van de windmaatregel systeem
Zowel van net werkend systeem als op net werkend systeem
.    

 
PuntFD3.8-2kwFD4-3kwFD5.4-5kwFD10-10kwFD12-20kwFD14-30kwFD23-60kw
De diameter van de rotor (m)3.845.410121423
Het materiaal van het bladVersterkte FPR
De hoeveelheid van het blad3333333
Geschatte windsnelheid (m/s)91010101099
Start windsnelheid (m/s)3333333
Het werk windsnelheid (m/s)3.0-253.0-353.0-353.0-353.0-353.0-353.0-35
De windsnelheid van de veiligheid (m/s)40404545505050
Beginnende torsie (n/m)1.42.54.57.51420110
Het aanpassen van de snelheid wijzeDe centrifugaal Controle van de HoogteDe actieve Controle van de Hoogte, het Actieve Gieren
De methode van het eindeElektromagnetische + HandremHet bevederen, Elektromagnetisch Gieren,
Het type van generatorPermanente AC van de Magneet generator In drie stadia
Geschatte macht2kw3kw5kw10kw20kw30kw50kw
Maximum macht3kw4kw6kw12kw25kw35kw60kw
Geschat t/min (r/min)38030024018014012065
Het werk voltage24-500vdc48-500vdc48-500vdc120-500vdc240-500vdc500vdc700vdc
De turbinegewicht van de wind (kg)1301602601000250028006580
Wind or Water Hydro Turbine Permanent Magnet Generator Alternator



Afdelingschef:     Gella - YHE
 
Telefoon: 008618553428871 

 

 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Gella
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken

Misschien vind je het leuk

Neem contact op met de leverancier

mevrouw. Gella
International Dept
Sales Manager