Anhui, China
Soort Bedrijf:
Handelsbedrijf
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
8
year of establishment:
2013-09-22

Fiber Optic Cable, optisch fiber lap band, lAN-kabel fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit De Fabrikant van het Koord van het Flard van de Vezel van de ..., Het binnen mutil-Wijze Sc-LC Koord van de Kabel van de ..., De Lucht Optische Kabel van de Vezel van de Kabel ADSS en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2018
Audited Supplier
 De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
 De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
 De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
 De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
 De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
 De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
  •  De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
  •  De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
  •  De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
  •  De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
  •  De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel
  •  De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel

De binnen Multi-Core Optische Kabel van de Vezel

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1000 Meters US $0.01 - 5.0  / Metro
Betalingscondities: LC, T / T, D / P, Western Union, PayPal, Kleine-bedrag betalen
Havenplaats: Shanghai, China
Productiecapaciteit: 50000

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
Indoor multi-core fiber optic cable
Toepassing
Verbinding
Materiaal Vorm
Ronde Wire
Toegestaan ​​zijdelingse druk
100 (N / 100mm) <1000 (N / 100mm)
Toegestaan ​​Treksterkte
100N <1000N
Kern
Multicore
Certificaat
RoHS , UL , CE , ISO9001 , VDE , CCC

Extra Informatie.

Handelsmerk
QXTT
Verpakking
1.Fumigation of Wood Drum, Plywooden Drum or Woode
Standaard
2.0MM, 3.0MM, 5.0MM
Oorsprong
P. R. China
Gs-Code
8544700000
Productiecapaciteit
50000

Beschrijving

Overzicht
Snelle Details
Plaats van Oorsprong: Hefei, China                     Aantal Leiders: ≥ 10                             Het type van vezel: Enige wijze of multimode
De kleur van de kabel: : Oranje of aangepast           Het materiaal van de schede: Pvc/LSZH/LSOH                 Toepassing: Gepantserde openlucht 
De telling van de vezel: Kern 24

 
De Capaciteit van de levering
De Capaciteit van de levering: 8000000 meter/Meters per Maand 24 Bulk optische Vezel van de Distributie van de kern de Multiwijze OM2 binnen
 
Verpakking & Levering
De Details van de verpakking
1. Fumigation van houten trommel, plywooden trommel of houten trommel
2. Carton doos
3. Customized
Indoor Multi-Core Fiber Optic Cable

 

 

50/125μ M

62.5/125μ M

G652

G655

Vermindering (+20° C)

850nm

≤ 3.5dB/km

≤ 3.5dB/km

 

 

1300nm

≤ 1.5 dB/km

≤ 1.5 dB/km

 

 

1310nm

 

 

≤ 0.45Db/km

≤ 0.50Db/km

1550nm

 

 

≤ 0.30Db/km

≤ 0.50Db/km

Bandbreedte (ClassA)

850nm

≥ 500Mhz· Km

≥ 200Mhz· Km

 

 

1300nm

≥ 1000Mhz· Km

≥ 600Mhz· Km

 

 

Numerieke Opening

0.200± 0.015NA

0.275± 0.015NA

 

 

De Golflengte λ Cc van de Scheiding van de kabel

 

 

≤ 1260nm

≤ 1480nm

Vermindering bij temperatuur die α (- 20° C~+85° C) cirkelen

 

@1300nm

≤ 0.25dB/km

≤ 0.25dB/km

 

 

@1550nm

 

 

≤ 0.10dB/km

≤ 0.10dB/km

Indoor Multi-Core Fiber Optic Cable
 
Waarom kies ons bedrijf?
 
Onze Diensten:
1. Order onderzoek: Houd weg werktijd al dag aan gurantee het eerste antwoord aan clië Nten, en 24 uren geen macht Cellphone
2. Order productie: Houd zeer dichte aanraking met productieafdeling aan gurantee de juiste levertijd aan clië Nten           
3. Before verzending: Onze verkoop zou de de het ordehoeveelheid, pakket en sterkte van kartons dubbel controleren om verloren te vermijden en schade
4. After verzending: Houd volgend het verschepen status en rapportering aan clië Nten
5. Shipment: DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, OVERZEES, LUCHT ENZ.

Kwaliteitsbeheersing:
Alle producten moeten door vijf controles gaan alvorens te vervaardigen proces:
1. Material inkomende inspectie vó ó R productie
controle 2. Full na elk individueel gebeë Indigd proces
controle 3. Full na helft-gedaane productie
controle 4. Full vó ó R verpakking
de controle 5. Spots na productie pakte alvorens te verschepen in


Het Overzicht van het bedrijf
Co. Van Qianxi Science& Technology van Anhui, Ltd werd gevestigd in 2013. Het specialiseert zich in enz. Het verstrekken van optische vezelkabel, netwerkkabel, optische verbindingsdraad, het koord van het netwerkflard, vezelvlecht, schakelaars, modulaire hefboom, distributiedoos, vezeldoos. Gestationeerd in stad Hefei van China, groeit het snel en sterk het aflossen op de middelen van stadsuniversiteiten en professionele talentenmiddelen. Het effcient beheer heeft tot uitstekende productkwaliteit geleid, won ook goede reputatie van clië Nten. Tot nu toe, zijn de producten verkocht aan bijna 40 landen rond de wereld. Aanhangend het de dienstconcept „Eerlijke houding, beste kwaliteit“, ontwikkelt het bedrijf zich, daagt uit en overtreft; Het pogen de belangrijke deskundigen van de wereld op het gebied van de telecommunicatiekabel te worden

Verpakking & Het Verschepen
De nominale het verschepen kabellengte zal 4000m. Not toegestaan twee lengteeenheden van kabel in é é N trommel zijn, zouden twee einden moeten worden verzegeld.   Aangepaste aanvaardbare verpakking.
Twee einden zouden binnen trommel moeten worden ingepakt, lengte van kabel reserveren niet minder dan 3 meters.
Gedetailleerd die ontwerp van verpakking met klant vó ó R productie wordt bevestigd
Indoor Multi-Core Fiber Optic Cable
Indoor Multi-Core Fiber Optic Cable

Verwante Producten

Indoor Multi-Core Fiber Optic Cable
Gebaseerd op de concepten „Hoogstaande, Redelijke Prijs, de Uitstekende Dienst en Wederzijds Voordeel“, wordt QIANXI een beroemd merk helemaal over de wereld
Heet warm welkom om onze partner te zijn, en help u om de markten te winnen!
 
Als u interesseert of om het even welke vraag hebt, waarom onderzoek niet verzenden?   Het welkom & Te doen gelieve enkel nu het! ! !


WEB:       Http: //www. Qxgk. Net. Cn 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Sheffy Tong
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken