Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
58
year of establishment:
2015-02-09

zware horizontale draaibank, cnc draaibank machine, cnc draaibank fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Op zwaar werk berekende Horizontale Draaibank, Broodje die ..., De Goedkope Machine van uitstekende kwaliteit van de ..., CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Draaien ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2016
Audited Supplier
 De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
 De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
 De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
 De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
 De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
 De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
  •  De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
  •  De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
  •  De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
  •  De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
  •  De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)
  •  De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)

De Professionele Horizontale Draaibank van China voor het Draaien van Lange Schacht (CG61160)

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $ 20000  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 300 Sets/Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
CG61160
Type
Horizontale Draaibank
Processing Accessory
Chuck CNC-draaibank
Geleiderail
Horizontale geleiderail
Bithouder
Double-instrument Holder CNC Pathe
Energiebron
Mechanische aandrijving
Controlling Mode
CNC
Automatische gradering
Automatisch
Mode instelling
Floor-type
Precisie
High Precision
Certificaat
ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
NTM or Customized Brand is also available
Verpakking
Wooden Box Package
Standaard
CE, ISO9001
Oorsprong
Qingdao, China
Gs-Code
84581900
Productiecapaciteit
300 Sets/Year

Beschrijving

De Op zwaar werk berekende Horizontale CNC Draaibank van uitstekende kwaliteit 
Voor het Draaien van Groeven, Cilinder, Schacht, Broodje, Groeven van Flens, Lager, Wiel, Schacht, de Vorm van de Band, de Delen van de Spoorweg, de Turbine van de Hub van het Wiel, enz.


China Professional Horizontal Lathe for Turning Long Shaft (CG61160)
1. Opmerkelijke Kenmerken:  

Alle componenten van machine zijn ingevoerde buitenlandse beroemde merken, zoals systeem van de Controle van Schneider van het Systeem van de Controle FANUC of SIMENS het Elektro, de Japanse doos van het Lager, van de transmissie ABB Motor& /versnellingsbak, enz.   Wij kunnen ook configurate per de het speciale verzoek en eisen van de klant.   Onze Ingenieurs kunnen verschillende configuraties volgens verschillende werkstukkenkenmerken ontwerpen.  

1. )  Het heeft functies van het Malen van en het Draaien van, met inbegrip van schroefdraad, kegeloppervlakte, gebogen oppervlakte, het interne boring, enz.

2. )  Deze draaibank keurt het systeem van de frequentiecontrole als zijn hoofdaandrijvingssysteem goed; Gedreven door de motor van de frequentiecontrole, de snelheid van main-shaft realiseert het stepless snelheid regelen, waarbij verschillende snelheden worden gehad om aan rationele scherpe snelheidsvereisten te voldoen voor het machinaal bewerken van verschillend type van werkstuk

3. )  Deze draaibank bestaat uit draaibankbed, selectief asblok, losse kop, bladadapter, elektrisch controlesysteem, smeringssysteem, enz. Het selectieve asblok en de losse kop zijn geï Nstalleerd bij de linkerzijde en de rechterkant van draaibank respectievelijk bed

4. ) De belangrijkste schacht kan stepless snelheid realiseren het regelen in een waaier van 10~300r/min; En het belangrijkste as voorlager keurt high-precision dubbele lagers van de rij cilindrische rol goed, die hoog-graad van starheid en roterende precisie hebben en gemakkelijk aan te passen.  


5. )  Het hoge Onderhoud van de Starheid, van de Stabiliteit en van de Precisie:   Alle afgietsels worden gemaakt van met hoge weerstand  meehanite  HT250. Welke voor zwaar knipsel bijzonder geschikt is.   Alle grote afgietsels doorstaan de test van het ontharden en trilling verouderend en de interne spanning wordt geë Limineerdn, zodat wordt de algemene precisie zeer verbeterd en de verwerkte delen worden gevonden met hoge geometrische nauwkeurigheid.  

 
Ons Principe: Maximaliseer de Rentabiliteit van de Klant onder het minimum investeren kosten

Toepassing:  
Dit is een CNC horizontale draaibank die voor hoge snelheidsstaal en carbide scherp hulpmiddel geschikt is om ruwe en fijne voorraad uit te voeren die en op de buiten cilindrische oppervlakte van rol van verschillende materialen verwijdert snijdt; Het kan ook voor ruw worden gebruikt en het machinaal bewerken van diverse metaaldelen beë Indigen.  
     

China Professional Horizontal Lathe for Turning Long Shaft (CG61160)
China Professional Horizontal Lathe for Turning Long Shaft (CG61160)


China Professional Horizontal Lathe for Turning Long Shaft (CG61160)
 
NaamCG61100CG61125CG61160CG61200CG61250CG61300
Beschrijving    Eenheid
Max. Schommeling over Bedmm100012501600200025003000
Max. Schommeling over het skateboardmm6508001200165018002800
Max. Gewicht van WerkstukT101520202040
Max. Lengte van Werkstukmm3000-12000
Toestellen van de Snelheid van de As/Oneindig Veranderlijke Snelheid/stap-minder snelheid
Waaier van de Snelheid van de Asr/Min10-30010-20010-1604-804-801.6-63
De Diameter van de klemmm80010001250160020002500
X, z-As de Waaier van het Voermm/Min0-3000
Horizontale Slagmm500625800100012501000
Longitudinale Slagmm3000-12000
Hoofd DrijfMotorKW112245757575
Scherpe Kracht (Vervoer)Kn4620404060
De Diameter van de koker van Losse kopmm180180290290290480
De Diameter van de as van losse kopmm125125160160160240

Rermarks:  
China Professional Horizontal Lathe for Turning Long Shaft (CG61160)

1. De bovengenoemde 5 modellen van CNC de Machine van het Malen zijn de standaardconfiguraties, wij kunnen de aangepaste machines van het draaibankMalen volgens de het werkstukeigenschappen van de gebruiker ook ontwerpen en vervaardigen.  

2. Machines van deze Draaibank van de Machine van het reeks zijn de horizontale Malen geweest uitgevoerd naar Noorwegen, Thailand, Roemenië , Iran, Rusland, Chili voor het machinaal bewerken van spoorwegdelen, automobiele delen, mijnbouw en metallurgie, het verschepen de bouw, wind macht en andere machinesindustrie 






China Professional Horizontal Lathe for Turning Long Shaft (CG61160)

China Professional Horizontal Lathe for Turning Long Shaft (CG61160)

1.   Wij verstrekken professionele technische opleiding voor de exploitanten en het onderhoud van gebruikers personeel om hen toe te laten om de draaibank te gebruiken en behoorlijk in werking te stellen en normaal onderhoud uit te voeren

2. De periode van de garantie: É é N jaar na goedkeuring van de draaibank


3.   In het geval van om het even welk kwaliteitsprobleem dat tijdens verrichting wordt gevonden, zal de fabriek personeel aan de plaats van de gebruiker binnen 48 uren (particuliere gebruikers) & Binnen 3 dagen (Buitenlandse Klant) verzenden en het technische personeel zal niet alvorens malfuntion. Op te lossen weggaan

4.   Het bedrijf zal vrij verschillende elektro en mechanische delen verstrekken voor de gekochte draaibank geschikt binnen garantieperiode

5.   Het bedrijf zal levenwaarborg voor de raadplegende diensten verstrekken in termen van toepassing, onderhoud, reparatie, vernieuwing, enz. Van apparatuur


Voor meer details, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren. Dank!

 
 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Anna Sun
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken