Shandong, China
Soort Bedrijf:
Fabrikant & Trading Company
Management System Certification:
ISO 9001
Aantal Werknemers:
58
year of establishment:
2015-02-09

zware horizontale draaibank, cnc draaibank machine, cnc draaibank fabrikant / leverancier in China, dat kwaliteit Op zwaar werk berekende Horizontale Draaibank, Broodje die ..., De Goedkope Machine van uitstekende kwaliteit van de ..., CNC Draaibank de van uitstekende kwaliteit voor het Draaien ... en ga zo maar door.

Gold Member Sinds 2016
Audited Supplier
 Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
 Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
 Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
 Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
 Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
 Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
  •  Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
  •  Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
  •  Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
  •  Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
  •  Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)
  •  Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)

Conventionele Draaibank voor het Draaien van de Cilinder van de Molen van de Suiker (CG61160)

Krijg Recentste Prijs
MOQ / Referentie FOB Prijs
1 Set US $ 1990  / Set
Betalingscondities: LC, T / T, Western Union
Havenplaats: Qingdao, China
Productiecapaciteit: 300 Sets/Year

Misschien vind je het leuk

Basic Info

Model No.
CG61160
Type
Horizontale Draaibank
Geleiderail
Horizontale geleiderail
Bithouder
Double-instrument Holder CNC Pathe
Energiebron
Mechanische aandrijving
Controlling Mode
CNC
Automatische gradering
Automatisch
Mode instelling
Floor-type
Precisie
High Precision
Certificaat
ISO 9001
Conditie
Nieuw

Extra Informatie.

Handelsmerk
NTM or Customized Brand is also available
Verpakking
Wooden Box Package
Standaard
CE, ISO9001
Oorsprong
Qingdao, China
Gs-Code
84581900
Productiecapaciteit
300 Sets/Year

Beschrijving

Grote Op zwaar werk berekende Horizontale CNC Draaibank
Voor het Draaien van de Cilinder van de Druk, de Vorm van de Band, de Automobiele Turbine van de Hub, Flens, Oliecarter, Schacht, enz.

 

Conventional Lathe for Turning Sugar Mill Cylinder (CG61160)



Years'experience meer dan 50 in de machineindustrie sinds jaren '60

Hand Controle, CNC Systeem zoals FANUC, (Facultatieve) SIMENS of het Chinese systeem van het Merk

Bredere guiderails, drie x-Sporen, É é Ndelig lichaam  Om een hogere scherpe starheid te verzekeren.

Hoge configuratie en lage kosten.


Maximaliseer de Rentabiliteit van de Klant onder het minimum investeren kosten

Toepassing:  
Deze reeks op zwaar werk berekende horizontale draaibank kan van het hoge snelheidsstaal en carbide scherpe hulpmiddelen gebruiken om ruw te beë Indigen of klaar te zijn met het draaien van proces voor niet alleen de non-ferrometalen als various structuurstaal, gietende staal en ijzers, maar ook externe/interne cilindrische/kegel sferische oppervlakten, draad van non-metal materialen en allerlei de oppervlakte van kromme roterend lichaam. Wat meer, het is kan de scherpe lijn met constante snelheid ook realiseren. Deze reeks op zwaar werk berekende horizontale CNC Draaibank wordt uitgebreid gebruikt in Auto-industrie, mijnbouw en metallurgie, windmacht, het verschepen de bouw en vervoer, en andere machinesindustrie, enz.  
 


2. Technische Parameters
Conventional Lathe for Turning Sugar Mill Cylinder (CG61160)


 
NaamCG61100CG61125CG61160CG61200CG61250CG61300
Beschrijving  Eenheid
Max. Schommeling over Bedmm100012501600200025003000
Max. Schommeling over het skateboardmm6508001200165018002800
Max. Gewicht van WerkstukT101520202040
Max. Lengte van Werkstukmm3000-12000
Toestellen van de Snelheid van de As/Oneindig Veranderlijke Snelheid/stap-minder snelheid
Waaier van de Snelheid van de Asr/Min10-30010-20010-1604-804-801.6-63
De Diameter van de klemmm80010001250160020002500
X, z-As de Waaier van het Voermm/Min0-3000
Horizontale Slagmm500625800100012501000
Longitudinale Slagmm3000-12000
Hoofd DrijfMotorKW112245757575
Scherpe Kracht (Vervoer)Kn4620404060
De Diameter van de koker van Losse kopmm180180290290290480
De Diameter van de as van losse kopmm125125160160160240

3. De Dienst en het Onderhoud van de naverkoop

Conventional Lathe for Turning Sugar Mill Cylinder (CG61160)


1.   Wij verstrekken professionele technische opleiding voor de exploitanten van gebruikers en onderhoudspersoneel om hen toe te laten om de draaibank te gebruiken en behoorlijk in werking te stellen en normaal onderhoud uit te voeren

2. De periode van de garantie: É é N jaar na goedkeuring van de draaibank


3.   In het geval van om het even welk die kwaliteitsprobleem tijdens verrichting wordt gevonden, zal de fabriek personeel aan de plaats van de gebruiker binnen 48 uren (particuliere gebruikers) verzenden & Binnen 3 dagen (Buitenlandse Klant) en het technische personeel zal niet alvorens malfuntion. Op te lossen weggaan

4.   Het bedrijf zal vrij verschillende elektro en mechanische delen voor de gekochte draaibank geschikt binnen garantieperiode verstrekken

5.   Het bedrijf zal levenwaarborg voor de raadplegende diensten in termen van toepassing, onderhoud, reparatie, vernieuwing, enz. Van apparatuur verstrekken


Andere Beelden van de Machine--De professionele Op zwaar werk berekende Machine van de Draaibank van het Broodje 

Conventional Lathe for Turning Sugar Mill Cylinder (CG61160)


De huidige Klanten voor Op zwaar werk berekende Horizontale CNC draaien: Noorwegen, Roemenië , India, Iran, Thailand, Singapore, Rusland, Mexico, enz.  

Voor meer details, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren. Dank!

 
 

 

Stuur uw aanvraag naar deze leverancier

*van:
*naar:
Avatar mevrouw. Anna Sun
*bericht:

Voer tussen 20 tot 4000 karakters.

Mensen die dit hebben bekeken, hebben ook bekeken